Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308sw שנת 2016

Elad Aslanov
שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מתלבט לגבי רכישת רכב פיגו 308 סטיישן 2016

הבנתי שהיה ריקול לגבי התפוררות רצועת התזמון שלו והמלצה להחליפה כל 3-4 שנים

האם כדאי להיכנס להרפתקאה הזו ולרכוש את הרכב או להתרחק?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון זה לפורום יעוץ.

אבל יש פה 2 שירשורי ענק בנושא מוזמן מאוד לעיין בהם (אמל"ק - לחלק אחרי החלפת שרשרת המנוע התחיל לאכול שמן = נהרס מהרעבת שמן) 

אני עם רכב מ2017 יוצאת ליסינג אחרי חצי שנה אחרי החלפת שרשרת לא חוויתי בעיות כלל (לא רשמתי אז בשרשור כי פחדתי לפתוח פה לשטן ;) ) אבל גם במידה ואצטרך לקחתי את זה בחשבון במחיר הרכב. 

חוץ מזה הרכב חזק מנוע מאוד טוב ואחיזת כביש טובה.

כמובן יש גם המון מקום למשפחה במקרה הצורך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה:)

קראתי את השרשורים האלה, קצת הפחיד אותי, אבל מחיר הרכב נורא מפתה.

אם אני מבין נכון( תקנו אם אני טועה) במידה ובעל הרכב החליף רצועת טיימינג במסגרת הריקול או שהגדיל ראש ועשה זאת בעצמו אז הכל אמור להיות בסדר(?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-3008 עם המנוע הזה החלה להיות משווקת רק בסוף 2018.

למנוע הזה כנראה גם בעיה עם משאבת השמן, אני חושב שהמנוע הזה זאת נבלה, ולא ממליץ לשקול דגם שמצוייד בו, במיוחד בשנים הראשונות (עד 2018). יש להמתין קצת ולראות מה קורה עם המנוע הזה מ-2018 לפני שאפשר להמליץ עליו.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באותו מנוע. אם כי ב3008 המנוע כבר הגיע עם רצועה דור שני שיצאה במטרה לטפל בבעיה הזאת אם זה הצליח או לא לא ברור עדיין.
בC4 אותו המנוע עם רצועה דור ראשון.
אם המחיר נורא מפתה אותך אתה יכול לחפש רכב שהחליף מנוע אצל היבואן לאחד חדש אחרי 2018 והותקנה בו רצועה דור שני, לא ידוע עד כה אם דור שני חסינה מהבעיה בגלל שלא עבר מספיק זמן אבל לפי מה שנראה היא מחזיקה יותר טוב כי ויזואלית רצועות דור שני אחרי 4 שנים עדיין נראות כמו חדשות כאשר רצועות דור ראשון היו מתפוררת ויזואלית מאוד משמעותית.

@menir1 כמה מקרים היו לנו של בעיה במשאבת שמן? למדומני אני זוכר מקרה 1 או 2, סטטיסטית זה כלום ולא יוצא דופן בהשוואה לכל מנוע אחר גם בפורומים בחו"ל לא ראיתי איזה משהו על הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההתייחסויות

האמת, נראה לי די הרפתקני לרכוש את הרכבים האלו...

חבל, אני דווקא מאוהדי הצרפתיות אבל הבעיות האלו נראות בעלות סיכון גדול מידי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלחלק התחילה צריכת שמן לאחר תקופה מסוימת.

אני מחזיק בקקטוס עם מנוע דומה, בנתיים קצת יותר משנה  אחרי הריקול ואין בעיות של צריכת שמן. אבל זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Gavrik כתב:

כמה מקרים היו לנו של בעיה במשאבת שמן? למדומני אני זוכר מקרה 1 או 2, סטטיסטית זה כלום ולא יוצא דופן בהשוואה לכל מנוע אחר גם בפורומים בחו"ל לא ראיתי איזה משהו על הנושא.

מחוץ לפורום שמעתי על עוד מקרה  - המנוע הזה, לא הייתי נוגע. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שמחזיק את רכב עם המנוע הנ"ל (ומאוד מקווה שילך לי המנוע על מנת שלובינסקי יחליפו לי כול עוד הרכב באחריות), לא הייתי נכנס לסיפור הזה ברכב שלא באחריות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם איני טועה אצלך c3 2017  עם רצועה משופרת?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...