Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 8 מפשלת במבחן דינמי

מיץ פטל
שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, RK כתב:

קשור לזחיחות. כולם מחליפים צמיגים, מי שלא זחוח מכייל בהתאם לצמיג האוחז פחות.

אתה לא רואה בעיה כי סגנון הנהיגה שלך פחות דינאמי.

תשמע, תפסת אותם!

golfgolf.jpg

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות:

הצמיג הינו ברידג'סטון טורנזה T005. לפי מבחנים יש לו אחיזה ממש לא רעה בכביש יבש לכן ממש לא הייתי ממהר להאשים אותו.

נראה שלגולף הזו יש מתלים אקטיביים והבחינה מתבצעת במצב קומפורט. לאחר מכן מתבצעת בחינה נוספת במצב ספורט ב- 75 קמ"ש, ומלבד נגיעה קלילה בקונוס הביצוע מרשים משמעותית. מאחר ומדובר במתלים אקטיביים בהחלט יתכן שהכל קשור לכיול תוכנה כזה או אחר.  מעניין יהיה לראות מבחן של גרסה בסיסית יותר עם מתלים 'טיפשים'.

לטעמי גם ההתנהגות במצב קומפורט היא לא דיל ברייקר. האוטו השלים את התמרון, לא הסתחרר, לא יצא להיגוי יתר או תת היגוי טרמינלי, לא הרים שני גלגלים באוויר ולא קרה לו שומדבר מזעזע אחר. העובדה שהגולף הרחיבה את קו התמרון בעשרה סנטימטרים וכתוצאה מכך נגעה בקונוסים היא די חסרת משמעות בחיי היום יום. לדעתי נתון של מרחק בלימה הוא הרבה יותר משמעותי, יש הפרש של כמה מטרים לכאן ולכאן בין דגמים שונים ויחד עם זאת מעטים אתרי/מגזיני רכב שבודקים זאת.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Gosser1860 כתב:

צודק, אולי לא קורס אבל מעבר ליכולות של הצמיג?

כלומר יכול להיות שאלו צמיגים מכווני נוחות ולכן הדפנות לא קשיחות במיוחד?

לא צריך לנחש, הטורנזה 005 הוא צמיג טורינג, הוא בהחלט לא מכוון ביצועים.
האם צמיג כזה מקומו במשפחתית חדשה? האם זו תעודת עניות לבריג'סטון? אלה שאלות שצריך לשאול.
הדיון במקרה הזה הוא מה מעטפת האחיזה הנדרשת מצמיג ברכב משפחתי והאם עמישראלחי שכמחציתו נוסע על צמיגים נחותים מהבריג'סטונים האלה הופך את הדיון לחסר תועלת גם כך?

עריכה אחרונה על ידי shellcase
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטו כיול לא מוצלח של פולקסווגן או שכן מוצלח להרבה מצבים אחרים ולא למקרה זה, כל מה שצריך לעשות זה להסתכל על המהירות בכל שלב (הנהג לא בולם, אלא רק המערכת). צמיגים זו כמובן אופציה מצויינת לחוסר הצלחה, גם לחץ אוויר גבוה יתר על המידה וכמובן שגם נמוך אך אז התגובה הייתה אחרת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי שום סיבה משכנעת מכל אלו שחושבים שמדובר בעניין שולי.

זו אחת התוצאות הכי גרועות בשנים האחרונות של המבחן. לזכות הגולף נותרה האמת הבסיסית שלא היה מצב של איבוד יציבות.

מטריד לחשוב מה יהיה בצמיג צר יותר שבוודאי מסופק בדגמים בסיסיים יותר.

בשונה מכל אלו שחושבים שזה לא רלוונטי לנהגים רגועים - הבעיה פה אינה קשורה ליכולת הרכב בשגרה, אלא במצב של הפתעה (שם התמרון "מבחן האיל"). בעולם של קורקינטים וכלים נוספים שנהוגים על ידי חסרי הכשרה, ההסתברות למצבים כאלו אינה אפסית. וגם נהגים רגועים - כנראה מופתעים.

מסורתית פולקסווגן אינה מצטיינת במבחנים הללו. יש יצרנים שכן. זה בהתייחס לכישורי הנהג, הצמיגים, הכיול, המתלים. ציון עובר היה מספק פה. הפעם זה הרבה פחות.

וכן - בחרו פה צמיג רחב ונמוך שעושה רושם של מכונית שיודעת לבצע. זו אחיזת עיניים.

אני רואה מצב שפולקסווגן תטפל בעניין ותבקש בדיקה חוזרת שתנקה את הבושה. עד אז..."יושב על הגדר..."

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין בכתבה שככל הנראה מדובר על בעיה בצמיגים , זאת כיוון שבבדיקה על המרצדס CLA עם צמיגים דומים התוצאה הייתה 66 ק"מש בלבד.

הדרמה פה על המבחן די משעשת כי הרי רוב רובם של הנהגים לא יודעים כלל לבצע את המהלך הנ"ל , רוב מוחלט ימחץ על הבלם ויתפלל לטוב.

• מעניין 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך קיים משקל במבחן לתפקוד הרכב בניסיון הראשון כאשר הנהג עדיין אינו עושה התאמות. בנוסף הם בהמשך מצרפים את התוצאה הטובה ביותר לאחר מספר ניסיונות.

לכן, המבחנים הללו מאוד רלוונטיים. מדמים מצב הפתעה לנהגים שאינם מנוסים ומאומנים.

אילו הדיון היה על תפקוד מכונית ספורטיבית, הייתי פחות נחרץ לכך שמדובר בתוצאה מאוד רעה. כי אז, דווקא התוצאה הטובה ביותר יותר רלוונטית מהתוצאה הראשונה.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, CX25GTI כתב:

הדרמה פה על המבחן די משעשת כי הרי רוב רובם של הנהגים לא יודעים כלל לבצע את המהלך הנ"ל , רוב מוחלט ימחץ על הבלם ויתפלל לטוב.

ברור שזה מה שיקרה.

אם השרשור על סמל"ת הגיע כבר ל 68 תגובות, הנוכחי צריך להגיע לפחות ל100 😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

לא צריך לנחש, הטורנזה 005 הוא צמיג טורינג, הוא בהחלט לא מכוון ביצועים.

האם צמיג כזה מקומו במשפחתית חדשה? האם זו תעודת עניות לבריג'סטון? אלה שאלות שצריך לשאול.
הדיון במקרה הזה הוא מה מעטפת האחיזה הנדרשת מצמיג ברכב משפחתי והאם עמישראלחי שכמחציתו נוסע על צמיגים נחותים מהבריג'סטונים האלה הופך את הדיון לחסר תועלת גם כך?

קיבלתי לגביי הצמיג.

אני חושב שזה סביר לשים צמיג טוריג על הגולף, אבל הייתי מצפה שיעמוד במבחן הנ"ל (בהינתן ושאר המתחרים שלי עומדים בו וגם שללקוחות זה משנה) ובשאר המבחנים הרלוונטים.

בקונטקסט של עמישראלחי אתה צודק. אבל פה זה פורום חובבי רכב (אאל"ט). כמו שאני מעדיף לרכוש צמיגים מעל הממוצע עבור הסופר-מיני העממית שלי, אני מעדיף שהצמיגים המגיעים עם משפחתית עממית יבצעו סביר+-.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

<הומור> אני באמת לא מבין מה אתם רוצים. הוא נוסע בוואגית, ומסובב את ההגה תוך כדי תנועה מבלי לעצור קודם עצירה מלאה. מה ציפיתם שיקרה? <\הומור>

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, CX25GTI כתב:

בדיוק בגלל יכולת תמרון טובה של הרכב שלי בהתחמקות כזו, בחצי שנה האחרונה אני כותב פה הודעות ללא צורך בתיווך של מתקשרת בסיאנס

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, YNV כתב:

בדיוק בגלל יכולת תמרון טובה של הרכב שלי בהתחמקות כזו, בחצי שנה האחרונה אני כותב פה הודעות ללא צורך בתיווך של מתקשרת בסיאנס

הרי כתבתי רוב רובם, תמיד יש חריגים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...