Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מפורד לרכב ספורטיבי

Gsham
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על טעם ועל ריח אין אפשר להתווכח, איזה רכב ראית שעשה לך את זה,? לדעתי הפגו שרשמת למשל זה אחד הרכבים היותר מכוערים.. שוב, טעם וריח

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.9 טון זה משקל של אאודי A8 או מרצדס s קלאס וכאלה. אולי מה שכתוב שם זה משקל מותר, כלומר משקל הרכב ועוד 550-600 קילו. רוב המשפחתיות שוקלות בערך 1200-1400 קילו. ואני לא מכיר שהמכוניות של פורד היו אי פעם כבדות במיוחד יחסית למכוניות אחרות.

התייחסתי לפוקוס אקובוסט של עד 2014, לפני מתיחת הפנים, שמכונה גם "פוקוס אקובוסט" כי היא היחידה מהשנים האלה עם מנוע אקובוסט. בדגם שאחרי מתיחת הפנים כל הדגמים הגיעו עם מנוע אקובוסט ולכן הן נקראות פשוט "פוקוס". היא הייתה עם מנוע 1.6 טורבו 180 כ"ס לעומת 1.5 עם 150 כ"ס שיש בדגם שהגיע מ-2016 (דצמבר 15 למעשה).

אם הדעה שלך יחסית מגובשת, או שאתה לא מצליח להעביר את הנקודה שלך כראוי, או שאני לא מצליח להבין אותך. מצד אחד אתה אומר שאתה רוצה פיג'ו RCZ ולא רוצה דברים "כמו לאון, כי הן חרושות", ואז אתה אומר שכנראה בסוף מה שיהיה זה באמת לאון.

אין שום בעיה עם לרצות רכב שנראה טוב ולשים אלף ז** על ביצועים. זה הכסף שלך ואתה תקנה איתו רק מה שאתה רוצה ולא שום דבר אחר. יחד עם זאת, אם עיצוב זה מה שנמצא בראש סדר העדיפויות, תבוא עם רכבים שנראים לטעמך טוב ואנחנו נשמח לחוות דעה עליהם בפרמטרים האחרים, אבל אנחנו לא נוכל להחליט עבורך על איזה עיצוב עושה לך את זה ואיזה לא.

נראה לי שאתה צודק.. כנראה זה המשקל שראיתי.

אמרתי בסוף שיהיה לאון כי אם אני לא אמצא כלום אני אהיה חייב לקנות משהו, רכב שלוקח לי כמעט רבע טנק על נסיעה של 45 קילומטר עם קצת לחיצות זה קשה לי לעמוד בזה.

וכן הrcz משכה לי את העין מאוד וגם הביצועים שלה אבל עכשיו ראיתי שמדווחים שהמנוע הזה מאוד בעייתי, והנה היא ירדה מהפרק. ראיתי את הפורד ההאצבק והן נראות די טוב עם קצת עבודה.

ובוא אני אסביר את עצמי אם אתה לא מצליח להבין, אני מחפש רכב שלא נראה משפחתית רגילה ושיהיה עוד אוטו על הכביש, אלא רכב עם קצת נוכחות ואפשר לקרוא לזה גם פוזה כי בכל זאת אני לא נשוי עם הילדים ולא באמת צריך מקום או קומפקטיות ברכב. ופה נכנס מה שלא הבנת, אני לא הולך להתפשר על ביצועים בקיצוניות כי הרכב יפה, כי זה גם יכול לבוא ביחד. גם רכבים עם 160 ו150 כוחות סוס מבחינתי זה טוב, אבל לא רוצה לקנות יופי עם 1600 אטמוספרי שלא יסחבו.

תסתכל מה הגבתי למטה

על טעם ועל ריח אין אפשר להתווכח, איזה רכב ראית שעשה לך את זה,? לדעתי הפגו שרשמת למשל זה אחד הרכבים היותר מכוערים.. שוב, טעם וריח

אהבתי אותו מאוד אבל זה באמת רק טעם אישי.

אהבתי את השירוקו מאוד, Audi TT (mk1), אלפא מיטו או גולייטה, גולף mk6 (אין ידניות חוץ מה1600), הrcz ובסגנון הזה.

לא מכיר את הבעיות של כל אחת אבל זה הכיוון,

לגבי השירוקו אני עדיין בודק אפשרות

אולי וולוסטר טורבו ידנית תתאים, נראת נחמד ואמורה למשוך יפה עם המנוע טורבו.
הבנת את הכיוון שלי, אבל יש לי חבר שבדק דרך יונדאי (קשרים בחברה) וראה שהרוב עברו תיקונים יקרים מדי וכמה מהן עברו תאונות, קשה למצוא אחת במצב טוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שאף אחד לא הזכיר עדיין (אז אני אזכיר), ידנית ב-70 זה כבר באזור של 208gti, שהיא לא רעה עבור מה שאתה מחפש (גם יפה, לפחות לטעמי, וגם אופה).

ויש כמובן גם ג'ולייטה, בין אם ה-170 או התלתן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי אותו מאוד אבל זה באמת רק טעם אישי.

אהבתי את השירוקו מאוד, (mk1),

אני גם אוהב את השירוקו MK1, אהל יהיה לך קשה מאוד למצוא אחת...

אישית היתה לי MK2 (בשנות ה90) וMK3 (כשיצאה ב2008) ואני מניח שאתה מדבר על הMK3, ולא הMK1...

אגב, אני גם תמיד אהבתי את הRCZ, וגם כזו היתה לי למשך מספר חודשים...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אוהב את השירוקו MK1, אהל יהיה לך קשה מאוד למצוא אחת...

אישית היתה לי MK2 (בשנות ה90) וMK3 (כשיצאה ב2008) ואני מניח שאתה מדבר על הMK3, ולא הMK1...

אגב, אני גם תמיד אהבתי את הRCZ, וגם כזו היתה לי למשך מספר חודשים...

Sent from my iPhone using Tapatalk

מכיר שירוקו mk1, אבל התכוונתי לtt mk1.

חוות דעת על הפיגו ואם היה לך אז גם על השירוקו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208GTI נשמעת יותר ממה שפותח השרשור צריך, הדרישה היא לרכב שנראה טוב עם מנוע שייתן משיכה יפה, הוא פחות נשמע הטיפוס של לתקוף פניות.

קח בחשבון שעלויות הביטוח של רוב הרכבים שהוזכרו פה די גבוהות (208,גולייטה וכו).

אני שוב ממליץ לך לבדוק את הפוקוס, בצבע הנכון בגרסת הטיטניום היא לדעתי נראת ממש טוב ועלויות האחזקה יהיו קצת יותר נמוכות ביחס לשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שלוקח לי כמעט רבע טנק על נסיעה של 45 קילומטר עם קצת לחיצות זה קשה לי לעמוד בזה.

אתה יודע ש:

א, רבע טנק זה משהו אחר בכל רכב.

ב, המחוג שמראה כמה דלק נשאר לך הוא ממש לא מדויק

ג, על מיכל דלק ממוצע של משפחתית/סופרמיני ממוצעת (50-60 ליטר), בשביל להגיע למצב שאתה מתאר צריך צריך שהרכב ישתה בערך 3-3.5 קילומטר לליטר, זה לא "קצת לחיצות" אלא נסיעה של כל ה-45 קילומטר על איזה 7000 סל"ד עם הדוושה ברצפה.

עכשיו לעניין האוטו - אם המיטו עושה לך את זה, למה לא ללכת עליה? יש גרסאות 155 כ"ס ידניות שנחשבות אמינות (מנוע בלי מערכת מולטיאייר רגישה - ואני יודע שהיא רגישה, כי באוטו שלי היא קיימת).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208GTI נשמעת יותר ממה שפותח השרשור צריך, הדרישה היא לרכב שנראה טוב עם מנוע שייתן משיכה יפה, הוא פחות נשמע הטיפוס של לתקוף פניות.

קח בחשבון שעלויות הביטוח של רוב הרכבים שהוזכרו פה די גבוהות (208,גולייטה וכו).

אני שוב ממליץ לך לבדוק את הפוקוס, בצבע הנכון בגרסת הטיטניום היא לדעתי נראת ממש טוב ועלויות האחזקה יהיו קצת יותר נמוכות ביחס לשאר.

הבנת בדיוק מה אני מחפש, וכן הפורד הזאת בסך הכל יכולה להיראות יפה עם השקעה נוספת, והיא באמת אפשרות. מבחינת המנוע והאוטו עצמו, נחשב יחסית אמין וללא בעיות? וראיתי שהוא קצת טוחן דלק אסל לא יודע עד כמה זה נורא.. יודע מה הצריכה בערך?

דרך אגב, אין ידניות כאלה?

אתה יודע ש:

א, רבע טנק זה משהו אחר בכל רכב.

ב, המחוג שמראה כמה דלק נשאר לך הוא ממש לא מדויק

ג, על מיכל דלק ממוצע של משפחתית/סופרמיני ממוצעת (50-60 ליטר), בשביל להגיע למצב שאתה מתאר צריך צריך שהרכב ישתה בערך 3-3.5 קילומטר לליטר, זה לא "קצת לחיצות" אלא נסיעה של כל ה-45 קילומטר על איזה 7000 סל"ד עם הדוושה ברצפה.

עכשיו לעניין האוטו - אם המיטו עושה לך את זה, למה לא ללכת עליה? יש גרסאות 155 כ"ס ידניות שנחשבות אמינות (מנוע בלי מערכת מולטיאייר רגישה - ואני יודע שהיא רגישה, כי באוטו שלי היא קיימת).

דווקא חשבתי ללכת על המיטו אבל אמרו לי שיש לה בעיות בהיגוי ובמנוע מולטי אייר, עכשיו אני יודע שבכל רכב יש בעיות אבל אם אני אפול על רכב בעייתי כזב ואחרי חודש אני אצטרך לתת השקעה של כמה אלפי שקלים בלי לנסוע עליו כמעט אני כנראה שאמכור אותו ואפסיד עליו..

והבחור למעלה הבין את הכוונה שלי - רכב שנראה טוב עם מנוע שייתן משיכה יפה זה בדיוק מה שאני מחפש

עריכה אחרונה על ידי Gsham
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיטו 155 אין מולטיאייר. הוא קיים רק במנועי ה-135 ו-170 כ"ס. ב-120 ו-155 זה מנוע t-jet שעקרונית די זהה, מינוס המערכת הזו. לגבי הבעיה בהגה, אני גם שמעתי משהו, אבל לא מכיר פרטים. אולי שווה לבדוק מה העלות של תיקון או החלפת החלק הזה, ואם זה לא סכום גבוה במיוחד, לקחת את הסיכון.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הגרסה של ה122 והיא באמת אמינה (חבר עם אאודי בעל מנוע זהה ועוד אבא של חבר מוסכניק שהמליץ), אבל לדעתי קצת מבאס לקנות רכב ב60 אלף שקל עם 120 כוחות סוס, וגם צריך להתפשר על השנה של השירוקו.

הגרסה של ה160 בידני אמרו לי שיש בעיות אמינות במנוע בגלל הטויין טורבו

1. לגבי ה-122 כ"ס - אתה צודק, יש לנו 2 כאלו וחסר לה קצת כוח

2. לא להתקרב ל-160 כ"ס ידני / לא ידני, כי המנוע הנ"ל אינו אמין

3. מה לגבי גולף 1.4 עם 150 כ"ס שנת 2015 למשל ? המחירון לפי יד2 80K יש מודעה אחת שראיתי - מבקש 79K לפני מיקוח ;)

מניח שניתן להגיע איתו לאיזור 75K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...