Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סין מנסה להשתלט על העולם? מה התוכנית?

roiei
שימו לב! השרשור הזה בן 1258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אין ספור מידע וסרטונים, לדוגמא:

הם אפילו קנו את תנובה ...

קונספירציה? אמת? מה ה Master Plan?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל מטרה של כל מעצמה על היט להשתלט על העולם על ידי בעלות כלכלית או מדינית.

ככה היה בימי המלחמה הקרה - בוואקום שנוצר רוסיה וארה"ב השתלטו על שטחים ויצרו חסויות, ולא צריך להסביר עד כמה משפיעה ארה"ב על כלכלת העולם ולמה כשארה"ב משתעלת כל העולם מתנדנד.

מה שקורה עם סין הוא ההפך המוחלט מתיאוריות קונספירציה מטופשות - מדובר בתהליך שקוף וברור וצפוי לחלוטין של מדינה גדולה שהפכה למעצמה כלכלית. יש כסף, והם רוצים לגדול ולהתפשט. זה לא קשור לסין בכלל, ככה פועלת כל מעצמה - רומא, בריטניה, הולנד, ספרד, כל אחת בזמנה.

זה כמו להתפלא שחתול מיילל. מה הפלא? הוא חתול.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקוף, בגלל זה הם הינדסו את הוירוס, לא? או שזה היה הקאזחים? אני ראיתי אתמול סרט (די מצחיק האמת) שטוען שזה בכלל הקאזחים שיצרו את הוירוס כדי לנקום בעולם על הירידה במכירות הפוטסיום בגלל סרט אחר שהם עשו. יש מצב שזה אמיתי, מה אומרים?

אבל אל תדאג, פשוט תתחיל ללמוד סינית ותראה שהכל יהיה בסדר. רק אל תחפף לנו ותלךללמוד יפנית או קוריאנית, כן? רק סינית, עם הטונים והכתב והכל, אחרת זה לא נחשב.

ובאופן כללי, אם זה ביוטיוב, זה בוודאי נכון.

• מצחיק 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני יודע כמה מילים במונגולית, זה בסדר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מבלי להסתכל על כל תאוריות הקונספירציה שמדברים על הינדוש ווירוסים ושליטה על בכירי ממשל, יש לא מעט דברים מדאיגים.

לסינים יש המון כסף פנוי, והם מנצלים אותו בחוכמה לבצע קולוניאליזם כלכלי שקט.

דרך המשי החדשה (הידועה גם בשם המבעית ״החגורה והדרך״ או One Belt, One Road) היא החזית של ההשתלטות השקטה הזו https://www.themarker.com/wallstreet/1.6382640

פרט לכך, הסינים מלווים המון כסך למדינות אפריקה לבניית תשתיות חדשות, וכשאלה לא עומדות בהחזר ההלוואות, הסינים מעבירים לידיהם את הנכסים (בעיקר נמלי ים ומכרות).

תוסיפו לכל אלה את הריגול העסקי והצבאי אדיר המימדים - ותקבלו מפלצת אמיתית.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Asaf-R כתב:

פרט לכך, הסינים מלווים המון כסך למדינות אפריקה לבניית תשתיות חדשות, וכשאלה לא עומדות בהחזר ההלוואות, הסינים מעבירים לידיהם את הנכסים (בעיקר נמלי ים ומכרות).

נקודה מאוד נכונה שלא מרבים לדבר עליה.

בשלב מסוים התחלתי לתהות מדוע יש כל מיני הזמנות מסין שמגיעות דרך דואר איי שלמה (חור פרימיטיבי באוקיינוס השקט, מערבית לאוסטרליה) -

אחרי בירור התגלה שסין מכרו להם אגרות חוב ברמה כזאת שהמדינה הקטנה הזאת הפכה דה-פקטו למדינת חסות - לא צריך צבא, לא צריך איומים, לא צריך כלום.

מעגל מעניין אגב - לפני סין, החסות הרשמית איי שלמה הייתה טאיוואן, גלגול חבית מורכב של... חסות בריטית. :-)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סין גם מחזיקה 1 טריליון דולר של אגרות חוב אמריקאיות .כ 4% מהחוב. טראמפ יודע שבפקודת מכירה אחת הם יכולים לגרום למפולת בניו יורק ועוד לצאת ברווח נאה.
אין אף מדינה שמתקרבת לכמות כזו של אג"ח.
למעשה היא כבר ברווח. בשנה האחרונה סין מכרה אג"ח אמריקאי ביוקר אחרי שקנתה מזמן בזול. כדי לממן את פעילות הקורונה. אבל מכרו רק טיפה (10 מיליארד בקטנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Asaf-R כתב:

גם מבלי להסתכל על כל תאוריות הקונספירציה שמדברים על הינדוש ווירוסים ושליטה על בכירי ממשל, יש לא מעט דברים מדאיגים.

דרך המשי החדשה (הידועה גם בשם המבעית ״החגורה והדרך״ או One Belt, One Road) היא החזית של ההשתלטות השקטה הזו https://www.themarker.com/wallstreet/1.6382640

יש כל כך הרבה אנשים שלא מודעים לכך

בסרטונים למעלה זה לא מספיק טוב כי זה "יוטיוב" - נראה שהסינים עשו עבודה מופלאה בלהסתיר את הכוונות שלהם, אפילו בשרשור פה יש אנשים סקפטיים.

ממליץ לראות גם את הסרטון הזה:

אולי יקחו גנרל לשעבר יותר ברצינות, נחכה ונראה 😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל ללמוד סינית

סין היא מדינה קומוניסטית ולא לוקחת שבויים.

את האוכלוסיה המוסלמית בסין הם שולחים למחנות חינוך מחדש שאכול היחידי שמוגש שם זה בשר חזיר.

פוליטיקאים בעולם מקבלים הרבה מאוד כסף בשביל להיות בצד שלהם, הכי מפורסם זה ביידן שהרשתות החברתיות אוסרות לפרסם את הכספים שהוא מקבל תחת שם הבן שלו מממשלת סין. (העיתון ניו יורק פוסט היו חסומים שבועיים בטוויטר בגלל שהם פרסמו פרטים)

הוליווד? תראה כל סרט הוליוודי חדש עד הסף, בסוף תראה כתוביות בסינית, אלה חברות ששיכות למפלגה הקומוניסטית שמחליטות מה אתה רואה בקולנוע.

הצבא הסיני זה אלה שמתקינים בארץ את ה 5G, תהייה בטוח שהצבא הסיני לא משקיע בארץ בשביל הסכום הקטן יחסית שישלמו להם בארץ.

יש אבל ייתרונות, נגיד יש לך בעיות בלב ואתה חייב לב במצב טוב של אדם בריא, צור קשר עם הסינים והם יתנו לך תאריך מתי מתפנה להם לב של בחור צעיר ובריא.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סין של היום כבר אינה קומוניסטית, אלא קפיטליסטית מאוד.

היא כמובן לא דמוקרטיה אלא דיקטטורה עם מועצה עליונה שבוחרת נשיא בחדרי חדרים וכו', אבל לא קומוניסטית.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להאנס. אני לא מבין על מה אתה מתפלא- הסינים פועלים באופן ברור וגלוי להשיג שליטה בכמה שיותר מהעולם.
לא פלא, זו מעצמה צבאית,כלכלית, טכנולוגית והיא מתנהגת ככזו, אין פה שום קוסנפירציה אלא דרך פעולה ברורה ומובנת (ודי חכמה אם יורשה לי) למעצמה בסדר גודל כזה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, m3x7r3m3 כתב:

סין של היום כבר אינה קומוניסטית, אלא קפיטליסטית מאוד.

סין היא תערובת מוזרה. 

ובכלל הניסיון שלנו כעולם מערבי לנסות להכניס אותה תחת כותרת כזו או אחרת שתקפה לנו כנראה לא נכונה.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Asaf-R כתב:

בהקשר הזה בדיוק למיטב זכרוני נמל חיפה נמצא בדיוק באותה הקטגוריה- פוטנציאלית יפול בהמשך הדרך לידיים סיניות.

ה"מלכודת" הזאת של השתלטות על נמלים ברחבי העולם עובדת להם כמו קסם

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, David32 כתב:

סין היא תערובת מוזרה. 

ובכלל הניסיון שלנו כעולם מערבי לנסות להכניס אותה תחת כותרת כזו או אחרת שתקפה לנו כנראה לא נכונה.

היא תערובת מוזרה כי היא גם דיקטטורה, וגם קפיטליסטית.

אין הרבה כאלה צורות שלטון.

אבל בסקאלות של קומוניזם - סוציאליזם - קפיטליזם היא לגמרי קפיטליסטית (עד כדי צורך באישורים מהממשלה לעבוד בתחומים מסוימים)

בסקאלה של דיקטטורה - דמוקרטיה היא לגמרי דיקטטורה.

אנחנו פשוט רגילים שהסקאלות מתחברות יחד, קומוניזם יחד עם דיקטטורה או קפיטליזם עם דמוקרטיה, או סוציאליזם עם דמוקרטיה או סוציאליזם עם דיקטטורה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בונים מחדש את דרך המשי.

לגבי מעצמה גלובלית אני מסכים.

השאלה היא מה יקרה מבחינת שטח ושליטה. ארה"ב מעצמה גלובלית אבל גם כשהיא פולשת לשטח כלשהו, היא לא משתלטת עליו לגמרי, לא יודע מה יהיה במקרה של סין
כי מעבר לשליטה בשטח, היא שולטת ביד רמה ודיקטטורית על האזרחים. ראו מקרה מחנות החינוך מחדש של האויגורים

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...