Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב!!! זיוף מד הנסועה חי ובועט אצל סוחרי הרכב

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אם נתעלם מנושא הק"מ בטסט, השיטה עדיין תעבוד, הק"מ בטסט השנתי בסה"כ מהווה "רף תחתון" לק"מ שניתן לרשום בלי להעלות חשד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשנה מישהו עלה על זה שבאחד מאתרי חברות הביטוח הגדולות בטעות יש רישום של ק"מ הרכב לפי שנים (הופיע רק בסקריפט) כאשר אתה מכניס מספר רכב להצעת מחיר.

לדוגמה - הכנסת מספר רכב מסויים, ונכנסת לצפייה בקוד  (עכבר ימני - בדוק), היה רישום של הק"מ של הרכב בכל שנה ושנה, נניח 2015 - 30 אלף ק"מ, 2016 - 40 אלף ק"מ וכן הלאה, לאחר שהוא פירסם את זה בפייסבוק, זה "תוקן".

וזה מרתיח, כי זה אומר שיש מאגר של ק"מ של כל רכב לפי שנים ורק לחברות הביטוח וכנראה עוד טייקונים בעולם הרכב יש גישה אליו, חבל, כנראה שמסתירים את זה בכוונה כי יש אנשים שיפסידו הרבה כסף אם זה יצא, בכיף הייתי מוסיף את זה לאפליקציה שלי.

עריכה: הנה הפוסט בפייסבוק שלאחריו זה תוקן:

https://www.facebook.com/groups/651892931627832/permalink/1284922771658175/

68402277_2618394494838356_2675975473942495232_n.thumb.jpg.fbd3bc69ac5d5f008380461f06d5cded.jpg

עריכה אחרונה על ידי Skity

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רוצים לסמוך על המכון טסטים שם עושים את כל הקומבינות. רשמתי כבר כמה פעמים אנשים לא מבינים. הסוחרים מתוחכמים יש להם קשרים בתשלום עם בוחנים. והם משנים להם ק''מ במחשב של משרד הרישוי. כן כן במחשב עצמו. הוא מפיק רישיון חדש בדואר והופ הוריד 100 אלף ק''מ. אני מכיר כמה סוחרים אישית. אומר רוצה להתפרנס מוכן לעשות הכול. מוכר רכבים בלי כריות אוויר. פותח את הלוח מנתק את הנורה. שמן מנוע מתאים גם לשמן גיר, גם לשמן הגה, גם לנוזל בלמים. טסטים מעביר חלק כל רכב בתשלום 200 שקל לבוחן שהוא מכיר. מוכר רכב עם טסט שנה. בכלל לפי המצב הבטיחותי שלו הוא צריך לקבל הורדה מהכביש. יש להם גם קשרים עם מכוני בדיקה. פחחות בגרוש וחצי שלא תחזיק יותר משנה. עולם שלם של קומבינות. 

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, EvGriga כתב:

בטסט הם לא בודקים מד מרחק בעמצם (עצלנים) וגם לא שומעים טוב מה שאומרים להם (חירשים?)

פעם רשמו לי בטופס 98 אלף ק"מ במקום 38 אלף ק"ם במד מרחק, סמטי לב לזה רק אחרי שנה, שקיבלתי רשיון חדש.

פעם אחרת, לרכב אחר, רשמו 61 אלף, במקום 91 אלף.

הרישום בטסט לא אמין. סוחר תמיד יכול לתעון שהיה טעות ברישום.

נוהל פשוט פותר את הבעיה. על הבוחן לצלם את מד המרחק ולצרף את התמונה הדיגיטלית לטופס הממוחשב. ככה זה פה במסצ'וסטס. כשעשיתי מבחן שנתי לטסלה הייתי צריך להראות לבוחן איך רואים את מד המרחק על המסך.

לפני 4 דקות, ABSULUTT כתב:

אתם רוצים לסמוך על המכון טסטים שם עושים את כל הקומבינות. רשמתי כבר כמה פעמים אנשים לא מבינים. הסוחרים מתוחכמים יש להם קשרים בתשלום עם בוחנים. והם משנים להם ק''מ במחשב של משרד הרישוי. כן כן במחשב עצמו. הוא מפיק רישיון חדש בדואר והופ הוריד 100 אלף ק''מ. אני מכיר כמה סוחרים אישית. אומר רוצה להתפרנס מוכן לעשות הכול. מוכר רכבים בלי כריות אוויר. פותח את הלוח מנתק את הנורה. שמן מנוע מתאים גם לשמן גיר, גם לשמן הגה, גם לנוזל בלמים. טסטים מעביר חלק כל רכב בתשלום 200 שקל לבוחן שהוא מכיר. מוכר רכב עם טסט שנה. בכל לפי המצב הבטיחותי שלו הוא צריך לקבל הורדה מהכביש. יש להם גם קשרים עם מכוני בדיקה. פחחות בגרוש וחצי שלא תחזיק יותר משנה. עולם שלם של קומבינות. 

אם יש כאלו סוחרים ובוחנים מקומם בכלא.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום העברתי טסט במודיעין קומפיוטסט (דווקא נחמדים שם, אבל הטסטר הרוסי פסל על חלון אחורי שלא נפתח מהכפתור אלא רק מתא הנהג.. התברר שמים שחדרו השביתו אותו, החלפתי מחלקים והטסט אושר ב"ה).

אבל במוסך פגשתי אדם נחמד שיש לו מאזדה MPV ישנה ואומר לי "בכל איזור שתרצה יש טסט שוחד-קומבינה"

בפ"ת, אשדוד, ועוד.. אני אישית לא עושה דברים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רק אחת הבעיות שהופכות מיסוי לפי נסועה ללא ישים. אפשר להצמיד לכל רכב מתקן מעקב ממשלתי, אבל אז מדובר בחדירה גסה לפרטיות וגם על זה אנשים יתגברו. הפתרון לדעתי הוא להפוך את כל הכבישים המהירים וכן את הכניסות לערים הגדולות לכבישי אגרה, כאשר האגרה משתנה בהתאם לעומס על הכביש. כך יהיה גם יהיה מימון לתחזוקת הכבישים וגם וויסות של העומס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, המחליף כתב:

בדיוק היום העברתי טסט במודיעין קומפיוטסט (דווקא נחמדים שם, אבל הטסטר הרוסי פסל על חלון אחורי שלא נפתח מהכפתור אלא רק מתא הנהג.. התברר שמים שחדרו השביתו אותו, החלפתי מחלקים והטסט אושר ב"ה).

אבל במוסך פגשתי אדם נחמד שיש לו מאזדה MPV ישנה ואומר לי "בכל איזור שתרצה יש טסט שוחד-קומבינה"

איך הטסטר הגיע לכפתור של החלון האחורי ?

20 שנה אני מעביר 2 רכבים טסט כל שנה, ואף פעם טסטר לא בדק לי כפתורים של חלונות 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, המחליף כתב:

העלה את הטופס הטסט עם טישטוש פרטים אישיים. גם אם אראה את זה פיזית זה יהיה המקרה הקיצוני ביותר בהיסטוריה של הטססטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Legend כתב:

ביום שיהיה פה מיסוי על קילומטראז' (ואנחנו מתקרבים ליום הזה) אנחנו נראה תעשייה שלמה של התופעה הזאת.

מיסוי על קילומטראז' כבר קיים בצורת המיסוי על הדלק שמהווה כ 67% ממחירו לצרכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, korola כתב:

איך הטסטר הגיע לכפתור של החלון האחורי ?

20 שנה אני מעביר 2 רכבים טסט כל שנה, ואף פעם טסטר לא בדק לי כפתורים של חלונות 

שמו הוא אלכס גורוכובסקי, אדם נחמד. הוא פשוט פתח דלת אחורית ולחץ.. כנראה זה ענין בטיחותי (אולי חילוץ מדלת תקועה)

אבא שלי יש לו ורסו 2017 ועושה בבסט טסט בירושלים ובדקו לו את כל החלונות.

האמת שהופתעתי כי לא חשבתי שיבדקו, לכן לא תיקנתי לפני, לא נורא עכשיו הכל תקין ב"ה (החלק עלה 70 ש"ח מפירוק).

לפני כשעה, Taipan כתב:

העלה את הטופס הטסט עם טישטוש פרטים אישיים. גם אם אראה את זה פיזית זה יהיה המקרה הקיצוני ביותר בהיסטוריה של הטססטים.

מצטער, המזכירה החליפה לטופס חדש שכבר לא מופיע שם..

היה כתוב "מנגנון שימשה ל. ת. (לא תקין) -לקוי"

עריכה אחרונה על ידי המחליף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Itzik-b כתב:

מיסוי על קילומטראז' כבר קיים בצורת המיסוי על הדלק שמהווה כ 67% ממחירו לצרכן.

זה לא יעבוד ברגע שרוב כלי הרכב יהיו חשמליים. אי אפשר מבחינה מעשית למסות חשמל לטעינה ביתית של כלי רכב באופן שונה מהמיסוי של חשמל לצריכה ביתית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eladts כתב:

זו רק אחת הבעיות שהופכות מיסוי לפי נסועה ללא ישים. אפשר להצמיד לכל רכב מתקן מעקב ממשלתי, אבל אז מדובר בחדירה גסה לפרטיות וגם על זה אנשים יתגברו. הפתרון לדעתי הוא להפוך את כל הכבישים המהירים וכן את הכניסות לערים הגדולות לכבישי אגרה, כאשר האגרה משתנה בהתאם לעומס על הכביש. כך יהיה גם יהיה מימון לתחזוקת הכבישים וגם וויסות של העומס.

כנראה שאפשר - אפילו גרמניה, אבירת שמירת הפרטיות, עושה זאת. ועד כמה שהבנתי גם הולנ בדרך.

לפני 5 שעות, eladts כתב:

זה לא יעבוד ברגע שרוב כלי הרכב יהיו חשמליים. אי אפשר מבחינה מעשית למסות חשמל לטעינה ביתית של כלי רכב באופן שונה מהמיסוי של חשמל לצריכה ביתית.

הפרדה כזו היתה קיימת בעבר. קראו לזה "תעריף גג" ונועד לרכז את הפעלת מחממי המים החשמליים בשעות השפל. יכולים לחייב טעינה מנהלת של כלי הרכב "("בטר פלייס, מישהו?) עם עמדות טעינה בעלות מדידה נפרדת של צריכת החשמל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...