Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רפואי לכלב - האם יש לכם והאם משתלם כלכלית?

yuval1111
שימו לב! השרשור הזה בן 1223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עושה מנוי
חיסונים חינם
ביקור חינם - זה החסכון העיקרי שלי, כשמרפאה דורשת 180 ש"ח על בדיקה אתה לא רוצה לחשוב פעמיים אם לקחת את הכלב או לא כל פעם שהוא מתנהג מוזר, עם מנוי אני פשוט מגיע ומקבל בדיקה ראשונית.
והנחות על טיפולים או תרופות אם צריך.

בפועל, כלבת חד שנתי, תילוע ותולעת הפארק כל 4 חודשים, וביקורים חינם - משתלם לי.
שום ביטוח לא יכלול טיפולים שעולים הרבה כסף (בדיקת דם 300 שקלים, לילה במיון 700 שקלים וכו' וכו')
כשהייתה גורה אכלה משהו בים בלי שששמנו לב והתחילה לשלשל, ביקור + בדיקה + אנטיביוטיקה יצא 550 שקלים :| ולמזלי בדיקת המעיים יצאה שלילית.

• רעיון טוב! 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שאני בא להגיד שהביטוחים האלו לא נותנים משהו באמת - כלב חולה יעלה הרבה כסף. יותר חולה יותר כסף.
החסכון הוא בביקורים שוטפים שנותנים שקט (כל פיפס אפשר להגיע למרפאה כדי שיסתכלו עליו בלי לגבות 180 שקלים), ובטיפול שוטף שנתי (תילוע תולעת פארק וכלבת) שזה לבד אמור להחזיר את ההשקעה השנתית (במקרה שלי מנוי עלה 550 שקלים לשנה - זה לבד מחזיר כלבת + חיסונים)

עריכה אחרונה על ידי maxcher
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, TsachiE כתב:

הם מסרבים להבין שאם הם לא יעשו ביטוח הם ישלמו יותר לאורך השנה.

זה בהגדרה לא יכול להיות נכון תמיד.

אם אתה מרוויח בזה שאתה עושה ביטוח, אז מי שמבטח אותך מפסיד, אם היה מפסיד לא היה מוכר לך ביטוח.

(תתקשר לביטוח שלך ותבקש לבטח רועה גרמני בן 14 עם מחלת פרקים).

הדברים היקרים באמת הם אשפוזים ותרופות, הביטוחים לפי מה שאני יודע לא מכסים את זה (נותנים כמה אחוזי הנחה במקרה הטוב).

אחרי זה יש תקרות, ועוד השתתפויות עצמיות בחלק מהביטוחים.

יש וטרינרים שעל ביקור בכלל לא גובים תשלום(ללא מבוטחים), חיסונים זה כמה עשרות שקלים.

כשאדם שוקל אם לעשות ביטוח הוא צריך לחשוב על גזע הכלב ואופי החיים שלו. על הגזע כבר דובר פה ובאשכולות קודמים.

כלבים שנמצאים בבית רוב הזמן בלי אינטרקציה עם כלבים אחרים חשופים הרבה פחות למחלות ופציעות, מה שנשאר זה מחלות גנטיות שהביטוח לא יכסה.

לדעתי, יותר חשוב מאם לבטח או לא זה לבחור וטרינר טוב, גם מקצועית וגם "מקובל" ע"י בעל החיים.

ועכשיו לשאלה שבכותרת :

אין לי ביטוח, סביר שלא יהיה, הוטרינר שלי לא גובה על ביקור בכל מקרה,כשהכלבה שלי רואה אותו הזנב שלה מסתובב כמו להבים של הליקופטר, עשה לה זריקות ותפרים ועדיין מאוהבת בו. - אם הייתי עושה ביטוח הייתי עושה את הביטוח שכולל אותו בהסדר.

הכלבה(מעורבת חזק) בחוץ בערך 4 שעות ביום בחוץ (30-60 דקות בבוקר,60-120 דקות בערב, יוצאת ונכנסת מהבית לגינה להשתזף קצת לפעמים במשך היום).

באינטרקציה עם כלבים אחרים כשהיא בחוץ, 3 כלבים קבועים ועוד כמה משתנים.

בשנה האחרונה : זיהום קל אחרי עיקור,קלקול קיבה(משהו כזה) דיי קשה,שעלת,תפרים ברגל + צביעת עין מכלב שנפל עליה תוך כדי משחק. 

תרופות לזיהום אחרי העיקור - 80 ש"ח בערך.

שעלת - 3 זריקות במשך שבוע + 3 ביקורים - חינם (לא מייצג, הוטרינר והכלבה זה סיפור אהבה), אם היה גובה זה היה כמה עשרות שקלים לזריקה.

תרופות לקלקול קיבה - 200 ש"ח בערך.

תפרים ברגל+תרופות+צביעת עין (לשלול נזק לעין) - 500 ש"ח בערך.

חיסונים -בערך 300 ש"ח עם אגרה וכל מני הנחות דרך העירייה.

קצת יותר מ1000 ש"ח, אם היה לי ביטוח לא בטוח שהייתי חוסך כי תרופות עדיין הייתי משלם.

כלבים שלא נמצאים בגינות כלבים, בטיולים לא אוכלים מהרצפה ונמצאים רוב היום בבית, לדעתי לא צריכים ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלבים לא יאכלו מהרצפה אם תאלף אותם לזה.
הכלבה שלי לא תיגע בשום אוכל אם אני לא אגיד לה אמ אמ אמ. אבל זה מצריך לא מעט עבודה ועקשנות, לדעתי זה משתלם בסופו של דבר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, BloodFist כתב:

אבל זה מצריך לא מעט עבודה ועקשנות, לדעתי זה משתלם בסופו של דבר...

זה יותר ממשתלם, אבל העניין הוא לא עצם הלהכניס דברים לפה מהרצפה.

העניין הוא שבחוץ , באינטרקציות עם כלבים אחרים (בעיקר בגינת כלבים, אבל גם ברחוב ומחוץ לעיר) הם הכי חשופים למחלות, מספיק שכלב חולה בשעלת או דלקת ריאות מלקק את הכלבה שלך והיא סביר להניח נדבקה.

מחוץ לעיר חשופים לאלרגיות וכל מני הטפילים שיכולים לגרום לסיבוכים וזיהומים אפילו רק מהתקרבות\מהרחה של שטח נגוע, גם עקיצות/תקיפה של בעלי חיים אחרים (נמלים,חלזונות,דורבנים..) זה משהו שיכול לקרות.

לא לאכול מהרצפה זה טוב, במיוחד בטיולים בעיר כשכל הרחוב מלא זבל ורעל עכברים, אבל לא מבטיח הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצייר את זה מאוד קיצוני. כאילו לכלבים אין מע' חיסון שעברה אבולוציה של מליוני שנים. בנוסף לדברים העיקריים הם מחוסנים ומטופלים בשגרה.

הכלב שלי כל יום יורד איתי לשטח ולא קרה לו שום דבר ואין סיבה לחשוש. הכלבים של דוד שלי על בסיס שבועי יוצאים כבר שנים לקילומטרים לטיולי

הסוסים שלו בשטח והם בריאים ושלמים.

רעל עכברים מתי ראית באמצע הרחוב בעיר נורמלית? נו די. מדבירים לא זורקים את זה באמצע הרחוב. יש מקומות מסתור מיועדים לכך. אתה סתם נסחף.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE
תיקונים

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, TsachiE כתב:

אתה מצייר את זה מאוד קיצוני. כאילו לכלבים אין מע' חיסון שעברה אבולוציה של מליוני שנים. בנוסף לדברים העיקריים הם מחוסנים ומטופלים בשגרה.

הכלב שלי כל יום יורד איתי לשטח ולא קרה לו שום דבר ואין סיבה לחשוש. הכלבים של דוד שלי על בסיס שבועי יוצאים כבר שנים לקילומטרים לטיולי

הסוסים שלו בשטח והם בריאים ושלמים.

רעל עכברים מתי ראית באמצע הרחוב בעיר נורמלית? נו די. מדבירים לא זורקים את זה באמצע הרחוב. יש מקומות מסתור מיועדים לכך. אתה סתם נסחף.

בגדול זו הנקודה שלי, אם הכלבים שלך ושל דוד שלך בסדר גמור, והם חשופים הרבה יותר מכלבים אחרים , אז גם כלב שלא יוצא מהביתה יהיה בסדר גמור ולכן לא יצטרך ביטוח.

רעל עכברים לא ראיתי, אבל כלבים שאני מכיר טעמו. זה לא נפוץ אבל טעויות קורות, גם מדבירים טועים וגם תושבים שחולדות אוכלות להם את הקירות טועים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, TsachiE כתב:

איך הם הגיעו לרעל העכברים? לא אמור לקרות. שמעתי על איזה מקרה הרעלה מכוון בעבר, אני מניח שזה לא המקרה.

אמנם ישן אבל לא חושב שכבר לא רלוונטי .. https://www.mako.co.il/news-israel/local-q4_2015/Article-89dce8ae93f9151004.htm 

יש הרבה מקרי הרעלה מכוונים (גם של כלבים וגם של חתולים), ספציפית לפי הידוע לי במקרה הזה, אדם שסבל מאוד מחולדות\עכברים ולא היה מרוצה מהטיפול של העירייה פשוט פיזר סביב הבית רעל, מאמין שלא העלה על דעתו את ההשלכות.. 

אבל שוב, זה מקרה נדיר, אבל כמו שכתב אגרוף הדם, קצת מאמץ ורצון ואפשר למנוע מקרים כאלה או לפחות לצמצם עוד יותר את הסיכוי משמעותית.

עריכה אחרונה על ידי Katom
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שיש אנשים שלא מבינים את ההשלכות של מעשיהם. 

גם אני מתמודד עם עכברושים גדולים ולא סימפטיים מפעם לפעם, אך רעל מעולם לא בא בחשבון.

מלכודת פשוטה וקצת חמאת בוטנים עושה פלאים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שכתבתי מראש שצריך להבהיר את הכיסוי של הביטוח הוא אגב בגלל חלק מהדיון פה.

יש פה 2 דברים שדנים בהם - כיסויים שוטפים וכיסויים למקרי חירום.

לדוגמא הביטוח הנוכחי שלי מכסה בין השאר - חיסונים , עיקור וסירוס (תשלום חלקי) , תרופות , תאונות , אישפוזים , ניתוחי חירום , תוספים תזונתיים ואוכל רפואי , מחלות ספציפיות לגזעים (אין החרגות - להפך - מכסה ספציפית בלי שאלות ניתוחים שאופייניים לגזע) פרוטזות וכיסאות גלגלים ועוד - הרוב מול חשבונית (לא משנה מי הוטרינר - תבחר לבד - אבל שיפוי יותר מהיר מכאלו שעובדים איתם) וב90% מהחשבונית.

יש מספר קטן של החרגות עם גבולות כיסוי קבועים מראש (חיסונים , עיקור , תילוע וכו)

דברים שהם תחת כיסוי נוסף - טיפולים שיקומיים , נזק לצד ג׳ (לרוב מכוסה בביטוחים כלליים או בביטוח בית) , כיסוי לטיפול בכלב למקרה של אישפוז של הבעלים ועוד כל מני מקרים (ביטול חזרה מחופשה , קבורה / שריפה במקרה מוות , פרסום אם הכלב נאבד וכו)

רוב מה שלא מכוסה זה טיפולים אלקטיבים ומצבים קודמים (מלפני תחילת הביטוח או במהלך ה14 יום הראשונים של הביטוח)

הגבול השנתי הוא בביטוחים טובים מליון דולר.

עולה לי לשני הכלבים כ120 דולר בחודש (על פניו נשמע הרבה , אבל באמת שהמחירים פה הם המחירים מישראל - רק להפוך את הסימון משקל לדולר - ביקור רגיל -70-80 דולר , חירום - מתחיל מ150 דולר , עם בדיקות דם וקצת כיף - מעל 300 דולר)

אני בנתיים מנסה לשנה הראשונה שיש בה הרבה הפתעות מניסיוני ואז נראה מה הלאה.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שינצו בן 7.
מטומטם ברמות של פיגור אבל חמוד מאוד ואוהב בני אדם 

כבר הצליח להוציא לעצמו את העיין שנחבט ברהיט (העין הוחזרה למקומה - תודה ששאלתם)

מידי פעם דלקות בעיניים

מחלת עור שלא הצלחנו מעולם לפתור.

ועדיין במחצית חייו לא הגענו למחצית מהסכום שדיברת עליו.

כלב זה כמו תינוק... 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לפני שעתיים, BeBest כתב:

איפה? מה כולל המנוי?

"קופט"
http://www.kupet.co.il/
סניפים ברוב מרכז הארץ

• הרצליה       
  • פתח תקווה        
  • הוד השרון
  • תל אביב (אבן גבירול 77)
  • תל אביב (פלורנטין)
  • ראש העין
  • אריאל             
  • אורנית         
  • שערי תקווה

הדברים החשובים שהוא כולל:
    בדיקה חינם באיזה סניף שבא לך
    חיסונים חינם
    הנחות בטיפולים בדיקות ותרופות אם חו"ח צריך

אישית אני חושב שהשקט ש550 שקלים מקנים לי (הכלב עושה אפצ'י?, הקיא? אפשר בדיקה ראשונית, וכו') שווים את זה
    + אתה מחזיר את עלות המנוי בחיסונים...

שבוע שעבר חידשתי, עשינו משושה + תילוע + תולעת הפארק, יצא 290 שקלים ללא מנוי. המנוי עולה 550, ואני צריך לעשות כמה פעמים בשנה תילוע + תולעת הפארק, אז בהחלט משתלם
עריכה אחרונה על ידי maxcher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...