Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף 2007 1600 ידנית,חוסר תאוצה בהילוך ראשון ושני

Elie3211

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,רוצה להתייעץ לגבי תקלה מתסבכת שיש לי בגולף האהובה שלי.

רקע:

גולף 2007 ידנית מנוע 1600(BSE) אחרי טיימינג,קלאץ',סליל הצתה פלאגים פילטר אוויר,פילטר דלק ומשאבת דלק חדשה .(ללא קשר לתקלה)

התקלה היא כזו-בעיקר כשהרכב קר או אחרי עמידה אבל לא רק.בהילוך ראשון ושני המנוע לא צובר טורים.זאת אומרת מגיע ל2500-2000 בערך ומשם רק מחזיק את עצמו בטורים האלו גם עם לחיצה על הדוושה עד הסוף.

חשוב לציין שזה קורה רק בראשון ושני,כל שאר ההילוכים עוברים חלק וכמו שצריך.

בנוסף חשוב לציין שכשזה קורה,אם משחררים קלאץ' לאט תוך כדי לחיצה על הגז עד כ3000 טורים ההילוך השני עובד כמו שצריך.(בניוטרל/קלאץ' בפנים המנוע מעלה טורים חופשי)

אשמח לרעיונות.

תודה מראש 

אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטו הזה מתג על דוושת קלאץ? 

אם כן תבדוק הוא תקין, תנסה לנתק אותו לבדיקה. 

יש מכוניות שמגבילות את כוח המנוע כשהקלאץ' מופרד ואם המתג לא תקין זה יכול לגרום לתופעה הזו, למרות שזה היה אמור לקרות בכל ההילוכים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אטימות של משאבת אויר משנית. הצינורות אוהבים להתפורר להיסדק ולהתנתק.

אולי ניקוי/כיול בית מצערת.

או חיישן MAF.

(יש לי למכירה בית מצערת של מנוע BSE, אני צריך לבדוק אם הוא זהה לידני. קניתי אותו עבור אוטומט ולא השתמשתי.)

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי את הצינורות של המשאבה 

בית מצערת אני מנקה כל כמה זמן פשוט בלי להוריד מהרכב בגוגל שאין לי Vag-Com 

חיישן MAF אין בדגם הזה .חיפשתי אותו 

מסתבר שיש לו שיטה אחרת למדוד אוויר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדברים האלו אמורים להשפיע בכל ההילוכים, זה משנה מאוד שההשפעה היא רק בהילוכים הראשונים.

בגדול ברכב ידני מחשב מנוע "לא יודע" איזה הילוך משולב, יותר נכון יכול לדעת רק בעקיפין לפי היחס סל"ד פר מהירות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי פעם דבר כזה בפיאט. הקלאץ היה בלוי. החלפתי קלאץ ונדהמתי. הרכב קיבל עוצמה שלא הכרתי. 

אצלי גם כן לא סחב טוב בראשון ושני. אחרי ההחלפה הרכב קיבל כוח ומהירות בראשון שני שלא הכרתי. חשבתי שהרכב עגלה כל הזמן.

עריכה אחרונה על ידי NTZSV
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקלאץ׳ חדש 

חוץ מזה יצאתי עכשיו לנסיעה הרכב נוסע פיקס ,זה באמת מוזר.זה קורה באופן אקראי לחלוטין

עריכה אחרונה על ידי Elie3211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקיתי את בית המצערת ועוד כל מיני חלק וואקום שעלולים להשפיע

שמתי לב שכשהרכב כבוי בלי מפתח בלי כלום המצערת פתוחה מעט,תקין ?Preview attachment 20240313_121728.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הניחושים, חיברת סורק מקצועי כגון VCDS כדי לראות אם יש תקלה?

סביר מאוד להניח שזה יחסוך לך זמן למצוא אותה בעצמך.

אם אין לך סורק כזה, אתה יכול לכתוב בקבוצת הכנופצ׳ונים בפייסבוק, ויש שם עמדות סריקה ללא תשלום.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם ושבת שלום,מעדכן שבסוף הבעיה הייתה בממיר הקטליטי שהיה סתום.הוחלף לחדש והרכב נוסע מצויין עכשיו,גם יותר חסכוני

תודה לכולם על העזרה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי משהו דומה לפני...וואלה 17 שנה 😁

https://carsforum.co.il/topic/170146-רנו-קליאו-b-לא-מאיצה-מעל-50-קמש/

לא מובן למה ממיר סתום השפיע רק בהילוכים הנמוכים. לפי ההיגיון הישיר זה אמור היה להיות מורגש בכל ההילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...