Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב!!! זיוף מד הנסועה חי ובועט אצל סוחרי הרכב

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ושוב, קילומטראז' נמוך לא מבטיח כלום.

קח שני מקרים:

רכב שנסע 10-12 אלף ק"מ בשנה ובעיקר בעיר או רכב שנסע 15-20 אלף ק"מ בשנה ובעיקר מחוץ לעיר, בלי הרבה פקקים.

איפה הבלאי גדול יותר?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צד שני כשאתה מחפש רכב יד שנייה, אתה מקווה (אני אפילו מתעקש) לנסועה נמוכה עד כמה שאפשר

אתה הרי לא בודק היכן הוא נסע. אני בכל מצב אעדיף רכב עם נסועה נמוכה.

קניתי בעבר רכב שעשה בקושי 15K במשך 3 שנים,  הרוב בעיר נסיעות קצרות לבת/נכדים

ביקש מעל המחירון, וקיבל בנדיבות. (הרכב גילה אמינות מופלגת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את הרכב השנה, ביקשתי לראות היסטוריית טיפולים שלו. 

הטיפול (פירוט קליל) יחד עם ק"מ שהרכב עבר, הופיע על גבי המסמך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.12.2020 בשעה 16:43, ליפיגו כתב:

קורא את השירשור הזה ועוד שרשור טרי בנושא התלאות של מכירת רכב, וחש יותר בנוח עם המדיניות שלי שגורסת כי רכב קונים רק חדש..

ואתה חושב שלכולם יש כסף לרכב חדש? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעירים היחידים שיש להם כסף לרכב חדש בלי מימון והלוואות הם "צעירים", והמבין יבין. וזה לא פיקנטו.

זה שהם מטומטמים להתחיל את החיים שלהם בהלוואות זה בעיה שלהם. יש כאלו שלא מעוניינים להשתעבד להלוואות. אישית הרכבים שהיו לי היו תואמים למצבי הכספי והכנסתי. לא קפצתי מעל הפופיק. כן זה היה לא קל למצוא רכב נורמלי אבל לבסוף מוצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, dotan123 כתב:

ואתה חושב שלכולם יש כסף לרכב חדש? 

אני לא כולם, ואני (כבר) לא צעיר.

בצעירותי זומברתי פעמיים, פעם אחת עם פורד אריקה שהורידה לה 100,000 לפחות ממד האוץ.

פעם שניה עם סוזוקי סוויפט שהגיר האוטומטי שלה היה גמור.

אם אתם חושבים שהקומבינות של מכוני הבדיקה היום הן מזעזעות, אז טוב שאתם לא יודעים מה הלך בסוף ה 80 תחילת ה 90. 

מאז, אם יש כסף וצורך, מחליף אוטו לחדש. 

יורד ברמה של הרכב*, העיקר שיהיה שקט נפשי.  לזה אין מחיר. 

* שאלה: מה אתם הייתם עושים:  Q5 בן שלוש או קודיאק חדש? 

זו לא שאלה מתריסה, אלא סוג של סקר.

לפני 4 שעות, dotan123 כתב:

הצעירים היחידים שיש להם כסף לרכב חדש בלי מימון והלוואות הם "צעירים", והמבין יבין. וזה לא פיקנטו.

זה שהם מטומטמים להתחיל את החיים שלהם בהלוואות זה בעיה שלהם. יש כאלו שלא מעוניינים להשתעבד להלוואות. אישית הרכבים שהיו לי היו תואמים למצבי הכספי והכנסתי. לא קפצתי מעל הפופיק. כן זה היה לא קל למצוא רכב נורמלי אבל לבסוף מוצאים.

אולי, אני מציע עוד ארכיטיפוס מהשנים האחרונות מהיכרות ממקור ראשון (יותר ממקרה אחד).

צעיר ( 30 ומטה) שיש לו אפשרות לקבל רכב ליסינג מהעבודה, ש

1. ניגש לחשבת השכר ומקבל סימולציה של משכורת ותנאים סוציאלים עם או בלי רכב.

2. עושה חישוב ומסיק שבמקום לנהוג ביונדאי איוניק, הוא באותו כסף (פחות או יותר)  יכול לממן רכישת גולף חדשה

(במקרה אחר  פוקוס מהדגם העדכני).

3. רוצה לשמור על "גמישות תחבורתית" בלי המכה הלא כתובה של להחזיר את הרכב ולשלם קנס במידה וירצה לעבור חברה. 

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ליפיגו כתב:

* שאלה: מה אתם הייתם עושים:  Q5 בן שלוש או קודיאק חדש? 

לא זה ולא זה. ההשוואה שלך לא טובה, אתה צריך לכוונן לשדרוג שמשאיר את הוצאות הרכב די דומות (ברמת התחזוקה). השוות בין רכב עממי לרכב פרמיום.

קח את זה לכיוון אחר:

קורולה חדשה או קאמרי בת שנתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההשוואה שלי כי זה מה שעמד על הפרק.

וזה מה שכתבתי; כשאין אפשרות להתפנק, יורדים ברמה.

להתפנק זה גם רכישה וגם אחזקה.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Mr.Hybrid כתב:

היום כמעט כל צעיר משתחרר מהצבא ולוקח מימון בשביל רכב חדש.

ממש התנהלות כלכלית  מופתית ,מירי רגב מוחאת כפיים תרתי משמע.

ככה זה החינוך היום וןהתפיסה המעוותת שרכב זה נכס ולא מוצר צריכה,שעלות אחזקה לא נמוכה בצידו.

לחתום אין בעיה, אבל כסף לשלם בפועל לא תמיד יש ולכן הרבה רכבים מגיעים לכינוס נכסים /הוצל"פ.

אישית,כששתחררתי מהצבא עניין המימון היה רק בחיתוליו והמגרש של אוטו סנטר היה ממש צמוד לאוטו דיפו.

הוצעה דייהו סופר רייסר 97 שאז היתה בת 4  ב 45000 ש"ח.

אמרתי לאמא שלי,שאפילו שיש לי את הסכום הזה,אין מצב שאוציא אותו (שנה לאחר מכן התחלתי ללמוד את התואר).

אז נכון,שאכלתי חצץ וקש ממכוניות ישנות אבל,אני אומר כשאין אפשרות אז אין וכיש יש.

ביום שחתמתי על המשכנתא שלי - 6 שנים וטיפה מהיום אחורה,רעדה לי היד החותמת כשנאמרה האזהרה" ידוע לך,שאם לא תוכל לשלם הבנק עלול לקחת את הדירה"...

ומדובר ב 1000 וטיפה ש"ח לחודש (1/4-1/5 בערך מעלות שכירות דירה דומה במרכז).

מאז אני חושב,לא פעם ,לא פעמיים ולא שלוש  כאשר החלפתי בתקופה הזו רק רכב אחד,ששודרג מאחד אחר וזאתלאחר שנשארתי עם הקודם למשך תקופה ארוכה יחסית וגם את הנוכחי אני שוקל להחזיק לפחות עוד שנתיים אם לא יותר.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9
  • אהבתי 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...