Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולבו S70

עומר ב
שימו לב! השרשור הזה בן 7715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמא של חבר שלי רוצה להחליף את ה-940 שלה.

בטרייד-אין וולבו הציעו לה S-70 2.4 SE מודל 00 יד ראשונה 60 אלף ק"מ ב130 אלף ש"ח.

ההורים מאוד אוהבים וולבו וחשובה להם הבטיחות.

היום ראיתי שהS70 קיבלה ציון לא טוב כ"כ בהתנגשות חזיתית, לכן אני חושב להציע להם לשקול C5, לגונה או מאזדה 6. ששתי הראשונות קיבלו ציון טוב בהרבה מהוולבו, ובתוספת מחיר קטנה הם יוכלו לקנות מכונית חדשה לחלוטין לא פחות מאובזרת ונוחה, בטוחה יותר ועם אחריות.

מה אתם אומרים, האם יש למנהלים החדשות עוד יתרנות ע"פ הוולבו או חסרנות שאני יוכל להעלות בפניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הציון המדוייק של ה S70 אבל לגונה בטוח תהיה בטוחה יותר. גרסת השני ליטר נכנסת בתקציב. החסרות שאני יכול לחשוב עליהם זה שמירת ערך, ואמינות. כאמור ללגונה 5 כוכבים במבחן ריסוק (הראשונה להוציא את הציון הזה) כיום כבר לא היחידה.

ה S70 גם קצת גדולה על המנוע הזה... עדיף לנסות למצוא מנוע חזק יותר.

האם יש אפשרות להעלות את התקציב עוד?

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה קטנה בנושא בטיחות, ובמיוחד בוולוו....

ציוני NCAP נקבעים ע"י סדרת נסויים בתנאי מעבדה ואינם מגובים כלל בנתוני אמת.

לעומתם וולוו טוענים שהמכוניות שלהם בתנאי אמת יותר בטוחות...

לעניין שמירת הערך: 130000 ש"ח זה בדיוק חצי ממחיר חדש, וירידת הערך הצפויה לא תהיה גבוה יותר מהאופציות שהזכרת.

כמו"כ אם תקנה מכונית חדשה ולא דרך הטרייד-אין סביר שתקבל על המשומשת שלך פחות כסף.

ה-S70 גדולה על המנוע הזה ? לא לפי מה שהמספרים אומרים !

אמינות - אכן צריך לטפל בזמן המכונית לא סלחנית לטיפול רשלני, אבל אם מטפלים בזמן - אין בעיה.

צביקה

( בעל וולוו S70SE 1999 עם 84000 ק"מ ללא כניסות למוסך מעבר לטיפולים שוטפים)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...