Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות רכב פנאי קטן משומש, וביחוד ASX ופיג'ו 2008

calabasa
שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב פנאי קטן משומש בתקציב של כ- 90 אלף פחות או יותר, למשפחה.
ישנן הרבה אפשרויות אבל השאלה שלי היא ספציפית לגבי שני רכבים שמופיעים הרבה בחיפוש ביד-2:

1. מודעות על מיצובישי ASX עולות המון בחיפוש, ממש המון, וזה קצת מחשיד אותי. הוא אמנם נפוץ בארץ אז סביר שימכר גם הרבה, אבל זה לא נראה לי בפרופורציה. גם סוזוקי S-CROSS נפוץ מאד בקטגוריה הזאת אבל לא מופיע כ"כ הרבה במודעות. האם אנשים מחפשים להיפטר מהמיצובישי? האם יש בעיית אמינות?

2. פיג'ו 2008 - נמכרת לעיתים קרובות במחירים נמוכים מהמחירון ובקילומטראז' נמוך (לפעמים פחות מ 10,000 ק"מ). ברור לי שפיז'ו עדינה יותר מהיפניות אבל האם כדאי להמנע באופן קטגורי מפיג'ו יד שניה? 

תודה  
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם במבט מבחוץ הרכבים נראים דומים בגודל, אבל מיצובישי ASX יותר גדולה בפנים. למעשה מדובר באאוטלנדר מקוצר, אבל הבגאז' עדיין לא קטן מאוד ( כמעט 400 ל').
למשפחה אני אישית הייתי בוחר במיצובישי. רכב אמין מאוד ומרווח.
שני חסרונות - הדגם הזה מיושן, ומרגישים את זה בעיצוב הפנים.
צריכת דלק סבירה בלבד ( אין מה לעשות, מנוע 2000 סמ"ק ).
פיג'ו 2008 בתקציב הזה עדיין צורה קודמת, רצועת טיימינג זקוקה לתשומת לב והחלפה מוקדמת יותר מהוראות היצרן .
2008 עדיין יהיה עם מוביל איי לעומת מערכת התראה סטייה מהנתיב מקורית במיצובישי.
בלימה אוטונומית בחירום יש בשני הרכבים.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות המודעות איננה מדד לאמינות של דגם כזה או אחר. 

במקרה הזה. המיצובישי הוא אחד הדגמים האמינים ביותר. 

הדגם גם מצוייד במערכות בטיחות אקטיביות. ואם אין בעיה עם צריכת הדלק שלו, הוא אופציה מצויינת. 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות. אני אכן מתכוונן יותר אל המיצובישי. היות ומדובר ביד 2 החששות שלי הם בעיקר לגבי אמינות, אני שמח לראות ששניכם לא חולקים איתי את החשש הזה. 

אגב, זו אמנם לא היתה השאלה המקורית שלי אבל אם בא לכם לזרוק את ההמלצה האישית שלכם לגבי מיני פנאי משפחתי נח, פרקטי ובטיחותי שעולה באיזור ה 90 אלף פחות או יותר (אני מכוון לרכב מסביבות שנת 2018), אודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהקטנים יש את סוזוקי ויטרה/ קרוסאובר. רכבים אמינים אבל ללא מערכות בטיחות, הונדה HRV עם מנוע 1.5 שמרגיש חלש.
היותר גדולים קיה,ספורטאז' ויונדאי טוסון.
קיה עם אבזור בטיחותי עשיר, אבל בתקציב שלך מ 2018 תוכל לרכוש עם מנוע 1.6 שמרגיש קצת חלש. הדגם המומלץ הוא 2000 סמ"ק EX.
טוסון גם אמין מאוד, ממ, שזכור פחות מאובזר בטיחותית.
יש גם הונדה CRV.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שיש המון מודעות ל ASX היא שיצא הדגם ב 2018 הוא היה להיט ליסינג ועכשיו מסתיימות להם 3 שנים.
אני גם נוסע בליסינג על אחת כזו מ 2018, מסכים עם כל מה שנכתב מעליי, אמינות מופלגת אבל צריכת דלק לא להיט ותא נוסעים קצת מיושן.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

קיה עם אבזור בטיחותי עשיר, אבל בתקציב שלך מ 2018 תוכל לרכוש עם מנוע 1.6 שמרגיש קצת חלש. הדגם המומלץ הוא 2000 סמ"ק EX.

אין שום יתרון לדגם ה ex אלא אם כן ריפודי עור זה משהו שאתה חייב. 

בכל מקרה, ספורטאז' עם מנוע 2000 תהיה ממודל 2016 בתקציב הזה. 

1600 שמורה תהיה ממודל 2017 או מליסינג 2018.

אני משאיר את ההמלצה על המיצובישי שהוא רכב פשוט ויעיל ולא גדול מידי. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לחשוש מהפיגו,הוא רכב אמין מאד,וזה מנסיון,אני מציע לך לנסוע על שני הרכבים ולראות לאיזה רכב אתה מתחבר יותר,עלויות האחזקה דומות.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, vladclar כתב:

אמנם במבט מבחוץ הרכבים נראים דומים בגודל, אבל מיצובישי ASX יותר גדולה בפנים. למעשה מדובר באאוטלנדר מקוצר, אבל הבגאז' עדיין לא קטן מאוד ( כמעט 400 ל').
למשפחה אני אישית הייתי בוחר במיצובישי. רכב אמין מאוד ומרווח.
שני חסרונות - הדגם הזה מיושן, ומרגישים את זה בעיצוב הפנים.
צריכת דלק סבירה בלבד ( אין מה לעשות, מנוע 2000 סמ"ק ).
פיג'ו 2008 בתקציב הזה עדיין צורה קודמת, רצועת טיימינג זקוקה לתשומת לב והחלפה מוקדמת יותר מהוראות היצרן .
2008 עדיין יהיה עם מוביל איי לעומת מערכת התראה סטייה מהנתיב מקורית במיצובישי.
בלימה אוטונומית בחירום יש בשני הרכבים.

תיקון קטן ברשותך, ASX אינה אאוטלאנדר מקוצר, התואר הזה שמור לאקליפס. ASX היא למעשה פרויקט משותף, נחשו עם מי, כן עם הצרפתיה העדינה פז'ו. חפש פז'ו 4008 ברשת ותמצא ASX עם אריה על מכסה המנוע או הגריל. הפז'ו הזו אגב ולפחות לידיעתי כבר אינה מיוצרת, אוטו כנראה מיושן מדי, מיצובישי כנראה רואה שיש קליינטים וממשיכה. לגוף השאלה לא יודע לענות, אם אתה מתייחס ל 2008 החדשה, תן קפיצה לאולם תצוגה ותבדוק מי תתאים יותר לצרכיך, גם נסיעת מבחן בחדשות תעזור להחליט לגבי משומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך פיג'ו 2008 תהיה חדשה ב 90 אלף ₪?
ונסיעת מבחן על הדגם החדש לא תעזור יותר מדי - רכבים שונים לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם סייגתי במילה השגורה "אם", לא מצוי במחירי 2008 משומשות. כמובן שאולם התצוגה לא יהיה רלבנטי לדגם הקודם, אבל אז אפשר להתרשם באופן בלתי אמצעי ממכוניות המוצעות למכירה בשוק המושמשות, עדיף בכל מקרה על המלצה של מי מאיתנו, לפותח טעם וצרכים משלו שאינם בהכרח מתאימים לאלו שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. חשבתי אכן על נסיעת מבחן, אם לא ברכב חדש (כי הם עברו מתיחות פנים) אז אולי במשומש דרך סוכנות פרטית (עם מעט כוונה לרכוש דווקא שם בסופו של דבר). לגבי המיצובישי, אני שם לב שיש עליה דעות מצוינות בארץ, אבל מצאתי ביקורות מאד צוננות על הדגם הזה ברשת. בנוסף, לא מעט כתבו שהאמינות של מיצובישי כיצרנית רכב נפלה בשנים האחרונות והיא כבר ממש לא מה שהיתה פעם.

בחירה קשה אבל נתתם לי כיווני מחשבה, תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם, לעומת ג'יפונים אחרים, יש ל ASX כמה חסרונות בולטים.
אבל כל מדינה והמאפיינים שלה. במקרה הספציפי שלך , עם התקציב המוגדר, עם מגוון הדגמים ואבזורים בארץ, די מכוון אותך למיצובישי הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, calabasa כתב:

תודה על התגובות. חשבתי אכן על נסיעת מבחן, אם לא ברכב חדש (כי הם עברו מתיחות פנים) אז אולי במשומש דרך סוכנות פרטית (עם מעט כוונה לרכוש דווקא שם בסופו של דבר). לגבי המיצובישי, אני שם לב שיש עליה דעות מצוינות בארץ, אבל מצאתי ביקורות מאד צוננות על הדגם הזה ברשת. בנוסף, לא מעט כתבו שהאמינות של מיצובישי כיצרנית רכב נפלה בשנים האחרונות והיא כבר ממש לא מה שהיתה פעם.

בחירה קשה אבל נתתם לי כיווני מחשבה, תודה. 

אם צריכת הדלק לא מעניינת אותך לך על זה. 

הייתה לי כזו, 2019. 0 תקלות. רכב מצויין. 

החיסרון היחידי, [אם אפשר לקרוא לזה ככה], צריכת דלק. אבל עדיין קצת יותר חסכוני בדלק אפילו מהספורטאגי 1.6.

עכשיו אני עם 2021. {בסמלון}.

הרבה יותר חסכוני בדלק מה-2019. גם יחסית למנועי 2 ליטר של חברות אחרות.

עם גיר טיפה שונה. לגבי אמינות, כמובן 0 תקלות.

אגב, איפה מצאת ביקורות שליליות, שקשורות לאמינות בקשר לרכב הזה? אפשר לינק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי נמנע מה2008 הישן רק בגלל נושא רצועת הטיימינג במנועי ה1.2,

לגבי ההמלצה על הספורטאג', אכן מדובר ברכב גדול ומרשים, מנוע ה1.6 די מספיק לי אך אולי תרצה את ה2.0 בעיקר אם אתה נוסע הרבה בעליות, אני בחיפה די מסתדר עם ה1.6 וזה די מספיק לי, אך אני בטוח שזה לא יספיק לכולם, מה שכן לא חושב שזה מתאים למי שמחפש ג'יפון קטן כי הספורטאג' בכלל לא נחשב רכב קטן,

הASX מיושן מאוד לטעמי, אני הייתי מעדיף לחפש רכב קצת יותר מודרני במחיר הזה.

אצלי צריכת הדלק ספורטאג' ב2 תדלוקים, לא כזו נוראית, אני נהג די רגוע על הגז,

אחת היתה 12.5 לליטר שכללה יותר נסיעות בינעירוניות,

התדלוק השני שכלל גם תוסף דלק שאני יודע שגורם לצריכה גבוהה יותר הסתכמה ב10.1 ק"מ לליטר כאשר כמעט כולה היתה עירונית למעט 2 נסיעות לנתניה כוללות המון פקקים בשני הכיוונים.

אך אני מאמין שהתדלוק הבא יהיה אמין יותר אחרי התוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...