Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גומית אבק בקליפר

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי למוסך מורשה תלפיות בחיפה, לקבל הצעת מחיר.

כבר על ההתחלה הגישה שלהם מעצבנת. צריך להביא את האוטו, לפרק ולראות. אני מסביר לו שיש לי תמונה אם הוא רוצה ושאני יודע בדיוק מה אני רוצה להחליף.

בסוף קרא לעוד יועץ שהסכים להסתכל. אמר שאשאיר פרטים ויחזרו אלי. עבר כבר שבוע וכלום. חמישי שעבר התקשרתי אמר לי שהם מאוד עמוסים ויחזרו אלי.

תודה רבה לשרות קרסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגומיות עולות עשרות שקלים כולל בוכנה אפילו

https://www.biggred.co.uk/

תאמין לי כשניגשתי לשיפוץ פחדתי נורא כי לפני זה לא החלפתי אפילו רפידה, אבל זה תהליך מאוד פשוט ו straight forward. אין לך מה להפסיד. מקרה הכי גרוע פירקת את הקליפר אתה שולח אותו לשיפוץ יחד עם הגומיות שקנית באחד מבתי המלאכה לשיפוץ קליפרים. בקיצור אפשרי לחלוטין.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי

אין באתר שציינת ערכה למקסימה 2016. איפה עוד אפשר למצוא?

דרך אגב, הלכתי גם לקרסו המרכזי במפרץ חיפה. שוב אותו סיפור בקבלה, הפקידה אומרת זה לא עובד ככה, אתה חייב להביא את הרכב לאיבחון, מפה לשם הלכתי למחסן ואחרי רבע שעה שלא התייחסו אלי, המחסנאי שלף לי את המחיר - 400 לסט גומיות אחד לפני מעמ.

הלכתי חזרה וישר ניגשתי ליועץ, גם הוא שוב מורח אותי שזה לא ככה, בסוף הסכים לקבל אותי אבל אחרי שייבש אותי עוד כמה דקות - חייב לצאת רגע לסיבוב במוסך. שיהיה.

בסוף הראתי לו את התמונה רוצה 1000 שח על העבודה לשני הצדדים. בקיצור רוצים אלפיים שח עבודה + חלקים לשני הצדדים.

יצאתי משם התקשרתי למוסך בתלפיות שכמובן עד היום לא חזרו אלי. עונה לי היועץ, כן אני זוכר אבל אין לי את המקט, זה מקט מתחלף. אמרתי לו אין לך משהו יותר טוב למכור לי? זו התשובה הכי טובה שמצאת? (הרי במרכזי מצאו לי את המקט בדקה) אז הוא אמר שיחזור אלי. בטח.

בחיי מי שצריך להתקרב למוסכים של קרסו מסכן. מזל שאני עושה מה שאני יכול לבד.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך זה לא עולה עשרות שקלים.

תמשיך לחפש, אולי תמצא בזול ותחזור לעדכן.

תחזיק רכב יותר עממי וזול החלקים יהיו זולים, למשל יונדאי.

לפני שאתה מפרק את שלך תוודא שיש בידך גומיות שמתאימות בוודאות אחרת תהיה בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...