Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סין מנסה להשתלט על העולם? מה התוכנית?

roiei
שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אמנם מעולם לא גרתי בנווה צדק או נחלאות, אבל אני בספק שיש שם שירותים משותפים או ביוב שזורם ברחובות

אני טיילתי שם חצי יום ברגל ב-2017 ולא היה שום ביוב זורם ברחובות. השכונות האלה דומות מאוד מבחינת אווירה לשכונות עתיקות בירושלים/תל אביב או כל עיר מרכזית אחרת.  

לפני שעה, zaf כתב:

ג'ק מא קיבל תזכורת שאחרי הכל, בסין כולם נמלים קטנות.

רגע לפני הנפקת הענק, הרשויות בסין הזמינו את ג'ק מא לשיחה
ארבעה רגולטורים סינים הזמינו את מא ועוד שני מנהלים בכירים באנט גרופ לתשאול.

התרחיש הסביר יותר הוא שבסין כמו בסין, החליטו להזכיר לכולם, כולל לעשירים ביותר, שאחרי הכל הם כולם נמלים קטנות במדינה אחת גדולה.

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3868334,00.html

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001348176

מי אמר סין ולא קיבל? 😏😊

נסה לקבל בארץ אישור לפתוח "מוסד כספי" ומהר מאוד תגלה שגם בישראל (ובכל העולם) כולנו נמלים קטנות. רגולציה יש בכל מקום. ברור לך שאף אחד בסין או בכל מקום בעולם לא היה נותן לגייס 3 טריליון דולר ללא פיקוח, כן? 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 דקות, SchnitzelLova כתב:

אני טיילתי שם חצי יום ברגל ב-2017 ולא היה שום ביוב זורם ברחובות. השכונות האלה דומות מאוד מבחינת אווירה לשכונות עתיקות בירושלים/תל אביב או כל עיר מרכזית אחרת.  

אני טיילתי שם רגלית באפריל 2015, נכון שזה לא היה בכל השכונה, אבל בהחלט היה ביוב שזרם בחלק מהרחובות, וגם שירותים משותפים חיצוניים לבתים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Ziv כתב:

תבדקו כמה סינים עזבו את סין בשנים האחרונות.
לאוסטרליה, לניו זילנד, לארה"ב.
לכל מקום שרק יסכים לקבל אותם.

יש 1.4 מיליארד סינים. מן הסתם כמה עשרות מיליונים ירצו להגר. אישית, אני אשמח לעבור לאוסטרליה/ניו זילנד/ ארצות הברית או לכל מקום שרק יסכים לקבל אותי. אז? 

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני טיילתי שם רגלית באפריל 2015, נכון שזה לא היה בכל השכונה, אבל בהחלט היה ביוב שזרם בחלק מהרחובות, וגם שירותים משותפים חיצוניים לבתים.

כנראה שיפצו את המקום. העיר משתנה בקצב מסחרר.

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SchnitzelLova כתב:

כנראה שיפצו את המקום. העיר משתנה בקצב מסחרר.

אולי, אבל גם אז המחירים היו בשמיים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסינים באים, הסינים באים! 😱

"אסור שבעניין השבבים לסינים נטעה כמו עם תנובה"
קאריס ויטי, מומחית לסין ויו”ר מכון Signal לחקר יחסי ישראל־סין, מזהירה “צריך לעשות הכל כדי להימנע מכך שארה”ב תגיע למסקנה שבמכירת שבבים לסין אנחנו מסכנים את הביטחון הלאומי שלה”. לדבריה, היעדר מדיניות ממשלתית בנושא כבר פגעה בנכסים אסטרטגיים ישראליים כמו הטכניון ותנובה

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3868736,00.html

טאיוואן יכולה להפוך למוקד העימות בין המדינות, TSMC, יצרנית השבבים הגדולה בעולם, יכולה להיות גורם למלחמה של ממש. כפי שאמר מייסד החברה מוריס צ'אנג: ‘TSMC נהפכה לשלל שכל השחקנים הגיאופוליטיים רוצים להבטיח לעצמם’. מ־15 בספטמבר 2020 TSMC לא מוכרת יותר שבבים לחברת וואווי הסינית, וזה כבר הוביל להסלמה: בחודשים האחרונים הסינים כל הזמן פולשים למרחב האווירי והימי של טאיוואן ואילו האמריקאים שולחים אותות אזהרה”.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר הסתלבטו עליי כשציינתי את תנובה, אולי עכשיו כש"מומחית" לחקר סין אומרת את הדברים - יקחו את זה קצת יותר ברצינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, roiei כתב:

העיקר הסתלבטו עליי כשציינתי את תנובה, אולי עכשיו כש"מומחית" לחקר סין אומרת את הדברים - יקחו את זה קצת יותר ברצינות

קראת את הטיעון שלה בנושא, זה נשמע לך רציני? 

הכתבה הזאת מרגישה כמו כתבת יחצנות בשבילה, נסיון להביא מישהו מהממשלה לשלם לה על שירותי יעוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, roiei כתב:

בוא תפעיל את החומר האפור בין שני האוזניים

רכשו את תנובה. מה הסכנה הנובעת מכך? פרט ונמק.

ייקחו את מפעלי הייצור לסין? יחליטו לסגור אותם?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, roiei כתב:

הסינים קנו את תנובה לפני כמה שנים טובות וזה התגלגל במשך שנים בתקשורת, איפה היית עד עכשיו? 🤪- ספציפית לכתבה - כמו שאמרו לפניי - יחצנות זולה.

זאת לא הסתלבטות, אבל זה כן מעצבן למדי שאנשים מתפקדים כמו פרסומות לכתבות בעיתון - העתק הדבק בלי שום אבחנה / העמקה. אל תיעלב, זה לא אישי.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ישה כתב:

רכשו את תנובה. מה הסכנה הנובעת מכך? פרט ונמק.

יחליטו להוסיף חומר כמו MDF כדי להאריך חיי מוצר?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...