Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מומלצים לסובארו XV

anan.ay
שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש צמיגים לסובוארו XV שנת 2014, מידה 225/55/17.

אני נוסע לרוב בכביש, אבל אוהב לרדת לשטח שמתאים לסובארו XV.

האם ישנם צמיגים מומלצים?

הגלגלים המקוריים הם Yokohoma Geolander G95A  עם קוד 97V
אני מתלבט בינהם ובין GoodYear EFFIGRIP PERF FP עם קוד 97W

האם אחד יותר טוב מהשני? ישנו הבדל במחיר ונראה שה-GOOD YEAR עם צריכת דלק יותר טובה ופחות רעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם XV 2018

גם כמוך אני לרוב בכבישים ולעיתים רחוקות בשטח (שטח? מי ישמע.. כבישי כורכר/חצץ ולא יותר מדי אכזרי - פעמים בודדות בשנה)

אני שמתי Yokohoma Geolander G015  שהם מוגדרים A/T

והאמת? אחיזה טובה בכביש, אין שינוי יותר מדי שאני שם לב אליו ברעש כביש או צריכת דלק.

הסיבה שרכשתי אותם היא שהם עמידים יותר ומרגישים עבים יותר,

חזקים יותר בדופן ואני מרגיש בטוח יותר איתם שלא אתקע עם פגיעה בדופן ופנצ'ר.

בכל אופן, אם השיקול הוא לרדת לשטח קליל פעם ב.. לעיתים רחוקות,

אני הייתי ממליץ על צמיג כביש טוב עם האחיזה הטובה ביותר בכביש.

הצמיג המקורי שלי היה בריג'סטון אבל הם יקרים יותר בצורה משמעותית..

אני מוסיף לך להתלבטות (לדעתי אין מה להתלבט)

אם אני לא טועה, אתה יכול להישאר באותו קוטר חישוק ולהגדיל מעט את החתך (חתך גדול יותר יתאים יותר לשטח, שהצמיג יהיה פחות פגיע בדופן)

במקום 225/55/17 תבדוק אם מותר לך 225/60/17 (ככה לפחות מותר ב-XV משנה 2018 והלאה)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי זוג יוקוהמה גאולנדר ,מקוריים" שירד מה XV הקודם שלי (החלפתי רביעיה ביחד ולפני חודש גם את הרכב) -

צמיגים מעולים ועמידים לשימוש שאתה מתאר, כנ"ל שירתו אותי נאמנה: אוחזים ובטוחים בכביש וגם לא מביישים בירידות מזדמנות לשבילים.

במצב טוב מאוד, עברו 60 אלף ק"מ קלים - לא יותר משבילים פה ושם, הרוב המוחלט של הנסועה כמובן בכבישים.

350 ש"ח לשניהם (חדשים כאלו עלו לי מעל 700 ש"ח לצמיג).

052-4379054

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.11.2020 בשעה 01:00, Nissan Skyline GTR כתב:

אני מוסיף לך להתלבטות (לדעתי אין מה להתלבט)

אם אני לא טועה, אתה יכול להישאר באותו קוטר חישוק ולהגדיל מעט את החתך (חתך גדול יותר יתאים יותר לשטח, שהצמיג יהיה פחות פגיע בדופן)

במקום 225/55/17 תבדוק אם מותר לך 225/60/17 (ככה לפחות מותר ב-XV משנה 2018 והלאה)

צמיג במידה 225/60R17 מותר ל-XV מדגם GT, אך אם הרכב הוא מדגם GJ המידה הזו אסורה, כך שנותרה רק ה-225/55R17.

• רעיון טוב! 2

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...