Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Skoda rapid DSG עצה לפני רכישה

FamilyMatters
שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בעזרת ה' ביום ראשון אקנה את הרכב הנ"ל , מנוע 1.2 טורבו (90 כ"ס) , אמנם עשתה קצת הרבה לגילה - 145 ,עליה לכביש יוני 16 , אבל עדיין , מעדיף אותה על אחרות בתקציב .

אבל,ויש אבל ענק , בעבר היה לי vw tiguan,קפץ לי כמה פעמים הודעת : error,workshop only park in p mode ,לא במדויק אבל מי שמכיר יודע על איזה תקלה מדובר.

בזמנו הרכב היה באחריות,ונכנס לבדיקה 3 פעמים שונות שקפצה ההודעה , בכל פעם אמרו שתיקנו ושזה לא מפריע לכלום ולא אמור לסכן,פעם הבאה שיקפוץאגיע ויסדרו.

ברכב שראיתי היום,לפני ההנעה,קפצה אותה הודעה , כמה זה קריטי ? 

* הרכב מגיע עם אחריות של שנה מנוע גיר שלדה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

750 ש"ח, או שתזמין את החלק ב-200 ש"ח ותבצע בעצמך. אני הייתי מבקש מבעל הרכב לתקן את זה או שהייתי מוריד את עלות החלק והעבודה מהמחיר.

בכל אופן, הייתי במקומך ממשיך לחפש כלה. אתה קונה פאביה, לא פרארי. יש אלפים כמוהה ואני בטוח שתמצא דיל משתלם יותר עם ק"מ נמוך. 145,000 ל-4 שנים למנוע כזה קטן זו פשוט התעללות.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נסע הרבה, המחיר זול ביחס לרכבים שאנשים מוכרים ביד 2?

יש קבוצה בפייסבוק על התקלה הזאת, חלקם נוסעים עם התקלה כמה שנים חלקם מתקנים. יש גם תביעה בנושא.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

41/42 אלף ש"ח , ישאר איתי ל5 שנים הקרובות לפחות .

זוג+ 2 , לא מאמין שאעבור את ה15 בשנה , האם במידה והבדיקה תעבור בצורה טובה , עדיין הקילומטרז' בעייתי ? 

יודע שהמנוע , עם כמה שהוא קטן , יכול למשוך הרבה 

מעבר למחיר, אחריות לשנה או 15 ק"מ ,והתחייבות לקניה מחדש לאחר 5 שנים במחירון , ככה שלא כזה משנה לי הקילומטרז כל עוד אני יודע שהרכב אמין ויחזיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהעיסקה כזאת טובה, לפי רפרוף  ביד 2 יש למשל ראפיד ב 46.5 שעשתה 92 אלף ק״מ.

רכב מחברת באדגט ב46 אלף עם 95 אלף ק״מ.

מדובר על תוספת לא גדולה וזה עוד לפני משא ומתן, אך הק״מ הרבה יותר נמוך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי האחריות היא מנוע גיר שלדה , ועד 10 מרכבים לשנה או 15 דמ .

שווה להוסיף כמה אלפים כדי לקבל 50 אלף פחות ? 

האם אחריות של שנה , לעומת 3 חודשים שווה את האקסטרה קמ? 

מה ששכנע אותי יותר זה ההתחיבות לקנות בחזרה אחרי 5 שנים , בכל מקרה , לפני שאקפוץ אליו,אלך לבאדגט .

מישהו קנה מבאדגט ויכול לספר איך הם עם אחריות ?

ומה לדעתכם יעשה את העסקה שווה , 40 אלף ?

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד חמש שנים הרכב לא יהיה שווה יותר מדי במחירון לכן לקנות אותו ממך במחירון (מינוס האותיות הקטנות) זה לא פרמטר שאמור להיכנס בשיקולי העסקה.

הרכב עשה ממוצע שנתי של כ- 36,000 ק"מ בשנה, אני בטוח שתוכל למצוא רכבים עם ק"מ נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...