Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפרש מחיר עצום בין אוטוריטי להצעות מחיר ממוסכים עבור טיפול

wzo4
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לגביי ביצוע טיפול 90K לפינקטו שנת 2015 אוטומט, הרכב בקושי נוסע, אולי כמה אלפי קילומטרים בשנה, הוא נקנה ב2018 מליסינג יד שניה, נסע המון לפני שקניתי אותו אבל הוא במצב מעולה, עשיתי לו טיפול קטן בכ85K~  בינואר 2019, בדיוק שנה אחרי הטיפול הקודם.

כאמור עכשיו הוא צריך טיפול נוסף כבר יש כ90K ועברה שנה וחצי מהטיפול הקודם (לא שמתי לב לתאריך לצערי, בדר"כ רגיל לטפל בסמוך לטסט וברכב הזה הטיפול נעשה 4 חודשים לפני הטסט שעכשיו אני צריך לגשת אליו)

1) כמה אמור לעלות טיפול כזה בערך?

2) עד כמה נורא האיחור של 4 חודשים בטיפול? האם אפשרי למנוע מהמוסך העלאת מחיר עקב איחור הטיפול?

3) אשמח להמלצות למוסך אמין עם מחירים טובים באזור המרכז (גבול צפוני הרצליה, גבול דרומי חולון)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. תלוי כמה נסעת. לא אמור להיות נזק ואם יהיה מזערי. המוסך לא אמור לעלות מחירים בגלל איחור בטיפול. יש מחירון לכל טיפול וזה לא קשור למצב הרכב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, netanel1014 כתב:

2. תלוי כמה נסעת. לא אמור להיות נזק ואם יהיה מזערי. המוסך לא אמור לעלות מחירים בגלל איחור בטיפול. יש מחירון לכל טיפול וזה לא קשור למצב הרכב.

זהו שהרכב לא נוסע הרבה בכלל, בסביבות 3K ק"מ בשנה ועכשיו בגלל הקורונה הרבה הרבה פחות

אגב,

שאלה חשובה נוספת, בגלל הקורונה, האם יש פתרון לטיפול רכב וביצוע טסט מבלי לצאת מהבית או עם חשיפה מינימאלית לאנשים? (כמו שעושים משלוחים מהסופר למשל), אני פשוט עוזר לאנשים בקבוצת סיכון ומפחד להדבק.

תודה חב'רה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, wzo4 כתב:

זהו שהרכב לא נוסע הרבה בכלל, בסביבות 3K ק"מ בשנה ועכשיו בגלל הקורונה הרבה הרבה פחות

אגב,

שאלה חשובה נוספת, בגלל הקורונה, האם יש פתרון לטיפול רכב וביצוע טסט מבלי לצאת מהבית או עם חשיפה מינימאלית לאנשים? (כמו שעושים משלוחים מהסופר למשל), אני פשוט עוזר לאנשים בקבוצת סיכון ומפחד להדבק.

תודה חב'רה!

אתה יכול לעשות עצמאית בחניה. לגבי טסט תנסה להגיע בשעה מתה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, netanel1014 כתב:

אתה יכול לעשות עצמאית בחניה. לגבי טסט תנסה להגיע בשעה מתה.

קצת בעיתיי לעשות לבד, לא ממש מנוסה וצריך להזמין חלקים שיקח להם זמן להגיע.

מהן השעות המתות במכון הטסטסים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מברר לגביי עלות טיפול 90K במוסכים לפיקנטו 2015 אומטמית, יוצא שאני מקבל הצעות של כ~1200 ש"ח, ובעוד באתר https://www.autority.co.il/ זה יוצא כ600 ש"ח, כרגע ספציפית לא זמין לבחור שם 90K, אבל השוותי עבור קילמטרזים אחרים וזה תמיד יוצא כמעט פי 2 פחות.

מה הסיבה? האם יש catch? מה שהכי מוזר זה, שאפילו התקשרתי ישירות למוסך שבאוטוריטי הפנו אליו ב600 ש"ח והוא נתן הצעה של 1200 ש"ח (מבלי לומר לו את המחיר באוטוריטי כמובן).

יש למישהו הסבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, רפי לין כתב:

מהיכן אתה בארץ?.

יש מוסכים שמבצעים שינוע הרכב אליהם וגם העברת רישוי שנתי (טסט) וזה כמובן באזורם.

בברכה  -  רפי לין

אני מרמת-גן.

מניח שגובים על זה עלות נוספת (פחות מפריע בגלל המצב), מה שכן יכול להפריע זה האמינות: אפילו כשהולכים לטיפול במוסך פיזית באופן רגיל, יושבים על יד הרכב, שואלים שאלות, מוודאים שמחליפים חלקים וכו'...איך אפשר לסמוך אם כך על מוסך שיקח את הרכב "על עיוור" ויבצע את הטיפול והטסט בצורה אמינה? (יחליף באמת מה שצריך, לא ידחוף דברים מיותרים ש"היה חייב להחליף" בשביל הטסט וכו')

יש אפשרות לסכם מראש על מחיר ועבודה מבלי שיהיו הפתעות אם רוצים שינוע והעברת טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי עבורך ותוכל לפנות אל "מוסך רמי שרותי רכב" שברח' תושיה 4 ת"א,

ולתאם איתו.

הטל' הנו 03-5614645 או 050-5412236.

הוא מקצועי, אמין הוגן במחיריו ועם מומחיות ברכבי יונדאי וקיה.

בהצלחה  -  ברפי לין

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט מעט גס שנאמר באחד מסרטי אסקימו לימון - מה אתה רוצה לקבל ב 2 לירות - גם את ה****  וגם את ה**** ?

ב 600 ש"ח אתה יכול לקבל טיפול עם חלפים  לא מקוריים,שמן מאיכות לא ידועה וכל זה רק בגלל ניסיון להתעקש על "טיפול בחצי מחיר".

אם במוסך היבואן טיפול כזה עולה 1200 אז במוסך מתמחה בדגם כמו שרפי המליץ טיפול כזה יכול לעלות סביב ה 900-1,000.

יש דברים שלא משחקים איתם- שמן איכותי,מסנן שמן ואוויר מקוריים ומצתים מקוריים הם סוג של איכות שאינה מילה גסה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, colauti 9 כתב:

יש משפט מעט גס שנאמר באחד מסרטי אסקימו לימון - מה אתה רוצה לקבל ב 2 לירות - גם את ה****  וגם את ה**** ?

ב 600 ש"ח אתה יכול לקבל טיפול עם חלפים  לא מקוריים,שמן מאיכות לא ידועה וכל זה רק בגלל ניסיון להתעקש על "טיפול בחצי מחיר".

אם במוסך היבואן טיפול כזה עולה 1200 אז במוסך מתמחה בדגם כמו שרפי המליץ טיפול כזה יכול לעלות סביב ה 900-1,000.

יש דברים שלא משחקים איתם- שמן איכותי,מסנן שמן ואוויר מקוריים ומצתים מקוריים הם סוג של איכות שאינה מילה גסה.

אלו פרטי הרכיבים שהם מספקים, הם טוענים שהחלקים הם מקוריים או תואמי מקוריים, קראתי המלצות עליהם בכל מיני מקומות.

האם יש בעיתיות עם אחד מהרכיבים האלו? האם הם ברמה נמוכה? הרכב בקושי נוסע, והוא גם בן 5, יד שניה שנקנה מליסינג משלמה סיקסט (כמובן אחרי בדיקה והכל היה תקין), כך שאני לא בטוח ששלמה בעצמם השתמשו בחלפים מקוריים ואין איתו שום בעיה עד כה (טפו טפו טפו).

אשמח לחוות דעת על הרכיבים:

image.thumb.png.919ea73c1f6935d145ac5ed45ab53c13.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם החלפים האלו, אם באמת אותם יתקינו לך ברכב.

מסנן שמן מקורי, שמן של EUROL נחשב לאיכותי (רק צריך לוודא שהוא בתקן המתאים לרכב), NGK יצרנית OEM להמון חברות. רק תוודא שהמוסך שאצלו אתה מבצע את הטיפול דרך אוטוריטי הוא מומלץ ובעל ביקורת טובה.

אני הייתי מבקש שיתקינו מסנן מזגן של חברה איכותית כמו MANN מסוג פחם פעיל, כנראה שבהצעה הנ"ל יתקינו לך מסנן מזגן תחליפי נחות.

המחיר אכן זול מאד אם כי לא בצורה קיצונית \ מחשידה עבור מוסכים לא מורשי יבואן (עלות החלקים בלבד כאן לאדם פרטי בחנות חלפים היא בערך 350 שקלים בהנחה שפילטר המזגן סיני), הסיבה למחיר הזול היא שלאוטוריטי יש כוח מיקוח גדול יותר מול המוסך מאשר לקוח פרטי.

תוודא באמת שמתקינים לך ברכב את מה שהם אומרים שהם מתקינים ושיציינו את הכל בקבלה. אם יש אפשרות תהיה נוכח במוסך כאשר העבודה מתבצעת.

כמו שנאמר לך כאן, עדיף לבצע טיפולים כאלו לבד אם יש לך כלים וקצת ידע. לא צריך לרוץ למוסך ולבזבז יום עבודה, וגם אתה יכול להיות בטוח שהעבודה נעשתה לפי הספר.

עריכה אחרונה על ידי THELAD
  • אהבתי 1

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, THELAD כתב:

רק תוודא שהמוסך שאצלו אתה מבצע את הטיפול דרך אוטוריטי הוא מומלץ ובעל ביקורת טובה.

הם עובדים בין היתר עם מוסך שהומלץ כאן:שאפט, והיום גם קיבלתי הצעה דרכם ל"מוסך המהיר" בתל-אביב ב550 ש"ח, האם זה נחשב כמוסך אמין?.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך שאפט מומלץ בפורום, בנוסף יש לי באופן אישי ניסיון טוב עמם. הצוות שם מקסים וישר. הם הצילו אותי מהחלפה של חלק יקר בעלות של אלפי שקלים והיו ישרים כסרגל אחרי שמוסך אחר איבחן בצורה שגויה (או מכוונת) תקלה בחלק מאד יקר להחלפה שבסוף התגלה כתקין ולא היה זקוק כלל להחלפה.

רק תוודא איתם פנים מול פנים שהם משתמשים בחלקים שכתובים בהצעת מחיר, כדי שלא יהיו אי הבנות.

עריכה אחרונה על ידי THELAD
  • אהבתי 1

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...