Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינורות בלם מסוככים ל CLIO RSI-HELP!

AXNOAMGT
שימו לב! השרשור הזה בן 7688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שאני לא מכיר את הבחור אני אוהב לשמועו ולקרוא את הנוסטלגיות.."אבן-קיסר" חברה רצינית...תשאל אותו אם הוא צריך עובדים :wink:

ותשתדלו לשמור את הרכבים שאתם מוכרים אצל אנשים איכותיים...

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שרועי מכר את הקליאו שלו!!!

אני צלצלתי אליו דיברתי איתו איזה רבע שעה על האוטו. הוא הסביר לי כל מה שיש באוטו היתי המום. אני זוכר אותו ספציפית כי ממש התלהבתי ממה שיש לו באוטו הוא רצה מחירון פלוס (כמובן) אני זוכר שצלצלתי אליו ממודעה שכתובה באוטו.

תומר אני חושב שגם אליך צלצלתי אתה מחרתה XSI 95 גם משופרת ביותר .

תקן אותי אם אני טועה?

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שרועי מכר את הקליאו שלו!!!

אני צלצלתי אליו דיברתי איתו איזה רבע שעה על האוטו. הוא הסביר לי כל מה שיש באוטו היתי המום. אני זוכר אותו ספציפית כי ממש התלהבתי ממה שיש לו באוטו הוא רצה מחירון פלוס (כמובן) אני זוכר שצלצלתי אליו ממודעה שכתובה באוטו.

תומר אני חושב שגם אליך צלצלתי אתה מחרתה XSI 95 גם משופרת ביותר .

תקן אותי אם אני טועה?

1 לא היתה לי XSI.

2 רגע..יכולת לקנות את הRSI של קוריס וקנית...פיאסטה 1300?

הכל בסדר?

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילוצים אחי .

האוטו הוא מתננה מאבא שלי. הוא לא רצה לקנות לי אוטו ספורטיבי בטענה שהמכוניות האלה קרועות ויעלה לי הרבה כסף לתקן את האוטו והוא איים שהוא לא יעזור לי. אז ככה שלא היתי לי ברירה. שטיות אני מציב לעצמי פוירקט לשפר את האוטו כמה שיותר .

המשקל של האוטו משחק לטובתי 830 קילו. כל שיפור קטן מביא שיפור גדול בתאוצה.

בנתים יש לי אגזוז לחץ. אני מתקדם לקראת פילטר וציפ. נראה מה הלאה

וחברה עכשיו אני פונה אליכם אלה המבין מי שיכול לעזור לי שיפנה אלי בפרטי כי יש לי דיי הרבה שאלות , ואין הרבה אנשים שאני מכיר שמבינים כל כך חוץ מה כמה שמזינים לי את השכל שהם מבינים אז תודה בכל מקרה

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...