Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סין מנסה להשתלט על העולם? מה התוכנית?

roiei
שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, roiei כתב:

נראה שהסינים עשו עבודה מופלאה בלהסתיר את הכוונות שלהם, אפילו בשרשור פה יש אנשים סקפטיים

על מה אתה מדבר? הם לא מסתירים שום כוונות.

הם משתלטים על העולם וזהו. כל יישות מדינית שיש לה גב כלכלי איתן - זה מה שהיא עושה.

אנשים חושבים הפוך, בחיי (ע״ע גיבוב השטויות של לוטוס). תחשבו פשוט.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קונספירציות או לא, אבל אם תשימו לב, אבל סין היא זאת שהרוויחה בגדול בעקבות המשברים הכלכליים בתקופה האחרונה.

גם משבר המשכנתאות של 2008 שכמעט לא הזיז להם.

והGreat Reset של 2020-21 בכלל הולך להפוך את סין לכלכלה הגדולה בעולם.

בזמן שהאחרים מתבחבשים בין כן/לא סגר/הגבלות, הסינים כבר מזמן חזרו לעבודה במתכונת הרגילה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

היא תערובת מוזרה כי היא גם דיקטטורה, וגם קפיטליסטית.

אין הרבה כאלה צורות שלטון..

חוץ מקובה אין דיקטטוטרות קומוניסטיות.

או קפיטליסטיות (מיעוט קטן מאד), או קלפטוטורית.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, borsood כתב:

חוץ מקובה אין דיקטטוטרות קומוניסטיות.

או קפיטליסטיות (מיעוט קטן מאד), או קלפטוטורית.

אני מדבר במונחים של נניח ה-200 וקצת שנים האחרונות.

לא רק מה שקיים בדיוק כרגע ב-2020 בחודש נובמבר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונספירציות או לא, אבל אם תשימו לב, אבל סין היא זאת שהרוויחה בגדול בעקבות המשברים הכלכליים בתקופה האחרונה.

בזמן שהאחרים מתבחבשים בין כן/לא סגר/הגבלות, הסינים כבר מזמן חזרו לעבודה במתכונת הרגילה.
בטח שהרוויחו!

מיליונים כפריים החיים בעוני מחפיר,
מהצד השני עשירים מופלגים אשר במקרה חברים במפלגה הקומוניסטית
כל מי שאומר מילה רעה כנגד הממשל ימצא עצמו במחנה עבודה

אתם מאכילים את עצמכם בגיבוב של קונספירציות בסגנון "השבכ רצח את רבין".

על איזו מדינה *אמיתית* הם השתלטו?
כל המדינות אוגובוגו האפריקאיות כבר נשלטו בעבר גם על ידי ישראלים בתקופת יהלומי הדמים. אז מה?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Ziv כתב:

טיבט, אבל זה כבר היה די מזמן. לא לגמרי ברור לי מה הם מחפשים שם, זה חתיכת חור.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.11.2020 בשעה 14:34, vadim6385 כתב:

בינתיים שלטון פקידים מתגלה הרבה יותר יעיל בניהול משברים מהסוג הזה בהשוואה לדמוקרטיות מערביות *במצבן הנוכחי*. בזמן שבארצות הברית מתקוטטים על חבילות סיוע בבתי נבחרים בסין דברים נעשים בלחיצת כפתור. אבל וזה אבל גדול משבר המנהיגות במערב *עדיין* לא הפך לכרוני. לדעתי צפויות לנו עוד 4-8 שנים של תהפוכות עד שכל הבייבי בומרים השבורים האלה שמחזיקים עמדות מפתח יעופו לבתי קברות/בתי אבות ויפנו את מקומם לדור הצעיר. 

בתאריך 1.11.2020 בשעה 13:16, hans כתב:

על מה אתה מדבר? הם לא מסתירים שום כוונות.

הם משתלטים על העולם וזהו. כל יישות מדינית שיש לה גב כלכלי איתן - זה מה שהיא עושה.

אנשים חושבים הפוך, בחיי (ע״ע גיבוב השטויות של לוטוס). תחשבו פשוט.

ובצדק.

1.4 מיליארד בני אדם יוצאים מעוני אבסולוטי ודורשים את מקומם בעולם אחרי 160 שנה של בזיזה אימפריאליסטית, מלחמת אזרחים, מהפכה, מלחמת אזרחים, פלישה יפנית, מלחמת אזרחים ו-27 שנים של ניסיון חברתי בקומוניזם עד 1976. פתאום כולם בשוק שסין בונה צבא ומנסה לשחזר את מעמדה ההיסטורי בתור מעצמה עולמית מובילה. למה לא בעצם? רק לארצות הברית מותר? 

Having said that בסין יש המון בעיות מתחת לפני השטח - נטישה של מפעלים לטובת וויאטנם והודו (בעיקר וויאטנם), הזדקנות מאוד מהירה של האוכלוסייה, האטה בצמיחה הכלכלית והעובדה ששלטון פקידים מאוד יעיל כאשר צריך לעשות Lockdown, אבל הרבה פחות יעיל כאשר צריך להמציא את הגרסה הסינית של גוגל/טסלה/פייסבוק/אפל/אמזון. (לכן הם מעתיקים ללא בושה) 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ziv כתב:

בטח שהרוויחו!

מיליונים כפריים החיים בעוני מחפיר,
מהצד השני עשירים מופלגים אשר במקרה חברים במפלגה הקומוניסטית
כל מי שאומר מילה רעה כנגד הממשל ימצא עצמו במחנה עבודה

אתם מאכילים את עצמכם בגיבוב של קונספירציות בסגנון "השבכ רצח את רבין".

כל המדינות אוגובוגו האפריקאיות כבר נשלטו בעבר גם על ידי ישראלים בתקופת יהלומי הדמים. אז מה?

רוב הדברים שכתבת לא נכונים.

רמת החיים בסין עלתה בסדר גודל **גם** אצל הכפריים. עדיין עוני אבל רחוק מאוד ממחפיר. לסיני הממוצע, כולל הכפרי, יש יכולת היום לקיים תרבות צריכה ברמה כמעט מערבית!

בנוגע לאפריקה - ישראל מעולם לא שלטה בשום דבר כי היא לא הלוותה אג"ח. עסקים נרחבים וקרטלים היו, ברמות כאלה או אחרות. אי אפשר להשוות למה שקורה עכשיו - חובות ברמה של מדינות שלמות, שאי אפשר להחזיר לעולם.

עוד בנוגע לאפריקה - לא יודע מאיפה מגיע הזלזול הזה, אבל באפריקה נמצאים מחצבים שונים של כל מיני מתכות נדירות, שלא לדבר על נפט. מי ששולט במתכת מסוימת שולט בפלח אדיר בכלכלה (מחשבים/טלפונים) - זה כל כך פשוט. וזה קורה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SchnitzelLova כתב:

בינתיים שלטון פקידים מתגלה הרבה יותר יעיל בניהול משברים מהסוג הזה בהשוואה לדמוקרטיות מערביות *במצבן הנוכחי*. בזמן שבארצות הברית מתקוטטים על חבילות סיוע בבתי נבחרים בסין דברים נעשים בלחיצת כפתור. אבל וזה אבל גדול משבר המנהיגות במערב *עדיין* לא הפך לכרוני. לדעתי צפויות לנו עוד 4-8 שנים של תהפוכות עד שכל הבייבי בומרים השבורים האלה שמחזיקים עמדות מפתח יעופו לבתי קברות/בתי אבות ויפנו את מקומם לדור הצעיר. 

דיקטטורה תמיד תהיה יותר יעילה במה שמגביל אזרחים, זה דיי מובנה בצורת השלטון...

לפני שעתיים, SchnitzelLova כתב:

ובצדק.

1.4 מיליארד בני אדם יוצאים מעוני אבסולוטי ודורשים את מקומם בעולם אחרי 160 שנה של בזיזה אימפריאליסטית, מלחמת אזרחים, מהפכה, מלחמת אזרחים, פלישה יפנית, מלחמת אזרחים ו-27 שנים של ניסיון חברתי בקומוניזם עד 1976. פתאום כולם בשוק שסין בונה צבא ומנסה לשחזר את מעמדה ההיסטורי בתור מעצמה עולמית מובילה. למה לא בעצם? רק לארצות הברית מותר? 

Having said that בסין יש המון בעיות מתחת לפני השטח - נטישה של מפעלים לטובת וויאטנם והודו (בעיקר וויאטנם), הזדקנות מאוד מהירה של האוכלוסייה, האטה בצמיחה הכלכלית והעובדה ששלטון פקידים מאוד יעיל כאשר צריך לעשות Lockdown, אבל הרבה פחות יעיל כאשר צריך להמציא את הגרסה הסינית של גוגל/טסלה/פייסבוק/אפל/אמזון. (לכן הם מעתיקים ללא בושה) 

דיקטטורה כמעצמה עולמית, מרגיש לי שלא עברו מספיק שנים מאז שניסינו דבר כזה

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

דיקטטורה תמיד תהיה יותר יעילה במה שמגביל אזרחים, זה דיי מובנה בצורת השלטון...

וכשבונים לך שכונת מגורים בשנה במקום בחמש שנים זה מגביל או משחרר? וקו רכבת מהיר ב-3 שנים במקום ב-15? ו-300 מיליון בני אדם שעברו מצריפים ללא חשמל ומים זורמים לערים מודרניות? הם שוחררו או הוגבלו? זה מורכב... 

ציטוט

דיקטטורה כמעצמה עולמית, מרגיש לי שלא עברו מספיק שנים מאז שניסינו דבר כזה

סין תהפוך למעצמה עולמית זה תהליך בלתי נמנע. הימים שארצות הברית ואירופה שלטו על 95% מההון העולמי הסתיימו. טוב או לא טוב אף אחד לא יודע. 

מדינת ישראל כבר שנתיים ללא ממשלה מתפקדת. אז יופי אתה הולך לקלפי, זורק פתק וזה עושה לך חמים ונעים בבטן, אבל הבעיות המהותיות לא נפתרות. שלא תטעה אני לא מצדד בדיקטטורות אני רק אומר שהמציאות הרבה יותר מורכבת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SchnitzelLova כתב:

וכשבונים לך שכונת מגורים בשנה במקום בחמש שנים זה מגביל או משחרר? וקו רכבת מהיר ב-3 שנים במקום ב-15? ו-300 מיליון בני אדם שעברו מצריפים ללא חשמל ומים זורמים לערים מודרניות? הם שוחררו או הוגבלו? זה מורכב... 

התייחסת למשבר ולכן גם אני הגבתי בנוגע למשבר, והמשבר הזה כולל מה לעשות, הגבלת חירויות של אנשים.

לפעמים סגר, לפעמים הגבלות על עסקים, הגבלות על הפגנות, לא חסר מגבלות על אזרחים כדי לנהל את המשבר הזה.

לעומת זאת בסין מצב המוצא הוא שעסק שלא נראה לשלטון הדיקטטורי לא קיים, הפגנות קורות מפעם לפעם, ומה קורה שם אתה לא רוצה לדעת. מה קורה למנהיגי ההפגנות אתה גם לא רוצה לדעת.

לפני 4 דקות, SchnitzelLova כתב:

סין תהפוך למעצמה עולמית זה תהליך בלתי נמנע. הימים שארצות הברית ואירופה שלטו על 95% מההון העולמי הסתיימו. טוב או לא טוב אף אחד לא יודע. 

טוב זה בטוח לא, שוב, דיקטטורה כמעצמה עולמית מעולם לא עשה טוב לעולם.

לפני 4 דקות, SchnitzelLova כתב:

מדינת ישראל כבר שנתיים ללא ממשלה מתפקדת. אז יופי אתה הולך לקלפי, זורק פתק וזה עושה לך חמים ונעים בבטן, אבל הבעיות המהותיות לא נפתרות. שלא תטעה אני לא מצדד בדיקטטורות אני רק אומר שהמציאות הרבה יותר מורכבת. 

נכון ואשמת מי זה אם לא אשמתנו המצביעים?!

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

התייחסת למשבר ולכן גם אני הגבתי בנוגע למשבר, והמשבר הזה כולל מה לעשות, הגבלת חירויות של אנשים.

לפעמים סגר, לפעמים הגבלות על עסקים, הגבלות על הפגנות, לא חסר מגבלות על אזרחים כדי לנהל את המשבר הזה.

לעומת זאת בסין מצב המוצא הוא שעסק שלא נראה לשלטון הדיקטטורי לא קיים, הפגנות קורות מפעם לפעם, ומה קורה שם אתה לא רוצה לדעת. מה קורה למנהיגי ההפגנות אתה גם לא רוצה לדעת.

אבל זה עבד, החיים בסין חזרו למסלולם בזמן שבארצות הברית עדיין רבים על מסכות ולא רואים את הסוף באופק. 

ציטוט

טוב זה בטוח לא, שוב, דיקטטורה כמעצמה עולמית מעולם לא עשה טוב לעולם.

הדמוקרטיה האמריקאית הייתה סוחרת עבדים, טבחה במיליונים ועד שנות ה-60 של המאה ה-20 העבדים לשעבר לא יכלו אפילו להצביע בקלפי. אז אתה יודע... זה מורכב. 

ציטוט

נכון ואשמת מי זה אם לא אשמתנו המצביעים?!

מה זה משנה מי אשם. חשוב מבחן התוצאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...