Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי! את/ה שם!
    אנחנו מבינים אותך, אתר חדש, מתביישים, לא נעים... 

א-ב-ל, כדאי מאוד להירשם ולהצטרף למשפחה. 

לא רק שתוכלו לפתוח שרשורים ולהשתתף בדיונים, ככה גם תהיו חלק מקהילת הרכב הכי משפחתית, מגניבה ושרוטה בכל האינטרנטים!

אז קדימה! למה אתם מחכים? הירשמו לפורום והצטרפו למשפחה.

• המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
mazinya

מקדחה/מברגה מאמאזון - מה עושים עם המטען?

Recommended Posts

אחרי מיסים ומשלוח חינם יוצא חצי מחיר מהארץ. פה לא מצאתי בפחות מ 800 שח (ופה זה 18V במחיר של 800). הבעיה המטען שעובד על 110-120. יש פיתרון יעיל ולא יקר?

https://www.amazon.com/gp/product/B00ET5VMTU?pf_rd_p=2d1ab404-3b11-4c97-b3db-48081e145e35&pf_rd_r=R4Y6ZX0N2ZY4VRVDKY81

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות רק מטען בארץ,

או לחלופין, להזמין מטען 110v ושנאי 110-220 מאמזון.

זה שיקול כספי בעיקר - אם אתה מניח שעוד כל מיני כלים/מטענים עתידיים ישתמשו ב-110v זאת יכולה להיות השקעה לטווח ארוך.

בכוונה לא כתבתי ״תקנה שנאי בארץ״ מכיוון שהמחירים באמזון מגוחכים - https://www.amazon.com/Power-Bright-VC100W-Voltage-Transformer/dp/B000MWAKVU/

יש לי אחד בסגנון הזה ^ שעובד בלי למצמץ כבר שנים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין מטען בנפרד מאמזון אירופה / איביי.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכלים הנטענים שלי מארה"ב, המטענים עובדים עם שנאי בלי בעיות.

אתה כנראה עם קצת גנטיקה פלסטינית בדם אם אתה מנסה למכור לנו סיפורים על הרעשה ארטילרית פעם שלישית רצוף בגילך.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה

איך לעשות המרה באופן ממש קל בבית. אני עשיתי את זה ועובד מצויין! המדריך ברוסית, אבל אין בעיה לעקוב אחרי התהליך בווידאו.

מה שכן, כך בחשבון שהדיל עצמו ממש לא מציאה. קניתי את הסט הזה ב-200 דולר + היתה הנחה של עוד 50$ מבנק הפועלים. יצא לי באזור ה-700 שקל.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה מטען לחפש כי הדגמים בין ארהב למדינות אחרות שונה. בתמונה באמאזון כתוב על המטען DCB106 אבל אני מניח שזה השם לדגם האמריקאי ולא אותו שם לדגם של מטען שמתאים ל220V

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
זה
איך לעשות המרה באופן ממש קל בבית. אני עשיתי את זה ועובד מצויין! המדריך ברוסית, אבל אין בעיה לעקוב אחרי התהליך בווידאו.

מה שכן, כך בחשבון שהדיל עצמו ממש לא מציאה. קניתי את הסט הזה ב-200 דולר + היתה הנחה של עוד 50$ מבנק הפועלים. יצא לי באזור ה-700 שקל.

הסט הזה עולה 240 דולר. ואין לי צורך בתוספת של האימפקט

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

או אה, מעל 200 שח. זה מקרב אותי ל 700 שח שזה כבר די קרוב למחיר של הארץ

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי דיוולט, אני המרתי בבית את המטען שלי של חברת מילוואקי בעזרתו האדיבה של שמר שכבודו כבר לא איתנו פה אבל רוחו כן.

צריך מדריך, קצת חוש טכני וזהו, אפשר להיות סתום גמור ולהצליח לעשות לבד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

https://newtools.co.il/dewalt-20v-max-xr-brushless-im-2/

אין לי שום קשר לאתר הזה.

רק לקוח מרוצה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי, בכלל לא לקחתי את זה בחשבון שהזמנתי את:

מברגת יד b&d

מסור חשמלי נטען

מכונת גילוח

מכונת תספורת

והיה עוד משהו ששכחתי.

כולם היה רשום 110 בדיעבד... אבל עובדים בלי בעיה בארץ.

ליאור

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
זה

עשה לי חשק להזמין את המברגה רק בשביל לנסות את המדריך

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...