Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 8 מפשלת במבחן דינמי

מיץ פטל
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפתיח המבחנים של האתר מופיעה כתובית שמציינת שהמבחן הראשון מבוצע ללא היכרות מוקדמת של הנהג עם תגובות הרכב במסלול הזה. זה בכל המבחנים שלהם, לא רק לכבוד הגולף.

לכן, לדעתי, המבחן הראשון  מדמה סיטואציה שממחישה את רמת ההתנהגות במצב מפתיע (בטיחותי) ולא יכולת ספורטיבית שבה לתכנון והאימון החוזר יש משקל. (ממנה ניתן להתרשם בתוצאה הטובה ביותר שהושגה בהמשך)

ספציפית, מידת ההחלקה של הגולף במבחן מעבירה אחריות רבה לרכב ולא לתפקוד הנהג במקרה זה. סביר מאוד שמדובר בבעית צמיגים. אך טרם קבלנו הוכחה אחרת.

גם אם יוכח שהאשם הוא 100% בצמיג - לא הייתי רוכש אילו לא היה מובטח לי צמיג איכותי אחר. (וגם אז... ממש לא בטוח)

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך חלק מהחברים כאן בטוחים שהם יודעים את הסיבה להתנהגות הלקויה של הגולף, כל אחד והסבריו.

אבל מענין שכל סיבה אפשרית "חיצונית" שלא קשורה בגולף עצמה הועלתה כאן והגדילו לטעון אפילו שהמבחן עצמו מיותר (הגולף נעלבה שלא ציינו גם שהכביש היה עקום 😂).

אבל את הסיבה הפשוטה והמובנת מעליה שיכולה להיות, שהגולף פשוט מתנהגת בצורה לקויה, גם כאשר הצמיגים בסדר גמור, כיול ה- esp תקין, הנהג מצויין וכיוצ"ב לא העלו. למה, האם לגולף זה לא יכול לקרות?

ומה זה בכלל מעניין את הנהג בגולף הסיבות להתנהגות הלקויה? 

עריכה אחרונה על ידי green
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, פבל כתב:

אני באמת לא מבין מה אתם רוצים. הוא נוסע בוואגית, ומסובב את ההגה תוך כדי תנועה מבלי לעצור קודם עצירה מלאה. ...

עצם זה שרכב מבית VAG נוסע, ועוד על הילוכים שהם לא 1 3 5 זה כבר הישג לדעתי

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשון ובשני, Pirelli Pzero 225/35 R19 88Y

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Gavrik כתב:

לא מצאתי מידע לגבי הצמיגים.

מישהו יכול להגיד לי איזה צמיגים נועלות הGTI במבחנים הבאים?

זה אשכרה כתוב בתחילת הסרטון כן?
image.thumb.png.834de3e4a3109b1438d92527fc8a1907.png

הנה עוד רכב סטנדרטי שבגלל רמת אבזור גבוהה וצמיגים רחבים מגיע (מסתבר?) עם PS4, אם המבחן הזה מבוצע בשיתוף היצרן וכולם שולחים את הרכבים עם צמיגי MAX\ULTRA אז ואג אהבלים.
אם ברמת האבזור הגבוהה הגולף מגיעה עם צמיגי טורינג אז ואג עדיין אהבלים.

אם הבוחנים עושים קומבינות צמיגים - המבחן rigged.

אגב לא שולל שואג תכננו חרא של אוטו, אבל יש מסקנה הרבה יותר נראית לעין לפני שהולכים לכיוון הזה.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלקתי את הכתוביות והייתי מרוכז בהן כנראה הסתירו או משהו

הפוקוס ידועה ביכולות הדינמיות שלה אז היא לא בדיוק משפחתית "רגילה". משפחתית רגילה זה SX4, לנסר, מגאן, קורולה, אוריס, סייד, פורטה, I30 וכו...
פוקוס, גולייטה, מאזדה 3, סיוויק, 308 נמצאות בצד הסקאלה של משפחתיות דינמיות

אגב אאודי A3 שנועלת צמיג ספורט עברה את המבחן עם פחות דרמות 

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.7.2020 בשעה 10:27, farkash7 כתב:

יכול להיות שאתה רחוק מאוד מהמציאות...
מה שבטוח שמספיקה פעם אחת שלא תצליח להתחמק, לא צריך יותר מזה.

כן אבל זו אמירה חסרת משמעות.

איפה הקו? 77 קמ"ש? 82 קמ"ש?

אני אקנה רכב שמצליח ב-83 קמ"ש ואז אני אגיד לך את אותו משפט כי שלך מאבד אחיזה ב-82.

רוב האנשים לא מתחמקים מקונוסים ב-70 קמ"ש, ואלו שכן, ייכשלו בגלל חוסר כישורים לא משנה על איזה רכב הם יהיו.

אז אין באמת משמעות למבחן הזה. מביך מבחינה ספורטיבית? כן.

משמעותי למכירות של הגולף או לבטיחות בפועל? אפילו לא קצת, לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • מעניין 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Gavrik כתב:

הדלקתי את הכתוביות והייתי מרוכז בהן כנראה הסתירו או משהו

הפוקוס ידועה ביכולות הדינמיות שלה אז היא לא בדיוק משפחתית "רגילה". משפחתית רגילה זה SX4, לנסר, מגאן, קורולה, אוריס, סייד, פורטה, I30 וכו...
פוקוס, גולייטה, מאזדה 3, סיוויק, 308 נמצאות בצד הסקאלה של משפחתיות דינמיות

אגב אאודי A3 שנועלת צמיג ספורט עברה את המבחן עם פחות דרמות 

בלי דרמות? וואגית שפאקינג הרימה גלגל אחורי באוויר, אבל ההנקוק האלה צמיגים ממש טובים ודביקים אז זה די הגיוני.

בכל מקרה, לא חושב שיש למבחן הזה איזושהי משמעות כל עוד הרכב לא מתהפך או יוצא לתת היגוי מטורף ששולח אותו ישירות לנתיב הנגדי.

גם מבחינה ספורטיבית לא בטוח שיש פה משמעות, כי בנהיגה ספורטיבית אתה לא מגיב ככה וזה גם לא נכון להגיב ככה.

ואגיד יותר מזה - לכל רכב יש יותר מסוג אחד של צמיגים שמגיע איתו. משמע אתה יכול להזמין גולף והשכן שלך יכול להזמין בדיוק את אותה הגולף, אבל בגלל שבזמן הייצור היו במפעל צמיגים שונים, זה גם מה שיהיה על הרכבים שלכם. ואני לא מתייחס לכך שלאורך רוב חיי הרכב לא מותקנים עליו הצמיגים המקוריים שלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, shellcase כתב:

ה308 הזאת שנועלת מישלן PSS3 ?

או אולי ה208 הזאת או ה508 הזאת שנועלות PSS4?

מדובר בצמיגי max performance שלא הייתי מתבייש לקחת למסלול.

לא אומר שצרפתים יודעים יותר או פחות מגרמנים, לא סוגד לא לואג (לא הייתה לי אחת מעולם ואני גם לא ממש רואה את עצמי קונה אחת בעשור הקרוב) ולא לפיג'ו (העתק הדבק לסוגריים הקודמים) אבל גם לא שונא אותם... (טוב אולי את הצרפתים קצת כן כי הם לא אוהבים אנשים שמטפלים לבד במכונית שלהם).

אבל לצמיגים במבחן כזאת יש מלאאאאאאאאאאאאאא משקל.

שאתה קונה רכב אתה קונה אותו עם צמיגים מין ההסתם, צרפתיות באות בדרך כלל עם מישלין שזה יצור צרפתי במקור, אני לא מבין איפה הבעיה מה אכפת לי שגולף מקבלת צמיג יומי בעוד שמתחרה שלו מקבלת צמיג יותר טוב, אז שבגולף יביאו מראש צמיג טוב ופה נגמר הסיפור הלקוח לא מעניין אותו כל זה, מבחינתו הוא לקח פנייה שחשב שהרכב יחזיק והוא לא החזיק בגלל כיול מתלחים או צמיג אז מבחינתו גולף לא עברה את המבחן.

אין מה לעשות תמיד אפשר לשנות דברים כמו צמיגים עדכון תוכנה וכו, ואגיות טובות בקו ישר וזהו.

• רעיון טוב! 1

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ניקו פ. כתב:

אני אקנה רכב שמצליח ב-83 קמ"ש ואז אני אגיד לך את אותו משפט כי שלך מאבד אחיזה ב-82.

רוב האנשים לא מתחמקים מקונוסים ב-70 קמ"ש, ואלו שכן, ייכשלו בגלל חוסר כישורים לא משנה על איזה רכב הם יהיו.

הפואנטה של המבחן היא לא המהירות שבה הרכב עובר את המכשול, המהירות היא רק אחת מהאינדיקציטת המתקבלות בבחינה.

כדי להסיק מסקנות מהמבחן צריך לשקלל את שאר הפרמטרים כמו איך הרכב מגיב למהירות קצת יותר גבוהה מזו שבה היא הצליחה את המבחן, כמה צריך להכיר את תגובות הרכב כדי לקבל תוצאה טובה, מה מידת המעורבות של המערכות האלקטרוניות וכו'.

להסתכל רק על המהירות מפספס לחלוטין את הפואנטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ניקו פ. כתב:

היית קונה רכב עם בטיחות של לפני 15 שנה ומרגיש שזה בסדר? רגע, שכחתי - ומשלם פרמיה?

ואני לא מדבר על משהו ייחודי, אלא על אול-ראונדר. או מה שמופיע ליד ההגדרה המילונית - "גולף".

הכל יחסי. ובמבחן היחסיות הגולף מאכזבת במבחן זה בענק.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, tepic כתב:

הפואנטה של המבחן היא לא המהירות שבה הרכב עובר את המכשול, המהירות היא רק אחת מהאינדיקציטת המתקבלות בבחינה.

כדי להסיק מסקנות מהמבחן צריך לשקלל את שאר הפרמטרים כמו איך הרכב מגיב למהירות קצת יותר גבוהה מזו שבה היא הצליחה את המבחן, כמה צריך להכיר את תגובות הרכב כדי לקבל תוצאה טובה, מה מידת המעורבות של המערכות האלקטרוניות וכו'.

להסתכל רק על המהירות מפספס לחלוטין את הפואנטה

אין בינינו מחלוקת. אני רק אומר, המבחן הזה לא יזיז ל99% מרוכשי הרכב הפונציאליים.

אפשר לקרוא לזה כישלון ביצועי. אני לא חושב שזה יגרום לכישלון מכירתי.

אולי יהיה כשלון מכירתי, אך מסיבות אחרות, לדעתי.

לפני 15 דקות, מיץ פטל כתב:

היית קונה רכב עם בטיחות של לפני 15 שנה ומרגיש שזה בסדר? רגע, שכחתי - ומשלם פרמיה?

ואני לא מדבר על משהו ייחודי, אלא על אול-ראונדר. או מה שמופיע ליד ההגדרה המילונית - "גולף".

הכל יחסי. ובמבחן היחסיות הגולף מאכזבת במבחן זה בענק.

אין שום בעיה עם זה שהיא מאכזבת אותך. לגיטימי.

אני אומר שאת הקונה הפוטנציאלי של הרכב הזה זה לא יאכזב, כי:

1. הוא לא מחפש מבחנים כאלו על הגולף

2. לא אכפת לו מזה.

זה לא כזה פאק בטיחותי כמו שאתה מנסה לצייר כי את זה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...