Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה/מברגה מאמאזון - מה עושים עם המטען?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשה לי חשק להזמין את המברגה רק בשביל לנסות את המדריך

הבעיה היחידה שלי היתה שלאון אלקטרוניקה(החנות ממנה אני קונה רכיבים לפרויקטים קטנים) שינו את המדיניות למכירה החל מ-50 ש״ח להזמנה. זה גרם לי לשבור את הראש מה עוד להזמין מהם כדי להשלים את הסכום ל-50. הרכיבים עולים באזור ה-15 ש״ח + 10 דקות עבודה.

הסט הגיע עם מזוודת בד שבתוכה נכנסים הכלים. לדעתי הוספת ממיר זה סתם משקל + מקום.

הסט עצמו בגלל שהוא מארה״ב, כנראה בכלל הצעדים של טראמפ הוא: ״Made in USA with global materials״. ברור שרק ההרכבה היא בארה״ב, אבל זה עדיין פסיכולוגית נחמד יותר מסין או מקסיקו... בשאר העולם אותו הסט מיוצר בסין.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,

בזמן טעינה אין הרבה צריכת זרם (מיליאמפרים) לכן שנאי קטן שעולה פחות מ 50 שקלים שממיר מתח 220 ל 110 יספיק.

אני משתמש בדבר הזה לטעינת דרמל שרכשתי מארה"ב ועובד מעולה.

אל תעשה הסבות וכל מיני דברים אחרים, ממיר מתח קטן יספיק

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שלי היתה שלאון אלקטרוניקה(החנות ממנה אני קונה רכיבים לפרויקטים קטנים) שינו את המדיניות למכירה החל מ-50 ש״ח להזמנה. זה גרם לי לשבור את הראש מה עוד להזמין מהם כדי להשלים את הסכום ל-50. הרכיבים עולים באזור ה-15 ש״ח + 10 דקות עבודה.

הסט הגיע עם מזוודת בד שבתוכה נכנסים הכלים. לדעתי הוספת ממיר זה סתם משקל + מקום.

הסט עצמו בגלל שהוא מארה״ב, כנראה בכלל הצעדים של טראמפ הוא: ״Made in USA with global materials״. ברור שרק ההרכבה היא בארה״ב, אבל זה עדיין פסיכולוגית נחמד יותר מסין או מקסיקו... בשאר העולם אותו הסט מיוצר בסין.

בטח יש באמאזון ארהב, אזמין הכל ביחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,

בזמן טעינה אין הרבה צריכת זרם (מיליאמפרים) לכן שנאי קטן שעולה פחות מ 50 שקלים שממיר מתח 220 ל 110 יספיק.

תוכל לתת לי קישור לאחד כזה?

מצאתי גם את זה. 60 שח

https://www.amazon.com/Simran-SMF-200-Converter-International-BlackBerry/dp/B000W9DJ1Q/ref=sr_1_4?crid=218A1FF5714X8&keywords=simran+voltage+converter&qid=1582201785&sprefix=simran%2Caps%2C267&sr=8-4#customerReviews

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה.. פחמים וללא פחמים. עד כמה זה אמור לשנות לי?

ודבר נוסף, ראיתי שיש חברה שנקראת CRAFTSMAN. די פופולרית בארהב, פה לא ראיתי מוצרים שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,

קובי זה לא לחלוטין נכון. אכן יש מטענים שעבורם מתאים שנאי קטן ופשוט אך זה לא המצב עבור כלים רבים עם סוללה גדולה ומטען מהיר.

בעיה נוספת היא ששנאים פשוטים לא משנים בצורה טובה את תדירות הרשת כל שתתאים למוצרים אמריקאיים.

במקרים כאלה עדיף לעשות הסבה קטנה ופשוטה. במקרה של המטען שלי ההסבה לקחה 20 דק וכעת אני לא נגרר עם שנאי מסורבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי זה לא לחלוטין נכון. אכן יש מטענים שעבורם מתאים שנאי קטן ופשוט אך זה לא המצב עבור כלים רבים עם סוללה גדולה ומטען מהיר.

בעיה נוספת היא ששנאים פשוטים לא משנים בצורה טובה את תדירות הרשת כל שתתאים למוצרים אמריקאיים.

במקרים כאלה עדיף לעשות הסבה קטנה ופשוטה. במקרה של המטען שלי ההסבה לקחה 20 דק וכעת אני לא נגרר עם שנאי מסורבל.

למיטב הבנתי, המטען השחור המופק עם המקדחה לא נחשב למהיר, אלא המטען הצהוב. אולי אני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנאי אשר מוריד את המתח מ-230VAC ל-120VAC אינו משנה את התדירות והיא נשארת 50 הרץ. גם מטענים חכמים לא נוגעים בתדר רשת החשמל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמיר שנאי כזה זה סך הכול לשנות כמה רכיבים, אין ממה להתרגש.

אם אני זוכר נכון, בשנאי של דיוולט יש ברגים ממש מוזרים ומעצבנים, וגם הם שקועים מאוד בפלסטיק אז הסט ביטים שהיה לי לא יכל להיכנס.

במקרה הכי גרוע, אתה קונה שנאי חדש 220 ומוכר את ה 110 בכמה שקלים בארץ.

אם אתה מתכנן לעשות אוסף של אותם כלים, דיוולט הם הכי עדיפים לפי דעתי כי הם לא ממש יקרים.

אם אתה רוצה רק מברגה, יש אופציות יותר זולות.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתבך עם שנאים והמרות ותקעים שונים ? תקנה מקדחה/מברגה מתאימה לרשת החשמל בארץ וסגור את הפינה.

בארץ המחיר יותר מכפול. בגלל זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתבך עם שנאים והמרות ותקעים שונים ? תקנה מקדחה/מברגה מתאימה לרשת החשמל בארץ וסגור את הפינה.

בשביל מקדחה או כל כלי אחר שמחובר קבוע לחשמל - עדיף מהארץ או מאירופה. בשביל כלי נטען שמשתמשים בו אחת לכמה ימים ומטעינים במקרה הטוב פעם בשבוע - החיסכון משמעותי ואין כמעט התעסקות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...