Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי ננו

שימו לב! השרשור הזה בן 971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

בשעה טובה רכשתי רכב חדש מסוג מאזדה cx5 , לצערי הרכב לא חונה בחנייה מקורה והשמש קופחת עליו חזק! השאלה שלי היא האם ציפוי ננו ישמור לי על צבע הרכב מפני נזקי השמש? כי זה ממש מפריע לי שהרכב ניזוק ככה מהשמש החזקה בארץ… תודה לכולם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי  האישית ציפוי נאנו לא יתן לך פתרון מושלם כנגד השמש החזקה, רק יקטין את הנזק שיבוא כתוצאה מעוד גורמים שמשפיעים על הלקה.

אם אתה רוצה פתרון מושלם אז רק ppf, שגם הוא לא הכי מושלם, שיש חברות שהציפוי שלהם מצהיב עם הזמן.

לשאלתך ציפוי נאנו חייב לדאוג לשטיפה עדינה עם שמפו עדין, עם שיטת שני הדליים שלא לפגוע בציפוי נאנו.

אם אתה מתכוון לשטוף במכוני שטיפה הציפוי נאנו לא יחזיק שתי שטיפות.

במכוני שטיפה משפריצים חומצות ושמפו עם חומצה ובנוסף לזה לוקחים מטאטא עם חול ומשפשפים את הצבע.

כל התהליך הזה הם  עושים בשביל להוציא כמה שיותר  מהר מכוניות נקיות כביכול.

ציפוי נאנו לא יכול לעמוד מול חומצות כאלה חזקות וכמובן הלקה של הרכב נפגעת ונהרסת עם הזמן.

פתרון זול לשמירת הצבע הוא שטיפה עדינה עם חומרים עדינים שמפו יעודי לרכב,

לחנות כמה שיותר בצל ולא מתחת לעצים,

פעם בכמה חודשים ליישם אוטם צבע או אם אתה רוצה להשקיע ציפוי נאנו.

פעם ב3-5 שנים לעשות פלסטלינה ופוליש עדין להחזרת הברק.

אז מה בכלל נותן ציפוי נאנו?

נאנו נותן שטיפה קלה, הידרופוביה למים לתקופה ארוכה, האוטו מתלכלך פחות והגנה קלה מקרני השמש.

אין פתרונות קסם אם אתה תכוון להשקיע בציפוי 2500 שקל תדע שאתה חייב לדאוג לשמור על הציפוי עם חומרים יעודיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסוי הוא פתרון לא רע, אבל זו מאין "חרב פפיות":

אם אתה שם אתה הכיסוי כשהרכב נקי באופן מוחלט- הכיסוי ישמור על הרכב נקי עד השימוש הבא.

אם יש לכלוכים על הרכב אז אתה תקבל שריטות בגלל הכיסוי(מניח שישארו גם לכלוכים בתוך הכיסוי- מה שיגרום לעוד יותר שריטות).

הכוונה שכיסוי הוא פתרון טוב בשימוש קפדני מאוד אחרת הוא יגרום יותר נזק מתועלת.

לרוב "משתלם" לשים כיסוי ברכבים שהרבה זמן יושבים באופן רצוף- כמו למשל רכב לסופשים וכדומה.

לנושא ציפוי ננו בהחלט פתרון טוב ויחסית זול לשמירה לאורך זמן על הצבע, כן חשוב אבל לשטוף אותו בצורה נכונה(רצוי עצמאית).

לרכב כמו שלך ציפוי אכן יעלה סדר גודל של כ 2500 אולי קצת יותר, לעומת זאת PPF כנראה 15K צפונה.

PPF זה הפתרון שהכי קרוב למושלם אבל המחיר בהתאם ולרכב כזה כנראה יהיה לא מאוד משתלם.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום סגרתי ציפוי ננו לרכב שלי , בעל המקצוע אומר שזה ציפוי מאוד איכותי ולאחר תיאום ציפיות בינינו כמו ״כמה זמן אני מתכוון להשאיר את הרכב ברשותי״? הוחלט על ציפוי שיחזיק כשלוש שנים על האוטו כמובן בהתאם לתחזוק נאות ושטיפות עדינות, המחיר הוא 4500 כולל הכנה קלה של שטיפה ופוליש עדין כי הרכב סך הכל שבוע על הכביש אז אין צורך בהכנות מיוחדות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, imprezadude כתב:

https://www.systemx.com/products/

אלו המוצרים שלהם. מודה שלא שמעתי עליהם אף פעם, אבל לא נראה רע.

אני לא מבין בכל העולם הזה… אבל נראה שמדובר בחברה טובה ואמינה….מקווה שתהיה תוצאה טובה ומשביעת רצון 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם Caravelle

לא מכיר את החברה הזו ואת הציפוי הנ"ל, אין עליהם יותר מדי מידע בגוגל בין יתר.

שווה לבדוק עם ציפוי של CARPRO, או GYEON הם מהמובילים בתחום וכמדומני המחירים שלהם דומים.

תתפלא לדעת כמה רכבים שרק הגיעו מהבונדד מלאים בסווירלים, שוטפים אותם בסוכנות עם מטאטא וחול על הרכב. לכן פוליש הוא גדר חובה לפני יישום ציפוי גם בשביל להאריך את חיי הציפוי וכדי שייתפס טוב יותר על הפח. 

וכמובן הנראות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בתחום הדיטיילינג 13 שנים,יש הרבה חברות מעולות שקרוב לוודאי שאנשים לא שמעו עליהן והן מעולות,בחיים שלי לא שמעתי על החברה הזאת.

אם אתה רוצה את הכי טוב לך על CARPRO FINEST,חומר מעולה ויקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ronrcz כתב:

אני נמצא בתחום הדיטיילינג 13 שנים,יש הרבה חברות מעולות שקרוב לוודאי שאנשים לא שמעו עליהן והן מעולות,בחיים שלי לא שמעתי על החברה הזאת.

אם אתה רוצה את הכי טוב לך על CARPRO FINEST,חומר מעולה ויקר.

לפעמים לא תמיד מה שמוכר וידוע הוא הכי טוב… ישנם מוצרים בעולם שכנראה כאן בישראל לא שמעו ולא עובדים איתם… מדובר בחברה אמריקאית ואני רוצה להאמין שזו חברה טובה ואמינה עם מוצרים טובים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...