Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למיטה זוגית

doesnotmatter
שימו לב! השרשור הזה בן 1450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום, 

אני מחפש לקנות מיטה זוגית, ורציתי לשאול עד כמה נורא זה לקנות מיטה שהריפוד שלה הוא דמוי עור. 

האם לדמוי עור יש נטייה להתקלף או להיהרס בטווח של בין שנתיים ל-4 שנים? 

להבנתי דמוי עור הוא בחירה לא כ"כ טובה כאשר מדובר בספה או כורסה, זאת משום שיש מגע ישיר (ישיבה או שכיבה) על משטח הדמוי עור, אבל האם כאשר מדובר במיטה אין עם זה בעיה? 

ואשמח לדעת מה ההבדל בין מיטה כזאת: 

https://www.home-decor.co.il/product/מיטה-זוגית-160x190-מעוצבת-בריפוד-דמוי-עור-דגם/

למיטה כזאת: 

https://www.aminach.co.il/product/washington-bed-head/

האם יש תועלת לשלם את ההפרש הכספי? 

התקציב שלי לא גבוה ולצערי לא מאפשר לי לרכוש מיטה מהמותגים המובילים (הולנדיה, אירופלקס וכד').

אשמח לשמוע דעות, תודה. 

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מיטה עם ריפוד דמוי עור, לזכרוני כבר 6 שנים.
כלום לא מתקלף ולא נהרס, הכל נראה כמו חדש.

אך מנגד, היה לי ג'קט דמוי שאחרי 4 שנים התחיל להתקלף מכל מגע מקרי איתו.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכלוך פחות מטריד אותי. 

אני רוצה להימנע ממצב שבו הריפוד מתקלף/נסדק כמו במצב הזה: 

פגמים בריפוד עור, סדקים בעור, עורות, טיפול בעורות

bfcaacd45e464c2397aa404371919cba.png

לכן אשמח לשמוע איך ניתן לוודא שמצב כזה לא יקרה במיטה עם ריפוד דמוי עור. 

תודה רבה. 

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר רק דרך אחת - לא לקנות ריהוט מרובד עור. אבל קצב השחיקה תלוי בשימוש ובחשיפות. למשל - למנוע חשיפה לשמש. 

קוריוז -לפי כ-20 שנה קניתי ספות נאטוצי. בדף ההוראות של היה כתוב להמנע מחשיפה לקרני שמש וגם לקרני ירח. אמיתי לגמרי.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיטה לא נשחקת כמו כיסא/סלון. זה הדבר האחרון שצריך להטריד אותך. 

לכן לא הייתי מייחס חשיבות גבוהה אם זה עור או בד, אלא בודק איכות עץ, גובה, תמיכה, והתאמה לשאר החדר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לכם על המענה.  

כיצד ניתן לדעת מהי האיכות של העץ? ללכת על המותגים המובילים מבטיח עץ ברמה גבוהה יותר? בכלל, מה ההבדל בין עץ אחד למשנהו? 

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה לך כאן במקום באישי,

הרבה אנשים לא מייחסים חשיבות למבנה המיטה ונוחות השינה, וחושבים שרק המזרן חשוב

וזו טעות. למבנה המיטה ואיכות העץ יש חשיבות לא פחותה מאיכות המזרן. כי בסיס לא איכותי

המזרן לא נתמך באופן מיטבי, וגורם לבעיות בגב. ( כמו לבנות בניין עם יסודות רעועים)

איזה עץ לבחור, כמובן שעץ מלא יהיה עדיף מעץ דחוס. גם מבחינת נוחות, מראה, וכמובן עמידות גבוהה

לטווח ארוך ללא התפוררות העץ. זה עולה יותר, אך מפצה באורך חיים ארוך יותר. ( יש לי מיטה מעץ מלא 10 שנים נראית כמו חדשה ויציבה כמו ביום הראשון שלה)

אתה לא חייב לרכוש מותגים שיעלו לרוב יותר כסף, אפשר בהחלט לקנות ממקום לא ממותג, שמשתמש בעץ איכותי. 

רצוי לעשות סקר שוק ולהגיע למסקנה לבד. ( זה מה שאני עושה בכל רכישה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי המלצה שלא תצטער אם תבחר בה,

חפש ביד 2 מיטת הולנדיה מתכווננת, 1.60*2, שני מנועים נפרדים עם שלט ומזרני טמפור. אלו מיטות שעלו 24,000₪ ונמכרות ביד2 ב 1500-2000₪.

חג שמח, מיכה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה מיטה מיד שניה, ובוודאי לא מזרן מיד שניה 

מיטה היא רהיט שעומד בעומסים גבוהים, ואתה לא רוצה למצוא עצמך באמצע הלילה בארגז המצעים.

חוץ מזה, לטעמי כל המנועים האלה מיותרים. קניתי שתימיטות ממונעות - אחת לאחד הבנים כשהיה בן 18 ו משהו כזה, השניה לאמי כאשר עברה לבית אבות והיתה מחשבה שהגבהת המארשות תקל עליה את הכניסה והיציאה מהמיטה. עד כמהשאני יודע הגריז כבר קפא בשתי המיטות מחוסר תנועה. אז מדובר בהוצאה גדולה שבמקרים רבים אינה מוצדקת (בערך כמו הבחור מהשרשור המקיל שרוצה לקנות BMW כאשר תקציבו מוגבל ונסיונו בנהיגה אפס).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

לא הייתי קונה מיטה מיד שניה, ובוודאי לא מזרן מיד שניה 

מיטה היא רהיט שעומד בעומסים גבוהים, ואתה לא רוצה למצוא עצמך באמצע הלילה בארגז המצעים.

חוץ מזה, לטעמי כל המנועים האלה מיותרים. קניתי שתימיטות ממונעות - אחת לאחד הבנים כשהיה בן 18 ו משהו כזה, השניה לאמי כאשר עברה לבית אבות והיתה מחשבה שהגבהת המארשות תקל עליה את הכניסה והיציאה מהמיטה. עד כמהשאני יודע הגריז כבר קפא בשתי המיטות מחוסר תנועה. אז מדובר בהוצאה גדולה שבמקרים רבים אינה מוצדקת (בערך כמו הבחור מהשרשור המקיל שרוצה לקנות BMW כאשר תקציבו מוגבל ונסיונו בנהיגה אפס).

לדעתי אתה טועה, קודם כל להולנדיה אין ארגז מצעים, יש מנוע גדול מתחת.

המזרן שומר על איכותו גם יותר מעשר שנים, כדאי לוודא שהמוכר לא שוקל מעל 120 ק"ג..

אני משתמש במנוע כמעט כל יום, מגביהה לצפיה בטלויזיה לפני השינה, ואז מנמיך לקראת השינה - אל לא למצב ישר לגמרי אלא בזוית קטנה.

גם כשאני ישן בבתי מלון, אני תמיד מעדיף את הנוחות של המיטה בבית.

היא נוחה כמו מיטה חשמלית של בית חולים, למרות שהמזרן טמפור עדיין עדיף.

תנסה ואז תבין, לדעתי מיטה איכותית משומשת עדיפה על מיטה חדשה יפה אך פחות נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנפילה לארגז מצעים ייחסתי לרעיון הבסיסי של מיטה מיד שניה. וזה מניסיון אישי הזוי.

מזרן הוא דבר כל כך אינטימי שלא הייתי רוצה לישון בקביעות על אחד משומש.

במלון אני אף פעם לא ישן טוב, למרות שבדרך כלל אני נופל שדוד אחרי יום מפרך.

לגבי מיטות של בית חולים - לשמחתי הרבה שנים לא ישנתי בכזו, אבל הזכרונות מהעבר הם של הדבר הפחות נוח שקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נצליח לשכנע אחד את השני, אני מציע לנסות לפחות, בהצלחה וחג שמח, מיכה.

לא מכיר את המוכר: 

https://www.yad2.co.il/s/c/2wkaoz

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום 

מזרון טוב זה מזרון שנוח לך לישון עליו , תבדוק כמה יצרנים ותראה מה מתאים לך ( בכוונה לא כותב מותגים , כי יש יצרנים שמיצרים עבור מספר מותגים ) . רוב מיטות ה "עץ " עשויות עץ וmdf . תוודא עם המוכר שאכן המיטה היא עץ מלא במידה ואתה מעוניין בכך . ( גם בעץ מלא יש סוגים , לא כל עץ מלא הוא טוב ) .

אני ישנתי עד לפני חצי שנה על מיטה סוכנות עם מזרון תואם ( מעל 25 שנה ) , להגיד שמיטת " היוקרה " שאנוכי ישן בה כעת שווה פי 15 ממיטת הסוכנות , לא נראה לי . אבל על עיצוב משלמים .

בהצלחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, הרקוליטו כתב:

שלום 

מזרון טוב זה מזרון שנוח לך לישון עליו , תבדוק כמה יצרנים ותראה מה מתאים לך ( בכוונה לא כותב מותגים , כי יש יצרנים שמיצרים עבור מספר מותגים ) . רוב מיטות ה "עץ " עשויות עץ וmdf . תוודא עם המוכר שאכן המיטה היא עץ מלא במידה ואתה מעוניין בכך . ( גם בעץ מלא יש סוגים , לא כל עץ מלא הוא טוב ) .

אני ישנתי עד לפני חצי שנה על מיטה סוכנות עם מזרון תואם ( מעל 25 שנה ) , להגיד שמיטת " היוקרה " שאנוכי ישן בה כעת שווה פי 15 ממיטת הסוכנות , לא נראה לי . אבל על עיצוב משלמים .

בהצלחה .

כולם טוענים שהם מוכרים "עץ מלא". איך אני יכול לוודא שיואל רהיטים (סתם לדוגמא) אכן מוכר עץ מלא כפי שהוא מפרסם? 

אני חושב שבעניין הזה אפשר לסמוך רק על מותגים מובילים וידועים, אלא אם מישהו יודע אחרת. 

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...