Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סין מנסה להשתלט על העולם? מה התוכנית?

roiei
שימו לב! השרשור הזה בן 1258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ג'ק מא קיבל תזכורת שאחרי הכל, בסין כולם נמלים קטנות.

רגע לפני הנפקת הענק, הרשויות בסין הזמינו את ג'ק מא לשיחה
ארבעה רגולטורים סינים הזמינו את מא ועוד שני מנהלים בכירים באנט גרופ לתשאול.

התרחיש הסביר יותר הוא שבסין כמו בסין, החליטו להזכיר לכולם, כולל לעשירים ביותר, שאחרי הכל הם כולם נמלים קטנות במדינה אחת גדולה.

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3868334,00.html

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001348176

מי אמר סין ולא קיבל? 😏😊

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה שבה אין תגמול ליזמות פרטית, שבה בכל רגע יכולים לכלוא אותך על מילה לא במקום, שבה השחיתות והאופורטוניזם בשיא - אין סיכוי להפוך לאימפריה.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Ziv כתב:

במדינה שבה אין תגמול ליזמות פרטית, שבה בכל רגע יכולים לכלוא אותך על מילה לא במקום, שבה השחיתות והאופורטוניזם בשיא - אין סיכוי להפוך לאימפריה.

כי שם השילטון שולט בהון ולא להפך 😃

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Ziv כתב:

לא חסר תגמול ליזמות פרטית בסין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקו כמה סינים עזבו את סין בשנים האחרונות.
לאוסטרליה, לניו זילנד, לארה"ב.
לכל מקום שרק יסכים לקבל אותם.

אשמח אם מי שציין על טכנולוגיה מתקדמת שמפתחים שם, לציין מהי אותה טכנולוגיה.
כל ניסיון שהיה לי איתם הסתכם בהעתקה של מוצר קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SchnitzelLova כתב:

לא חסר תגמול ליזמות פרטית בסין. 

עד לנקודה מסויימת. יש גבול לכל תעלול :) כל עוד ההון נשאר בסין. קרא טוב את הטיעון הסיני - ג'ק מא חרג מהגבול. 

לפני 1 דקה, Ziv כתב:

תבדקו כמה סינים עזבו את סין בשנים האחרונות.
לאוסטרליה, לניו זילנד, לארה"ב.
לכל מקום שרק יסכים לקבל אותם.

טכנולוגיה סינית מתקדמת לא עוזבת את גבולות סין. יש כזו וחלקה שיפורים על בסיס טכנולוגיות מערביות. לא הכל מועתק, יש כמובן הרבה מזה אבל לא מעט על בסיס מערבי אבל פותח הרבה מעבר לכך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Ziv כתב:

רכיבי תשתיות לרשת 5G, בגלל חשד לריגול אחרי התעבורה וחשדנות אירופאית (ואמריקאית) בכלל סביב Huawei (ובצדק) מפעילים אירופאים ואמריקאים נדרשו לא לשלב רכיבים של Huawei ברשתות הדור 5 שלהם, מה שגרם לעיכוב, המוצר הסיני היה מוכן, לקנות ולהתקין, למוצרים החלופיים (נדמה לי שאריקסון בסוף לקחה הרבה מהלקוחות שהיו אמורים לקנות Huawei) לקח עוד זמן.

הרבה שנים הם עסקו בעיקר בהמון לימוד, כולל RE לרכיבים מערביים / יפניים, עד לרמת הבורג לפעמים, ואז בנייה מחדש מרמת הבורג, לפעמים יותר טוב, לפעמים פחות טוב.

לאחרונה הם מתחילים לפעמים גם להוביל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רכיבי תשתיות לרשת 5G, בגלל חשד לריגול אחרי התעבורה וחשדנות אירופאית (ואמריקאית) בכלל סביב Huawei (ובצדק) מפעילים אירופאים ואמריקאים נדרשו לא לשלב רכיבים של Huawei ברשתות הדור 5 שלהם, מה שגרם לעיכוב, המוצר הסיני היה מוכן, לקנות ולהתקין, למוצרים החלופיים (נדמה לי שאריקסון בסוף לקחה הרבה מהלקוחות שהיו אמורים לקנות Huawei) לקח עוד זמן.

הרבה שנים הם עסקו בעיקר בהמון לימוד, כולל RE לרכיבים מערביים / יפניים, עד לרמת הבורג לפעמים, ואז בנייה מחדש מרמת הבורג, לפעמים יותר טוב, לפעמים פחות טוב.

לאחרונה הם מתחילים לפעמים גם להוביל.

הסינים הם בין הראשונים בפיתוחיםל 5G ו6G (כן כבר ה 6G בדרך) . יש אפילו מרכז פיתוח עבור הסינים בארץ (ששש...) . נחשפתי יותר מפעם אחת ליכולת הלימוד של מהנדסים סיניים. אני וחבריי התייאשנו מלקרוא חומר טכני שעמיתנו הסיני קרא במשך סוף שבוע על מנת להבין איך לפתור בעיה שהציקה לנו משך שבועות. אל תזלזלו בסינים, בטח לא באנשי הטכנולוגיה שלהם. סטודנט סיני לא "יושב בדשא" האוניברסיטה, סטודטים סיניםם יושבים 10 שעות ויותר ופשוט לומדים. 

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אם אני זוכר נכון Huawei היו הראשונים שהודיעו על רכיבי תשתית לרשת 5G מוכנים להפצה, ממש סוג של מוצר מדף מבחינתם.

וכן יש מרכז פיתוח בארץ, של Huawei עצמם, אפילו הכרתי מישהו שעבד שם תקופה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, zaf כתב:

עד לנקודה מסויימת. יש גבול לכל תעלול :) כל עוד ההון נשאר בסין. קרא טוב את הטיעון הסיני - ג'ק מא חרג מהגבול. 

אם זה היה נכון לא היה את כל הסינים האלה שמסתובבים ברחבי העולם ורוכשים נכסים להשקעה. חוץ מזה להיות עשיר בעיר כמו שנחאי או שנג'ן זה לא כזה גרוע. הייתי אומר יותר טוב מישראל. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, SchnitzelLova כתב:

אם זה היה נכון לא היה את כל הסינים האלה שמסתובבים ברחבי העולם ורוכשים נכסים להשקעה. חוץ מזה להיות עשיר בעיר כמו שנחאי או שנג'ן זה לא כזה גרוע. הייתי אומר יותר טוב מישראל. 

תבדוק שוב איזה נכסים :)  וכן יש לא מעט סינים שיוצאים מסין ללא כוונה לחזור (כי אין למה ולאן) טלה בוודאות קונים נדל"ן ונכסים אחרים. אחרים הם "זרוע" חיצונית של המממ....

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אכן, אם אני זוכר נכון Huawei היו הראשונים שהודיעו על רכיבי תשתית לרשת 5G מוכנים להפצה, ממש סוג של מוצר מדף מבחינתם.

וכן יש מרכז פיתוח בארץ, של Huawei עצמם, אפילו הכרתי מישהו שעבד שם תקופה.

טוגה

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3684098,00.html

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשירים (וגם הרבה פקידי ציבור, שבמדינה דיקטטורית הם חצי אלוהים) משום מה בוחרים לגור בבייג'ין בחוטונגים.

לא יודע לכמה מכם יצא לראות שכונה של חוטונגים, אבל זה לא מראה מלבב כל כך.

זה גם מבהיר את תורת היחסות, כשהם כותבים בלינק "החוטונגים הם נקיים ונוחים להליכה וכוללים חנויות, מסעדות ופאבים ומלונות."

לפני 1 דקה, zaf כתב:

טוגה

יאפ

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, zaf כתב:

תבדוק שוב איזה נכסים :)  וכן יש לא מעט סינים שיוצאים מסין ללא כוונה לחזור (כי אין למה ולאן) טלה בוודאות קונים נדל"ן ונכסים אחרים. אחרים הם "זרוע" חיצונית של המממ....

טוגה

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3684098,00.html

נו אז? יש המון ישראלים שיוצאים מישראל ללא כוונה לחזור. (כי אין למה ולאן)

לפני 10 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עשירים (וגם הרבה פקידי ציבור, שבמדינה דיקטטורית הם חצי אלוהים) משום מה בוחרים לגור בבייג'ין בחוטונגים.

לא יודע לכמה מכם יצא לראות שכונה של חוטונגים, אבל זה לא מראה מלבב כל כך.

זה גם מבהיר את תורת היחסות, כשהם כותבים בלינק "החוטונגים הם נקיים ונוחים להליכה וכוללים חנויות, מסעדות ופאבים ומלונות."

LOL

החוטונגים האלה נמצאים במעגל הראשון/השני של בייג'ין. לך תבדוק כמה עולה שם נכס. אם אני ואתה נמכור כל מה שיש לנו בישראל אולי נצליח לקנות שם 1 מ"ר. אנשים גרים שם מאותה סיבה שגרים בנווה צדק או נחלאות. מדובר בשכונות מרכזיות עם וויב מיוחד. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם מעולם לא גרתי בנווה צדק או נחלאות, אבל אני בספק שיש שם שירותים משותפים או ביוב שזורם ברחובות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...