Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה עם אוטובוס, ייעוץ בנוגע לאפשרויות העומדות בפני

שימו לב! השרשור הזה בן 1186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדוגמה: ניתן לבחור סימון של תמרור 511, 512 או 513

אבל בהנחיות הם אומרים לך:

image.png.f6e615e17df13f2fbe37730faa8ab23b.png

האם אני לא יכול לשים 511 במקום שבו יש מפרץ? יכול, אפילו בדוגמה שלהם ל-512 יש כזה:

image.png.4f7d29aabd467f3b2f049b293fb85c65.png

אבל אני אצטרך להצדיק את הבחירה שלי לשים 511

לפני 1 דקה, malcishua כתב:

רגע, אבל אם תמיד כשיש כמה אפשרויות ״ההנחיות״ מציינות מה עדיף, אז איך בכלל יש למהנדס אפשרות בחירה?

כשההנחיות מציינות מה עדיף זה לא אומר שאין למהנדס אפשרות בחירה.

זה פשוט אומר שאם הוא בוחר לא לפי ההנחיות, הוא צריך לנמק את הבחירה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי, אז למהנדס יש אפשרות בחירה ==> הוא כן יכול לקבוע את ה-fallback. ברור שהבחירה צריכה להיות מנומקת.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההנחיות מציינות שרצוי X, אז בחירה ב-X לא מצריכה נימוק, בחירה ב-Y או ב-Z כן.

המהנדס יכול כמובן "לתחמן" את המערכת ולבחור בכלל W כדי לקבל fallback שהוא רוצה. אבל זה יצריך נימוק רציני והגיוני

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, אז להלן ההתפתחויות

לא הצלחתי לתפוס את דן בשום מדיה אפשרית, הדבר היחידי שלא ניסיתי זה ללכת אליהם פיזית למשרדים. העברתי את הכל לטיפול של חברת הביטוח שלי, אבל כצפוי גם להם דן לא מיהרו לענות.
רק אחרי כחודש דן הגיבו לי למייל, עם הפנייה למוסך הסדר שלהם, אותי זה הצחיק. עניתי להם ולא קיבלתי תגובה עד היום.

הבנתי כי זה לא הולך להיגמר בזמן הקרוב, והייה ברור לי שנסחב עם זה לבית משפט.

מכיוון שיש לי דברים חשובים יותר לשרוף את הזמן שלי אליהם, החלטתי לתבוע את הפוליסה שלי, לספוג את עלות ההשתתפות העצמית ולגמור עם העניין.

חשבתי שבזה זה יגמר, אבל הייתי אופטימי מידי. חברת הביטוח לא כל כך אהבה שלקחתי שמאי פרטי ומוסך שהוא לא בהסדר והם לא מסכימים על אחוז ירידת הערך, עלות התיקון ומנסים בשיטת המצליח להמנע מהחזר מלא של שכ"ט השמאי. עכשיו אני מוצא את עצמי מתווכח איתם על סכומים מגוחכים. לפחות ימי הפקס מאחורינו והתקדמנו לדואר אלקטרוני.
לא מבין את ההגיון שלהם, באמת עדיף להם אבד לקוח קיים שמשלם כמה אלפי שקלים בשנה בגלל כמה מאות שקלים?! הרי אחרי הטרטור הזה אין מצב שאני מחדש אצלהם פוליסה.

עריכה אחרונה על ידי Lucifer66
  • מעניין 2

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל את מה שמציעים לך תחת מחאה ותבע את ההפרש

• רעיון טוב! 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הדוח של השמאי הנגדי של חברת הביטוח, שהגיע לראות את הרכב לאחר התיקון.
כרגע יש הפרש של כ 900 ש"ח כולל מע"מ, בין גובה התביעה לבין הסכום שאושר, בנוסף יש הפרשים באחוזי ירידת הערך, איכשהו בדוח השמאי הנגדי לא נלקח בחישוב ירידת הערך שיפוץ וצביעת הפגוש האחורי.

@ישה קראתי כי קיים מנגנון בוררות של שמאי מכריע, האם כדאי לנסות את הכיוון הנ"ל טרם פניה למפקח או התעסקות עם תביעה?

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהייתה פגיעה בפגוש האחורי שהשמאי מטעמך חישב על כך ירידת ערך ואילו השמאי הנגדי לא, תבקש כי השמאי הנגדי יעיין בחוות דעתו בשנית וידאג להכניס את ירידת הערך לחוות דעתו לאור "השכחה"

אם זה יסתדר ,  מציע להם להתחלק חצי חצי על ה 900 ש"ח ובכך לסיים את התביעה, שאם לא כן אתה מגיש תביעה.

יתרונו של השמאי שלך הוא כי ליווה את הנזק מתחילת התהליך מה שאין כך לגבי השמאי הנגדי

• רעיון טוב! 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...