Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומטי אמין וחסכוני ב-30-35K

sagesdo
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מתכנן לקנות רכב ראשון בתקופה הקרובה, ואין לי הרבה ידע בנושא. 

היה לי בעבר מאזדה 323 ישנה שקיבלתי מחבר, ובשנתיים האחרונות נוסע לא מעט על סוזוקי איגניס של המשפחה.

שתיהן היו המון במוסך וקצת עשו לי טראומה :) 

לכן הקריטריונים שלי לרכב:

יד שניה יחסית חדש (2015-2017)

אמין יחסית

תצרוכת דלק טובה

30-35 אלף

טוב לנסיעות עירוניות וגם יחסית ארוכות (50-100 קילומטר)

לא ידני

אשמח להכוונות, טיפים כלליים, מה לחפש (או אפילו פוסטים דומים בנושא שדומים למחירים והשנים שאני מחפש). 

בינתיים הסתכלתי קצת על i10 והבוט באתר כאן המליץ על i20 insight שטיפה יותר יקרה אבל נראית גם אופציה טובה.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I10 מיני טובה מאוד, היא די נוחה עם מושבים תומכים, המנוע מספק ביצועים סבירים, תא מטען גדול ביחס לקטגוריה, סלון נעים משלוב שני צבעים, צריכת דלק פחות טובה בקטגוריה.

מיצובישי ספייס סטאר, חסכונית יותר ומרווחת, החל מסוף 2014 קיבלה תוספת אבזור.

לרעה רועשת יותר ורוכנת בפניות. מצרף סיכום 5 שנים:

ספייס סטאר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי המושב ב-i10 היה מאוד לא נח. זה כנראה אישי.

ל-i20 אפשר לצרף גם קיה ריו (אחותה החורגת), ואם אתה קצת יותר הרפתקן גם פיג'ו 208 1.6 (או אפילו ה-1.2 טורבו אם הוא נכנס בטעות בתקציב, רק להכיר את רצועת התזמון המתפוררת ולהחליף בקניה, או לפחות לבדוק אם הוחלפה כבר).

לאף אחת מהן אין תצרוכת דלק מוצלחת במיוחד, אבל אי אפשר הכל במסגרת התקציב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה על התשובות!

לדעתכם i10 ודומיה מתאימים גם אם בהעדר רכבות אצטרך לנסוע איתה 150 קילומטר 4-5 פעמים בשבוע?

או שעדיף לוותר על הקטגוריה הזאת לצורך הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

150 ק"מ כל השבוע או 150 ק"מ כל יום?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה אוטומטית 1.4ל' אם תמצא, אין הרבה. קיה ריו 1.4ל' אוטומטית לא הכי חסכוניות אבל לא זללניות. מזדה 2 גם כדאי אבל היא קצת יותר זללנית וקצת יותר יקרה וצריך לרדת בשנתון.

גם קורסה אוטומטית עד 2015 אפשר למצוא יחסית במחיר סביר והשילוב מנוע גיר של GM די אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, dorsht כתב:

150 ק"מ כל השבוע או 150 ק"מ כל יום?

ביום, משהו כמו 4 פעמים בשבוע. אני לא יודע כמה אוכל להסתמך על הרכבת וכמה אצטרך לסוע עם הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה Big no no.

זה לא שזה בלתי אפשרי, זה פשוט לא הרכב שהייתי לוקח אם הייתי יודע שאני צריך להעביר בו כמה פעמים נסיעות די ארוכות.

הייתי הולך לכיוון של סופר מיני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים על טויוטה יאריס? חשבתי ללכת שנתון אחורה ליאריס 2014. מצאתי אחד ב37K, שהוא יד שניה (ראשונה בליסינג) וקילומטראז׳ 112 אלף.

זה יוצא בול לפי המחירות המשוכלל של יד2.

לדעתכם שווה ללכת על היאריס ולהתפשר על השנה או לחפש i20 או space מ2015?

שמעתי על הספייס סטאר שהוא לא הכי נעים לנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלברות הביטוח עובדות לפי מחירון לוי יצחק.

טיוטה תהיה שקטה יותר מהספייס מושבים עדיפים, תא מטען גדול יותר, סלון נעים יותר אך ישנה יותר.

הספייס בעיר תספוג שיבושים טוב יותר ותהיה חדשה יותר.

עוקר הבעיה בספייס זה הרעש מהמנוע והרכינה בפניות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...