Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין כסף קל, בטח לא מזב חוטם בן 17

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תזהרו מחרטוטים , כנראה שהילד הזה קרוב משפחה של נוני מוזס אחרת אין הסבר מאיפה המימון לשים את עצמו בכל חור בוינט כבר כמה חודשים ברצף.

אני מקווה שאף אחד מקוראי וינט לא מספיק פתי ליפול בפח -

https://lp.2100academy.co.il/lsale34?gclid=EAIaIQobChMIoorHjMzJ6QIVROYbCh2V7wSdEAEYASAAEgLkJfD_BwE

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו כסף להשקיע בפרסום. הוא מוכר קורסים. בהרבה כסף. אם אתה רוצה ללמוד שיווק שותפים בצורה יותר טובה ב 10 דולר ולא 5000 שקל, כנס ל udemy וחפש קורסים.
לדעתי אין הרבה כסף בשיווק שותפים.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שהיה בסמינר שלו. 

משהו פרקטי ממשי הוא לא מצא שם, אבל מה שכן, הילד כריזמטי בטירוף.  

אבל בסדר, זה אולי מה שצריך בשביל להרוויח המון כסף. תיראה את טוני רובינס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוני רובינס ולא אשך מלוח, הכל זה פסיכולוגיה בשקל. זה מנטורינג.

רוצה להרוויח הרבה כסף? לך ללמוד! (ולא, לא מדעי הרוח)

• מצחיק 1

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדהים הוא, שיש אנשים ששמאמינים לדברים האלו.

זה מן טרנד כזה שניהיה, קורסים שמציעים לך ידע שיתן לך להתפרנס.

אחסוך לכם, הרבה מאוד מהקורסי מנעולנות / שרברבות / מסחר באינטרנט וכל הדומים להם שצצים כל יומיים,

ברוב המוחלט של המקרים זה חרטא, בלא מעט מקרים - זה מערכת שלמה של נוכלים שעוטפת אותך.

אתן לכם דוגמא של מכר.

"נפל" בקורס מנעולנות מסויים שמפורסם.

הקורס היה בסיסי מאוד ולא באמת הכין אותו למקצוע. בכלל. אבל לא קצת, טיפה פה טיפה שם - בכלל כלל וכלל.

אבל מה, את כל ה"ציוד מנעולנות" נדרש לקנות במחירים מופקעים מאותו קורס. את כל הצילינדרים שהוא כביכול אמור להתקין לאחרים, מקבל במחירים מאוד גבוהים

ככה אותו בעל קורס יוצר לעצמו קהל שווי.

בהמשך, בעלי ה"קורס" הזה דואגים להזמין לא מעט מה"מתעניינים" ומ"מסיימי הקורס" לכנסים מפוברקים סטייל פרמידה.

שזה בגדול - מזמינים אותך לבית מלון באזור המרכז, לערב שבו מציגים לך "טכנולוגיה חדשנית" (מנעול סיני או משהו כזה).

שם יש אוכל שתייה וכו' והרצאה בנושא.

ה"הרצאה" היא בדר"כ על איזה זבל סיני, שאותו "מפרסם קורס מנעולנות" רוצה לייבא בכמויות.

הוא מעלה אנשי "מקצוע" לבמה ושמשבחים את אותו זבל סיני לעילא ולעילא, זורקים מספרים שלא נבדקו ולא יבדקו

הכל כדי לתמוך בטענות הספק שיקריות ספק אמיתיות שלהם. ההצגות שלהם מלוות בכפיים מהקהל מכל מיני "שתולים" למיניהם.

בסוף ההרצאה הוא נותן מחירים "נמוכים למי שקונה כמות" ומתחייב למלאי לקונים "רק היום".

ברמה שאנשים "שתולים" למיניהם מהקהל צועקים

"אני 50 ארגזים, עכשיו איפה חותמים ?"

"אני גם אני גם שלא יגמר, אני קונה הכל עכשיו מזומן".

מיותר לציין שהכל הצגה הכל חירטוט והכל מעשה נוכלות.

בסופו של דבר תמצא עצמך עם  זבל סיני ששוה עשירית ממה שנטען שהוא שווה, מתקלקל כל יומיים אין אחריות ואין עם מי לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להעיד כלום לגבי הילדון בפרסומת אבל אני עבדתי שנים בתעשיית ה Affiliate marketing. יש בזה ערימות (כמו זבל) של כסף. ראיתי במו עיני אנשים ממוצעים מתעשרים מזה. הבעיה היא שזה עובד לפי טרנדים, מאוד נישתי וכולל אלמנט של הטעיית צרכנים כדי להצליח.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוד של אנשים שמוכרים את הקורסים האלה הוא לגרום לך לחשוב שכמעט כולם מתעשרים כאשר בפועל אולי 1% באמת מרוויחים משהו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לראות אותם יותר.

כל יומיים קופץ לי מנטור חדש שיודע לספר לי איך עושים כסף והוא כל כך נדיב/נחמד/טוב לב שהוא מוכן למכור לי את הקורס הזה רק ב799 שקל.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להעיד כלום לגבי הילדון בפרסומת אבל אני עבדתי שנים בתעשיית ה Affiliate marketing. יש בזה ערימות (כמו זבל) של כסף. ראיתי במו עיני אנשים ממוצעים מתעשרים מזה. הבעיה היא שזה עובד לפי טרנדים, מאוד נישתי וכולל אלמנט של הטעיית צרכנים כדי להצליח.

התיאור הזה מזכיר ממש שיווק אופציות בינאריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Blaz00r כתב:

התיאור הזה מזכיר ממש שיווק אופציות בינאריות.

לא, דווקא ממש לא בכיוון. לא עסקתי כלל בתחום הפיננסים: פורקס, אופציות וכו׳.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עשה על זה ביקורת:

https://www.youtube.com/watch?v=0mT8NyulBTs

תמיד בכל השיווק שותפים האלה משווקים מוצרים מאוד מסוימים ונישתיים ואני תמיד תוהה עם עצמי, אם המוצר כל כך מוצלח וטוב למה הוא לא משווק בדרכים המסורתיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, דווקא ממש לא בכיוון. לא עסקתי כלל בתחום הפיננסים: פורקס, אופציות וכו׳.

כן, ברור, פשוט התיאור של "ערימות של כסף" + "אנשים ממוצעים שמתעשרים" + "הטעיית צרכנים" ישר צלצל לי אופציות בינאריות. שמעתי ממקור ראשון על אנשים שעשו מזה (אופציות בינאריות) מעל 70K ש"ח בחודש, אבל, העבודה הזאת היתה (כי היום כבר לא חוקית) נטו להציג לאנשים מצג שווא, לשקר להם ולהשתמש במניפולציות זולות בשביל לשלוח להם יד אל הכיס (וחלק מההפסד של "הלקוח" לגלגל כמובן כרווח לכיס).

מצד שני, זה בדיוק מה שעושים כל העלק מנטורים האלה עם הקורסים של בוא-לקורס-של-שעתיים-ומחר-תהיה-מליונר. אנשים חייבים להבין שמעבר לעניין של "אין כסף קל", אף אחד בעולם, בנסיבות רגילות (כלומר לא ירושה/זכיה בלוטו וכו'), לא הגיע להצלחה ו/או עושר רב מהיום למחר. תהליך.

אפילו אותם "מנטורים" שמייצרים את הקורסים האלה עברו דבר או שניים בחיים שלהם עד שהגיעו לרמה שהם יכולים לעשות מהקורסים האלה כסף (אני מנחש שהנער הספציפי אליו קישר פותח השרשור נמצא בתחום יותר מכמה ימים, על אף גילו הצעיר). אבל מה כבר אפשר לצפות מעולם בו השתרשה כל כך חזק תרבות האינסטנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שכל זה חדש מוזמן לקרוא את הפרק על אליהו מתעשר מ"מוטל בן פייסי החזן"

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...