Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכירות בפנס דיהטסו סיריון 2008

_Whitetiger_
שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה יש לי באחד הפנסים עכירות או מין ציפוי כזה שהתקלף פנס שני בסדר גמור וזה ממש חוסם את האור 

אז קודם כל אצרף תמונות ואשמח לדעת אם הפנס הלך או שאפשר לחדש אותו 

שמעתי שיש שתי שיטות מרכזיות אז ראשית משחת שינים תעזור לי במקרה הזה או בגגל שזה מין צפוי(או שכבה שרופה של פלסטיק) פוליש עם משחת שינים וצמר גפן לא יעזור ובמידה וכן אני צריך חומר כמו וקס או פוליש לשים אחרי המשחה או מספיק המשחה ושנית השיטה של השיוף עם שלושה נירוץ מים ואז לקה טרמפנטין היא הדבר היחידי שיכול לעזורי במקרה הזה?

שיטות אלה יגרמו נזק כלשהו לפנס ?

והאם אפשר לקבל קנס על פנס עכור אחד?

Screenshot_2020-05-25-16-28-39-333_com.miui.gallery.png

IMG_20200525_163112.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון לזה יכול להיות ללתש עם נייר זכוכית grain 800 מאוד דק מבד ואחרי זה ספריי לקה שקופה clear coat.

סרטון הדגמה

ספריי clear coat

https://www.polack.co.il/item-6094/שכפול---ספריי-צבע-לכה-מבריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי להתחיל בפוליש לפנסים שלא באמצעות ניירות לטש. חומר כמו plastx של מגווירס ישפר בוודאות את המצב, אולי עד לרמה מתקבלת על הדעת. 

אחרי זה כמובן אוטם צבע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל אוטודיפו ואמרו לי שזה צבע לקה שמישהו שם והתייבש ושרק להחליף את הפנס או אולי אולי שיוף באמצעות מכונה זה באמת המצב ? :( ואם כן מאיפה אפשר להשיג זוג פנסים בזול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בשלב כלשהו החליפו את הפנס השני ולכן הואבמצב טוב יותר.

זה לא משנה מה קרה ואיך, אבל כנראה השמש שרפה את הלכה המקורית של הפנס(רואים קילופי לכה), כי טוב להתחיל בשיוף עם ניירות מים בדרגה 800 ולעלות ל1200, 2000 וכן הלאה בשביל פיניש ולבסוף פוליש וליישם לכה.

לא עניין יקר מסובך במיוחד, כל חנות לאביזרים/חשמלייה תצליח במשימה.

זה פוגע בעוצמת התאורה באופן משמעותי ולא עובר טסט. אני בספק אם תקבל קנס אבל זה לא חוקי לנהוג ברכב עם תאורה שלא עובדת כהלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייר לטש גס, נייר לטש עדין מאד, ניקוי וציפוי בלקה מדוללת. יש בפורום פוסט ארוך ומפורט יותר.
בוצע על זוג רכבים, מחזיק כבר מעל שנה

לפני ואחרי:

20190520_104240.jpg

20190520_104247.jpg

20190520_113150.jpg

20190520_113152.jpg

• רעיון טוב! 1

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...