Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבים סיאט לאון 2020

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר שקיבלתי את הרכב המגבים היו משאירים סימן אבל לא יצא לי להגיד לצ'מפיון עד לפני כמה חודשים (הרכב עלה לכביש ב3.20) וכמובן שצמ'פיון סירבו. לא יודע איך הם מוסרים ככה רכבים. בכל אופן, לאחר שנה, איפה כדאי לרכוש מגבים אכותיים? האם כדאי להתשמש בשובר של צמפיון שיש לי בסכום של 250 ולרכוש דרכם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין מה לרכוש בצמפיון, המחיר שלהם יקר.

קנה מכל חנות חלפים - אם אתה רוצה איכות חפש זוג של בוש.

יש גם זולים יותר, אני שמתי של "HR" כי הם עלו חצי מבוש(30 ליחיד לעומת 60) ובכל מקרה הבוש תמיד מתייבשים אצלי אחרי שנה - אז החלטתי שחבל על הכסף.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבים מקורים מחזיקים מעמד גם 3 שנים לכן אינני רואה סיבה להחליף בגלל שהם משאירים סימן. לדעתי גם מגבים חדשים ישאירו סימן.

בכול מקרה קנה מגבים של בוש.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אומנם חדש, אך הוא יושב תקופה ארוכה בשמש, לכן הגומי מתבלה באופן טבעי בחום וחוסר ניקיון.

קנה מגבים טובים, לא חייבים בוש, יש חברות איכותיות שעולות רבע. אל תיסע עם מגבים שמורחים או משאירים סימנים. (זה לא אמור לקרות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבים מקורים אשר נחשפו לשמש לא אמורים להראות סימני בלאי כול כך מהר. בכול מקרה במגבים המקורים בקונצרן VAG קיים חיישן בלאי של הגומי עקב חשיפה לשמש שניתן לבדוק מהי רמת הבלאי של הגומי.

כתבתי על החיישן הזה בעבר (בצע חיפוש בפורום).

מה הבעיה לנסוע עם מגב שמשאיר סימן בסוף הניגוב האחרון ? למה זה צריך להפריע לי ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מהמרכז גש למוסך רון, הוא מוכר מגבי בוש מהסוג הטוב שמותאמים במיוחד ללאון שכמובן ללא מתאם, וכל זה במחיר הוגן.

בצ'מפיון תקבל או מגבים מקוריים באיכות פחות טובה ובמחיר מופקע, או מגבים סינים באיכות גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, אלי55 כתב:

בצ'מפיון תקבל או מגבים מקוריים באיכות פחות טובה ובמחיר מופקע, או מגבים סינים באיכות גרועה.

המגבים המקורים הם באיכות מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים, הם באיכות בינונית מניסיון שלי בגולף 6 ואח"כ גולף 7, המגבים היחידים שניסיתי ועושים עבודה טובה

זה בוש אירו טווין שבגלל עלותם לא היו מסופקים עם גולף 7 OEM והיו על כך המון תלונות בפורומים בחו"ל כשהגולף 7 יצאה.

תשאל את רון בעצמו אם אתה לא מאמין לי, יש לו סיפור מעניין עד שהצליח לשכנע את יבואן בוש לספק לו את הסוג הזה.

https://fb.watch/4rmsGovaKH/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבים המקורים בגולף דור 5 וגם 6 מיוצרים על-ידי חברת בוש וגם על-ידי VALEO ככה שאני בספק שהמגבים שרכשת הם באיכות טובה יותר מהמקורים.

המגבים בגולף דור 5 ו-6 זהים ויש להם אותו מק"ט ומנסיוני הם מעולים ומחזיקים בקלילות 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיוני שונה משלך, הניסיון שלי כולל גולף חדשה 2011 שהחזקתי מעל 3 שנים שהוחלפה בגולף 7 2015 שאני מחזיק עד היום.

ניסיתי מגבים מקוריים שסופקו ע״י צ׳מפיון וכמובן סינים זולים, ורק כשנתקלתי בדיונים בפורומים בחו״ל עם המלצה על הבוש אירו טווין והזמנתי מאמזון הבנתי את הבדלי האיכות, אגב מגבי הבוש שנמכרים ברוב חנויות האביזרים הם מסדרה אחרת והאיכות נמוכה יותר בערך כמו המקוריים.

כשהגעתי למוסך רון עם תום האחריות שמחתי לראות את המגבים הללו ונחסך הצורך בהזמנה מאמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מחזיקים מגבים באיכות סבירה (50 ש"ח) בשמש הלוהטת לפחות 4 שנים. (הסברתי בעבר בפירוט למה הגומי נשחק/מתפורר)

מגבים חייבים לנקות את השמשה באופן מוחלט שלא יישארו שום מריחות מעל השמשה, אחרת הם לא יעילים וגורמים לסנוור מסוכן בחושך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.3.2021 בשעה 12:25, אורין כתב:

דילר איך הסיאט לאון מבחינת מחירי תחזוקה?

עד כה;

אגרת רישוי 2400 כמעט. 

טיפול 1 עלה 350 שח במורשה.

ביטוח שנה ראשונה 4600 ושנה שנייה שהתחילה במרץ 3600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.3.2021 בשעה 22:09, מרק10 כתב:

מגבים מקורים אשר נחשפו לשמש לא אמורים להראות סימני בלאי כול כך מהר. בכול מקרה במגבים המקורים בקונצרן VAG קיים חיישן בלאי של הגומי עקב חשיפה לשמש שניתן לבדוק מהי רמת הבלאי של הגומי.

כתבתי על החיישן הזה בעבר (בצע חיפוש בפורום).

מה הבעיה לנסוע עם מגב שמשאיר סימן בסוף הניגוב האחרון ? למה זה צריך להפריע לי ?

לא מצאתי את מה שכתבת אפשר קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.vw-eg.com/wiper-blades.aspx

https://www.motorcraft.com/us/en_us/home/our-products/wiper-blades/premium-wiper-blades-with-wear-indicator.html

הנחיות השימוש מופיעות גם על האריזה של המגבים המקוריים. יש צורך לקלף את הכיסוי של המדבקה (החיישן) אשר צבעו משתנה משחור לצהוב כאשר המגבים נחשפים לכמות שמש אשר גורמת לבלאי לגומי של המגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...