Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריקול סיטרואן- שימו לב- חלקים לא במלאי

elihershko
שימו לב! השרשור הזה בן 1135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרוב ברגע שנפתח כרטיס עבודה (אי אפשר לצפות מכל מוסך להחזיק מלאי ללא הגבלה של כריות אוויר), מועברים הפרטים למחסנאי אשר בודק לפי מספר רכב ושילדה את המק"ט, ואז מבצע הזמנה לחלק הנדרש, עם המחסנאי רוצה להגדיל ראש הוא מוודא גם בטלפון שהחלק באמת במלאי (היו פעמים שהמלאי היה כוזב בגלל סיבה כזאת או אחרת). 

ככה זה היה אצלנו בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, renaultfreek כתב:

אי אפשר לצפות מכל מוסך להחזיק מלאי ללא הגבלה של כריות אוויר

במקרה המדובר פה בשירשור, להבנתי בעיית המלאי היא לא של המוסכים, אלא של היבואן

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אך את התור אתה קובע עם המוסך ומצפה ממנות למינימום של שרות ומודעות.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אציין, זה לא שהתחילו לפרק את הרכב ואז גילו שאין את החלק. הגעתי עם פתיחת המוסך, כל העובדים עוד עמדו בחוץ עם הקפה/סיגריה ושאלו אותי במה אפשר לעזור. אמרתי שקבעו לי תור לריקול. הם הסתכלו אחד על השני ומייד ענו שאין להם בכלל את החלק. שום הפתעה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה סתם משמיץ - נראה לי שלפחות מישהו אחד שם (שלא עובד במוסך) היה מאוד מופתע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה בקיצור פשלה, שלא היתה אמורה להיות, אבל קרתה.

בהרבה מהמוסכים שעבדתי איתם (לרוב מוסכי רשת) היה נוהל מסודר (ככה היה גם אצלנו).

הזמנת חלקים מיוחדים רק באמצעת פתיחת כרטיס עבודה (שיהיה את כל הפרטים המדוייקים של בעל הרכב כולל טלפון עדכני ) -->  הזמנת החלק לאחר בדיקה של מנהל העבודה / מכונאי ואישור שזה החלק הסורר, ביצוע הזמנה דרך תוכנת החלפים, בנוסף בדיקה מול המחסן המרכזי למלאי ולצפי הגעה, לרוב בחלקים מיוחדים ברגע שהגיעו והיה לי את הפרטים של בעל הרכב היתי מתקשר ומודיע לו כאשר החלק הגיע ומעביר אותו לפקיד/ה הקבלה לצורך תאום להחלפת החלק (מה שטוב שהכרטיס עבודה נשאר פתוח, עד אשר הלקוח החליף את החלק הסורר), וזה כמובן לאחר שבדקנו עם מנהל העבודה לגבי זמן החלפת החלק וכמובן יום פנוי כזה או אחר.

ברגע שאין את החלק במלאי מודיעים ללקוח שהחלק מוזמן ונודיע לו ברגע שזה יגיע.

וזהו, את רוב הלקוחות לא מעניין בכלל מה עם החלק, והיכן הוא נמצא כרגע בשרשרת האספקה, את הלקוח מעניין התוצאה הסופית.

לפני 3 דקות, renaultfreek כתב:

עריכה אחרונה על ידי renaultfreek
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, elihershko כתב:

זה לא שהתחילו לפרק את הרכב ואז גילו שאין את החלק

ברור - אבל זו האופציה הגרועה ביותר שיכלה להיות ולפחות הם לא הגיעו למצב הזה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת בחשבון בתקופה זו של קורונה , שיש בעיות של סגרים בעולם ולא רק אצלינו. היבואן נתקל בקשיי אספקת חלקים שלא תמיד ניתן להתריע עליהם בזמן אמת. המוסכים שקבעו תאריכים לא היו מודעים לחוסרים שיווצרו אצל היבואן. אילו לא זמנים רגילים וכולם שיפנימו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסת בקילומטרים. הבעיה היא ממש לא שהחלק לא במלאי, זה עלול כמובן לקרות. הבעיה היא שהחלק לא במלאי כבר לא מעט זמן, אבל אף אחד לא טורח להודיע ללקוח שלא יגיע (וזה כבר תופעה ששני חברי פורום נתקלו בה, אז לא רק שזה לא מקרי, זה גם לא מטופל).

מצד שני, אתה תמיד מוזמן להמשיך ולהנות מהמקצועיות והשירותיות של רשת המוסכים המורשים של היבואן. אני חושב שרוב המגיבים פה הפנימו את מה שהם היו צריכים להפנים, גם בלי שתבקש.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה קורה למי שצריך לעשות לרכב טסט, ולא יכול לעבור את הריקול המדובר בגלל בעיית המלאי שכבר חסר תקופה די ארוכה (יותר מחודש וחצי להבנתי)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...