Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מפורד לרכב ספורטיבי

Gsham
שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שכבר פתחתי פה אחד ולא צלח, מנסה שוב. עוד מספר חודשים מחליף את האוטו, רעיונות לרכבים עם מראה ספורטיבי ומנוע עם ביצועים חמודים (1400 טורבו ומעלה) בסביבות המחירים של ה50-70 אלף. יד שנייה. עדיפות לידני אבל לא חובה

חשבתי על השירוקו, אבל הגרסאות בעייתיות לי (ה160 כוח סוס לא אמינה ולקנות 122 כוח סוס מפחיד קצת, ה2000 טורבו לא נכנסת בתקציב לצערי)

ראיתי גם את הrcz של פיגו, וקצת מפחיד שזה פיגו אבל לא מכיר את האוטו.

הצעות או ביקורות על מה שרשמתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה פורד אתה מגיע? אם מהישנות יותר, תבדוק את הפוקוס החדשה, מנוע 1.5 טורבו ומחירים טובים לקונה עקב סטיגמות מהדור הקודם, לדעתי הרכב נראה מעולה בגרסת הטיטניום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "פורד"?

ב-RCZ מה שבעייתי זה לא עצם זה שהיא פיג'ו אלא המנוע שהיה בעייתי בתקופה הזו (156 כ"ס). לא יודע לגבי הגרסה החזקה יותר.

השאלה היא למה אתה מתכוון כשאתה כותב בכותרת "רכב ספורטיבי" ובהודעה "רכבים עם מראה ספורטיבי" - האם אתה באמת מחפש משהו שהוא נטו עיצוב (כמו ה-RCZ) או משהו שגם מתנהג/מאיץ טוב? כי בתקציב הזה יש לא מעט אופציות, החל ממכוניות כמו וולוסטר שנראות מעניינות אבל אין שום קשר ביניהן לספורטיביות, ועד מכניות כמו פוקוס אקובוסט או לאון 1.8, שנראות בדיוק כמו הגרסאות הפשוטות שלהן, אבל מבצעות הרבה יותר טוב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה פורד אתה מגיע? אם מהישנות יותר, תבדוק את הפוקוס החדשה, מנוע 1.5 טורבו ומחירים טובים לקונה עקב סטיגמות מהדור הקודם, לדעתי הרכב נראה מעולה בגרסת הטיטניום.

בא מהישנות אבל החדשות גם קצת מפחידות אותי עם המשקל של 2 טון. אני אקרא עליה קצת ואבדוק. מכיר את האוטו במקרה ויש חוות דעת?

מפוקוס 2006, אני אבדוק את מה שהצעת ואעדכן.

מה זה "פורד"?

ב-RCZ מה שבעייתי זה לא עצם זה שהיא פיג'ו אלא המנוע שהיה בעייתי בתקופה הזו (156 כ"ס). לא יודע לגבי הגרסה החזקה יותר.

השאלה היא למה אתה מתכוון כשאתה כותב בכותרת "רכב ספורטיבי" ובהודעה "רכבים עם מראה ספורטיבי" - האם אתה באמת מחפש משהו שהוא נטו עיצוב (כמו ה-RCZ) או משהו שגם מתנהג/מאיץ טוב? כי בתקציב הזה יש לא מעט אופציות, החל ממכוניות כמו וולוסטר שנראות מעניינות אבל אין שום קשר ביניהן לספורטיביות, ועד מכניות כמו פוקוס אקובוסט או לאון 1.8, שנראות בדיוק כמו הגרסאות הפשוטות שלהן, אבל מבצעות הרבה יותר טוב.

מגיע מפורד פוקוס 2006, אוטו ראשון.

לא רואה כמה האקובוסט יותר חזקה מהrcz, אבל עם סטייג 1 הRez כבר קופצת ל190 כוח שלדעתי כרגע אין לי מה לעשות עם יותר מזה.

לא אשקר, מחפש אוטו שנראה טוב אבל לא נטו נראה טוב וזהו. הסיאט פשוט חרושות בכל חור ואני כבר לא יכול לראות את האוטו הזה, בגלל זה מחפש פה רעיונות

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבחן שבוצע בפורום:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2394/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A---%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1-1.5-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8-%D7%90%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98-

בדגם הזה מדובר בגיר פלנטרי אמין, STAGE 1 בפוקוס יביא אותך ל 200 כ"ס. קח בחשבון שבתקציב שלך תקבל פוקוס משנתון חדש יחסית (16-17). למעט צריכת דלק יחסית גבוה הרכב לדעתי מעולה, תמורה נהדרת לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבחן שבוצע בפורום:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2394/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A---%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1-1.5-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8-%D7%90%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%98-

בדגם הזה מדובר בגיר פלנטרי אמין, STAGE 1 בפוקוס יביא אותך ל 200 כ"ס. קח בחשבון שבתקציב שלך תקבל פוקוס משנתון חדש יחסית (16-17). למעט צריכת דלק יחסית גבוה הרכב לדעתי מעולה, תמורה נהדרת לכסף.

תודה אחי אני אקרא עליה קצת ונראה אם היא תתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על השירוקו, אבל הגרסאות בעייתיות לי (ה160 כוח סוס לא אמינה ולקנות 122 כוח סוס מפחיד קצת, ה2000 טורבו לא נכנסת בתקציב לצערי)

ראיתי גם את הrcz של פיגו, וקצת מפחיד שזה פיגו אבל לא מכיר את האוטו.

גרסת ה-122 כ"ס נחשבת לאמינה במיוחד.

אם מהגיר DSG7 אתה מפחד, אז תיקח ידני או את גרסת ה-2000 שמגיעה עם DSG6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת ה-122 כ"ס נחשבת לאמינה במיוחד.

אם מהגיר DSG7 אתה מפחד, אז תיקח ידני או את גרסת ה-2000 שמגיעה עם DSG6.

מכיר את הגרסה של ה122 והיא באמת אמינה (חבר עם אאודי בעל מנוע זהה ועוד אבא של חבר מוסכניק שהמליץ), אבל לדעתי קצת מבאס לקנות רכב ב60 אלף שקל עם 120 כוחות סוס, וגם צריך להתפשר על השנה של השירוקו.

הגרסה של ה160 בידני אמרו לי שיש בעיות אמינות במנוע בגלל הטויין טורבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אבארת פונטו 2013 למכירה, חפש בדף של מועדון אלפא רומיאו בפייסבוק.

זה אמנם הדגם החלש עם 165 כח, אבל ידנית 6 הילוכים במחיר טוב.

ניתנת לשדרוג די בקלות לסביב 210 כח, ואם תרצה לשפר התנהגות, גם זה קל איתה.

יש מעט מאד כאלה בארץ, ותמיד יעצרו לשאול על הרכב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא מהישנות אבל החדשות גם קצת מפחידות אותי עם המשקל של 2 טון. אני אקרא עליה קצת ואבדוק. מכיר את האוטו במקרה ויש חוות דעת?

מפוקוס 2006, אני אבדוק את מה שהצעת ואעדכן.

מגיע מפורד פוקוס 2006, אוטו ראשון.

לא רואה כמה האקובוסט יותר חזקה מהrcz, אבל עם סטייג 1 הRez כבר קופצת ל190 כוח שלדעתי כרגע אין לי מה לעשות עם יותר מזה.

לא אשקר, מחפש אוטו שנראה טוב אבל לא נטו נראה טוב וזהו. הסיאט פשוט חרושות בכל חור ואני כבר לא יכול לראות את האוטו הזה, בגלל זה מחפש פה רעיונות

תודה מראש

א. איזה משקל 2 טון יש לחדשות?

מהניסוחים שלך נראה שאתה קצת שבוי בקונספציות ולא לגמרי מכיר את העובדות על המכוניות האלה. תעשה עוד קצת שיעורי בית.

האקובוסט הידנית יותר חזקה מ-rcz. יש לה 180 כ"ס לעומת 156 של ה-rcz (אם לא הולכים לדגם של ה-200 כ"ס שיקר הרבה יותר).

לחפש רעיונות זה נחמד, אבל אתה צריך לבוא עם דעה טיפה יותר מגובשת מ"בא לי אוטו שנראה טוב אבל לא רק".

אולי כדאי להתחיל מהיועץ האוטומטי של האתר, שיתן לך כיוון ותתקדם משם. תלחץ בראש האתר (או בתפריט אם אתה באתר מובייל) על "איך בוחרים רכב" ותחזור לפה עם התוצאות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון 1.8 ידנית.. ויישאר לך עודף לאוברול במנוע.. גם אם הן חרושות, הן נראות טוב, חזקות, הגיר הידני אמין.. פוקוס גם בחירה טובה אבל אתה מחפש "פוזה" , על מי ועל מה, אין לי מושג, פעם ספורטאז' גם היה נחשב רכב "פוזה" חחח

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אבארת פונטו 2013 למכירה, חפש בדף של מועדון אלפא רומיאו בפייסבוק.

זה אמנם הדגם החלש עם 165 כח, אבל ידנית 6 הילוכים במחיר טוב.

ניתנת לשדרוג די בקלות לסביב 210 כח, ואם תרצה לשפר התנהגות, גם זה קל איתה.

יש מעט מאד כאלה בארץ, ותמיד יעצרו לשאול על הרכב.

בחיים לא ראיתי את האוטו הזה, תודה גבר אני אבדוק.

א. איזה משקל 2 טון יש לחדשות?

מהניסוחים שלך נראה שאתה קצת שבוי בקונספציות ולא לגמרי מכיר את העובדות על המכוניות האלה. תעשה עוד קצת שיעורי בית.

האקובוסט הידנית יותר חזקה מ-rcz. יש לה 180 כ"ס לעומת 156 של ה-rcz (אם לא הולכים לדגם של ה-200 כ"ס שיקר הרבה יותר).

לחפש רעיונות זה נחמד, אבל אתה צריך לבוא עם דעה טיפה יותר מגובשת מ"בא לי אוטו שנראה טוב אבל לא רק".

אולי כדאי להתחיל מהיועץ האוטומטי של האתר, שיתן לך כיוון ותתקדם משם. תלחץ בראש האתר (או בתפריט אם אתה באתר מובייל) על "איך בוחרים רכב" ותחזור לפה עם התוצאות.

לפי מה שראיתי החדשות שוקלות 1.9 טון, יכול להיות שיד 2 טעו וזה קורה במפרטים שלהם אבל זה נשמע לי די הגיוני כי פורד עד עכשיו ייצרו מכוניות יחסית כבדות מניסיון אישי. אני אבדוק עוד קצת, כנראה שלא בדקתי מספיק ואתה צודק.

האקובוסט עם 150 כוח סוס ולא עם 180, אולי אתה מדבר על דגם שלא נכנס בתקציב.

והדעה שלי מגובשת יחסית, רכבים בסגנון של אלפא מיון/גולייטה, שירוקו, סיאט לאון ודומות להן. הנה הכרתי את האקובוסט והאברט פונטו שלא היה לי מושג על קיומן ואני אבדוק עליהן.

אני לא מחפש רק רכב שנראה טוב אבל שאני יורד לחנייה בא לי לראות משהו יפה ולא משפחתית סטנדרטית

לאון 1.8 ידנית.. ויישאר לך עודף לאוברול במנוע.. גם אם הן חרושות, הן נראות טוב, חזקות, הגיר הידני אמין.. פוקוס גם בחירה טובה אבל אתה מחפש "פוזה" , על מי ועל מה, אין לי מושג, פעם ספורטאז' גם היה נחשב רכב "פוזה" חחח

בסוף זה מה שיקרה.. כמה שהוא חרוש הוא רכב מעולה אבל פשוט שבאמת קצת נמאס לי לראות את האוטו הזה. מחפש יופי יותר מפונה, רכב שאני יכול לרדת לחנייה ולהסתכל ולהתרשם ממנו כי אם לא מבחינתי זה לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי החדשות שוקלות 1.9 טון, יכול להיות שיד 2 טעו וזה קורה במפרטים שלהם אבל זה נשמע לי די הגיוני כי פורד עד עכשיו ייצרו מכוניות יחסית כבדות מניסיון אישי. אני אבדוק עוד קצת, כנראה שלא בדקתי מספיק ואתה צודק.

האקובוסט עם 150 כוח סוס ולא עם 180, אולי אתה מדבר על דגם שלא נכנס בתקציב.

והדעה שלי מגובשת יחסית, רכבים בסגנון של אלפא מיון/גולייטה, שירוקו, סיאט לאון ודומות להן. הנה הכרתי את האקובוסט והאברט פונטו שלא היה לי מושג על קיומן ואני אבדוק עליהן.

אני לא מחפש רק רכב שנראה טוב אבל שאני יורד לחנייה בא לי לראות משהו יפה ולא משפחתית סטנדרטית

1.9 טון זה משקל של אאודי A8 או מרצדס s קלאס וכאלה. אולי מה שכתוב שם זה משקל מותר, כלומר משקל הרכב ועוד 550-600 קילו. רוב המשפחתיות שוקלות בערך 1200-1400 קילו. ואני לא מכיר שהמכוניות של פורד היו אי פעם כבדות במיוחד יחסית למכוניות אחרות.

התייחסתי לפוקוס אקובוסט של עד 2014, לפני מתיחת הפנים, שמכונה גם "פוקוס אקובוסט" כי היא היחידה מהשנים האלה עם מנוע אקובוסט. בדגם שאחרי מתיחת הפנים כל הדגמים הגיעו עם מנוע אקובוסט ולכן הן נקראות פשוט "פוקוס". היא הייתה עם מנוע 1.6 טורבו 180 כ"ס לעומת 1.5 עם 150 כ"ס שיש בדגם שהגיע מ-2016 (דצמבר 15 למעשה).

אם הדעה שלך יחסית מגובשת, או שאתה לא מצליח להעביר את הנקודה שלך כראוי, או שאני לא מצליח להבין אותך. מצד אחד אתה אומר שאתה רוצה פיג'ו RCZ ולא רוצה דברים "כמו לאון, כי הן חרושות", ואז אתה אומר שכנראה בסוף מה שיהיה זה באמת לאון.

אין שום בעיה עם לרצות רכב שנראה טוב ולשים אלף ז** על ביצועים. זה הכסף שלך ואתה תקנה איתו רק מה שאתה רוצה ולא שום דבר אחר. יחד עם זאת, אם עיצוב זה מה שנמצא בראש סדר העדיפויות, תבוא עם רכבים שנראים לטעמך טוב ואנחנו נשמח לחוות דעה עליהם בפרמטרים האחרים, אבל אנחנו לא נוכל להחליט עבורך על איזה עיצוב עושה לך את זה ואיזה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...