Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 2020 רעידות בעמידה

ליצן צהוב
שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי מאזדה 2  בת  פחות משנה וחצי.

בימים האחרונים שמתי לב כי הרכב רועד בעמידה על D  או על R והרעידות הללו דיי מציקות ומפריעות לי.

הרעידות מתרחשות גם כשהמזגן דולק וגם כשכבוי ולדעתי מתחילות לאחר מספר דקות של נסיעה.

כמו כן, שמתי ל  כי הסל"ד על 600-700 לערך כשהרעידות מתרחשות.

בחיפוש בפורום עולה כי הבעיה/תופעה דיי מוכרת, אך לא הצלחתי להבין באופן חד משמעי האם ניתן וצריך לתקנה או שיש "לחיות" עם העניין.

כמובן שישנה אחריות אך רציתי לשמוע את דעתכם בטרם אלך למוסך.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ליצן צהוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות המון דברים, החל מתושבות מנוע, דרך מערכת הצתה תקולה ועד בעיית תיזמון.

אם הרכב באחריות, הייתי פשוט הולך ובודק/מתקן ללא עלות במקום לשאול כאן כי יש יותר מדי סיבות ואי אפשר לאבחן דרך הודעה בפורום. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

ברצוני לעדכן אתכם כי  לפני מספר ימים הגעתי למוסך "עד" בכפר סבא כדי לבדוק העניין.

איש השירות שקיבל אותי בדק הרכב ואבחן מיד כי מדובר ככל הנראה בכשל בתושבות המנוע(העליוניות אם אני זוכר נכון) ושיש להחליפן.

כדי לוודא העניין הוא הכניס הרכב לבדיקה במוסך וכעבור זמן קצר עדכן אותי שאכן כך.

התושבות הוזמנו בו במקום,  הוחלפו כעבור מספר שעות לכשהגיעו למוסך, ואכן נראה כי הבעיה נפתרה והרעידות חלפו להן!

ברצוני לתת מילה טובה למוסך(ביקרתי בו בעבר ע"מ לבצע טיפולים שוטפים) על המקצועיות  ,האמינות ובעיקר על השירות האדיב של הצוות במקום!

כן ירבו מוסכים כאלה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שחזרת לעדכן אותנו !

גם אני חווה רעידות לאחרונה (לצערי אני לא יודע להגיד בוודאות האם זה משהו חדש או שאולי היה קיים תמיד, אבל שמתי לב אליו רק בשבועות האחרונים).

במקרה שלי, המוסכניק טען שמדובר בדבר תקין ונורמלי למאזדה 2, ואני תוהה האם הרעידות שאני חווה דומות למה שאתה חווית.

(אם אתה יודע מה שמו של מי שאבחן את הבעיה אצלך אשמח לשמוע, ואולי אנסה להגיע ספציפית אליו, למרות שפחות נוח לי להגיע אל כפר סבא...)

לצורך רפרנס, זה הת׳רד שאני פתחתי בנושא:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, KZ כתב:

תודה שחזרת לעדכן אותנו !

גם אני חווה רעידות לאחרונה (לצערי אני לא יודע להגיד בוודאות האם זה משהו חדש או שאולי היה קיים תמיד, אבל שמתי לב אליו רק בשבועות האחרונים).

במקרה שלי, המוסכניק טען שמדובר בדבר תקין ונורמלי למאזדה 2, ואני תוהה האם הרעידות שאני חווה דומות למה שאתה חווית.

(אם אתה יודע מה שמו של מי שאבחן את הבעיה אצלך אשמח לשמוע, ואולי אנסה להגיע ספציפית אליו, למרות שפחות נוח לי להגיע אל כפר סבא...)

לצורך רפרנס, זה הת׳רד שאני פתחתי בנושא:

על פניו, התופעה שאתה מתאר, דיי מזכירה את מה שאני חוויתי.

יחד עם זאת, אני חייב לציין  ולהדגיש כי הרעידות אצלי היו מאוד מאוד משמעותיות ומורגשות- כך שכל יושבי הרכב חשו בהן ואי אפשר היה להתעלם מכך.

באשר לאיש השירות במוסך-

אני לא זוכר את שמו אך כפי שציינתי בהודעתי, התרשמתי מאוד לטובה מהמוסך עצמו כך שלא נראה לי שזה כל כך משנה מי יקבל אותך , אם וכאשר תגיע לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...