Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט ביתי על בסיס סים

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סים של we4g, הזמנתי את החבילה של 250 GB, המהירות נוחה וגם כאשר רוב התוכן שאני צורך הוא HD ברובו לפעמים גם 4K.

אני ממליץ לבדוק בסביבה איזה רשת היא הטובה ביותר מבחינת קליטה ולאחר מכן לדוג את החבילה הכי טובה מאלו עם הקליטה הטובה אצלך.

יש מקומות שפרטנר חזקה בהם ויש מקומות שבכלל סלקום חזקה בהם, לגבי פלאפון שימותו אני לא ממליץ עליהם בכלל. שיחנקו עם בורקס יבש..

מפה לשם, אני כל התקופה של הקורונה או ברובה משתמש בסמארטפון ששמתי בו את הסים ומפעיל את הWIFI שלו וגולש על הWIFI.

ככה אני משתמש מאחר ויש לי צורך רק במחשב אחד אבל עם המחשבות על להשמיש את הטלויזיה שתהיה עם חבילת תוכן כלשהיא זה מעלה גם כן תהיות לגבי מה אפשר לעשות או אם אפשר בכלל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, XVSTI כתב:

מבין השניים האלה ה MR200 עדיף, בגלל התמיכה ב AC.

למרות שרוב הסיכויים שבחיבור סלולרי, אתה גם ככה לא תנצל את המהירות התיאורטית שאתה יכול להגיע אליה, אבל זה טוב שאתה לא מוגבל מהבחינה הזו.

עוד יתרון שיש ל TP-link על מה שקישרתי למעלה, הוא עדכוני FW שאמורים לפתור בעיות של יציבות ו/או אבטחה.

ניסיתי את הMR200 של חבר עם סים של רמי לוי (200 ג'יגה) אפילו בצחוק זה לא מגיע למהירויות שמצוינות שם (לדוגמא הורדה מדרייב בקצב של 800KBS) כך שנראה לי שזה לא הבעיה. בננסטיק דור 4 סיני המהירות חצי מזה.

אני מנסה להבין מה הנתון שמשמפיע על המהירות והיציבות בהקשר של העברת הנתונים מהרשת הסלולרית לראוטר/סטיק. כי למגבלות של הWIFI בתקן הכי ישן אני לא מתקרב אפילו . (בלי קשר לא נראה לי שיש רשת סלולרית שעובדת באמת בקצב של 80MB)

לצורך הדוגמא בדיקה שעשיתי כעת עם נסטיק גנרי דור 4 זה באמת מה שיש לצפות מזה?

583772304_.png.b5beec5ee89c679f7899ec24e5af5332.png

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום בו אני גר היתה תקופה בה מהירות ההורדה שלי בפרטנר נעה בין 30-100 מס"ש (דור 4) - כולל באמצעות מודם. בנשים האחרונות אוכלסה שכונה גדולה בסביבה, בהתאם לכך המהירויות ירדו לסביבות 20-30 מס"ש. אין לי מכשיר 5G כך שאיני יכול לשפוט לגבי הרשת החדשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yd b-4 כתב:

ניסיתי את הMR200 של חבר עם סים של רמי לוי (200 ג'יגה) אפילו בצחוק זה לא מגיע למהירויות שמצוינות שם (לדוגמא הורדה מדרייב בקצב של 800KBS) כך שנראה לי שזה לא הבעיה. בננסטיק דור 4 סיני המהירות חצי מזה.

אני מנסה להבין מה הנתון שמשמפיע על המהירות והיציבות בהקשר של העברת הנתונים מהרשת הסלולרית לראוטר/סטיק. כי למגבלות של הWIFI בתקן הכי ישן אני לא מתקרב אפילו . (בלי קשר לא נראה לי שיש רשת סלולרית שעובדת באמת בקצב של 80MB)

לצורך הדוגמא בדיקה שעשיתי כעת עם נסטיק גנרי דור 4 זה באמת מה שיש לצפות מזה?

583772304_.png.b5beec5ee89c679f7899ec24e5af5332.png

הבעיה היא כמובן תשתית הסלולר, ואולי גם העובדה שעשית את הבדיקה לרמאללה, תנסה לשנות את השרת למשהו ישראלי כמו פלאפון בת"א (רמי לוי על תשתית פלאפון)

לפני 18 שעות, XVSTI כתב:

פה הבעיה שלך.

תנסה עם סים של חברה נורמלית.

רמי לוי רוכב על תשתית פלאפון שאמורה להיות בסדר גמור

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי, בדיוק בסוגיה הזו, אמור זה באמת רק שם של דג. 

באותו המקום בדיוק, עם אותו המכשיר בדיוק, בזמן שדרך סים של רמי לוי, גלישה היא בלתי אפשרית מרוב איטיות, בפלאפון הכל פשוט רץ כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח עם הירידה שיש לאחרונה ברמת התשתיות של הסלולר בארץ (תודה רבה כבוד השר יועז הנדל), פלאפון נותנים עדיפות לתעבורה שלהם על פני MVNO.

מעניין איך בקטע הזה עם Pmobile ואחרים (שהם ת'כלס שייכים לפלאפון, לפחות חלקית)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, XVSTI כתב:

מהנסיון שלי, בדיוק בסוגיה הזו, אמור זה באמת רק שם של דג. 

באותו המקום בדיוק, עם אותו המכשיר בדיוק, בזמן שדרך סים של רמי לוי, גלישה היא בלתי אפשרית מרוב איטיות, בפלאפון הכל פשוט רץ כמו שצריך.

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

בטח עם הירידה שיש לאחרונה ברמת התשתיות של הסלולר בארץ (תודה רבה כבוד השר יועז הנדל), פלאפון נותנים עדיפות לתעבורה שלהם על פני MVNO.

מעניין איך בקטע הזה עם Pmobile ואחרים (שהם ת'כלס שייכים לפלאפון, לפחות חלקית)

יש איזשהו מאגר/מקור מידע מתעדכן לגבי רמת הקליטה והמהירות של החברות השונות? 

אני ינסה 019 גם (יש לי בפלאפון) אבל אין לי אפשרות ריאלית לנסות את כל החברות.

לגבי הבדיקת מהירות עשיתי משהו לא נכון? (הגדרת שרת או משהו כזה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מאגר מסודר ובטח לא מעודכן.

רק בדיקה עם מכשיר סלולרי (הרי המודם הזה הוא בסה"כ מכשיר סלולרי, אבל מוגבל לדאטה בלבד) באותו מיקום ספציפי.

סתם לדוגמה אם יש לך עובד שנמצא ברשת פלאפון ומכשיר 4G יחסית תקין לבקש להריץ עליו SpeedTest (יש גם אפליקציה).

להקפיד לבדוק כל הזמן מול אותו סט של שרתים (נניח לקחת שרת של פלאפון בת"א, פרטנר בפתח תקווה, סלקום בראשון לציון ובזק בינלאומי בפתח תקווה), אז לבדוק בכל מכשיר בדיקה לכל אחד מהשרתים האלה.

אתה יכול להכניס את כל הנתונים האלה לאיזה אקסל או טבלה או משהו

סתם לדוגמה, אני בבית, על סיב של פרטנר (דרך WIFI וכו' לא משנה), לשרת הזה של Mada ברמאללה אני מקבל 96/47 עם פינג 75.

אותו דבר אבל לשרת של KamaTera בראש העין נותן לי כבר 100/100 עם פינג 4.

לשרת של פרטנר אותו דבר.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...