Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2017-2019 , 1 טורבו נגד 1.5 טורבו

saharh135
שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי טבלה שהיתה באתר הזה נמכרו שנה שעברה מעל 2500 יחידות של ה1.5.זה כמות מאוד גדולה של רכבים לשנה אחת לדגם אחד ,אם באמת היו מחליפים מנועים אז האתר המצויין הזה היה מפוצץ תלונות.

אמינות של רכב זה מושג מאוד כללי לפעמים , פעמים רבות מדברים על תקלות מנוע /גיר ,לפעמים מדברים על תקלות של מיזוג או חשמל,לפעמים על בעיות של פנים הרכב ועוד ,רכבי הונדה במהלך השנים הוכיחו אמינות יוצאת דופן בכל קנה מידה בכל הפרמטרים ולכן מיותר להכפיש מוצר על תקלה שאולי קיימת .

יש כאן בעלי פזו/רנו/סיטרואן שמדברים על תקלות פשוטות ואחידות אצל כולם כמעט שברכב כמו הונדה מעולם לא שמעו אז בו ניתן למותג קרדיט.

יש לי הונדה 10 שנים (הרכב בן 11),הנסיעה שלי מאוד רחוקה מלהיות רגוע ,אין רחמים על רכב ועדיין הרכב אמין בכל המכלולים שלו,לא היו חלונות שהפסיקו לתפקד ,או מזגן שמחליט לא לעבוד לפעמים,הרכב מעולם לא התחמם,לא היו בעיות של רצועות שונות שנקרעות,לא היתה תקלת חשמל אחד.

את כל התקלות שלא היו לי ב10 שנים כן היו לי בעבר עם רכבים חדשים יותר ,זה לא ממש מזל ,הסיבה היא שהמוצר נבנה טוב ועבדו על הפרטים הקטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העובדה שהאוטו שלך פנטסטי ונטול תקלות, עדיין לא אומרת שכל המכוניות שנושאות את אותו סמל מתנהגות באותו האופן, יותר מכך אפילו לא כל המכוניות הזהות לזו שלך. אין חסינות גורפת מתקלות לאף אוטו, ואפילו התחושה שלך שהאוטו שלך תוכנן ובוצע טוב ומדויק יותר מאחרים, וזו הסיבה לאמינותו, אינה אומרת שאין מישהו אחר עם אוטו זהה שמקלל את הרגע שנגע בו. ובכלל לא מיותר להציף תקלה, מי שצריך לשמור על המוניטין של היצרן אינו הקליינט שלו ש"שם" כידוע לא מעט כסף על המוצר וזכותו המלאה להתלונן על בעיה שהוא מזהה, גם אם הוא לבד אגב, מה שקצת שונה כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חסינות גורפת אבל יש הסתברות שנלקחת בחשבון.

זה לא מקרי שיש כל כך הרבה הונדות בכבישים שנת 2006 ומעלה ,קשה מאוד להגיד את זה על רכבים רבים שנעלמו.

האתר מוצף בתקלות על רכבים ממותגים שונים אחרי שנתים שלושה של חיים אבל עובדה היא שרכבי הונדה לא סובלים מאותם תלונות.

שום רכב לא מושלם אבל ההונדות בהחלט רכב אמין יותר ממותגים רבים אחרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את התגובה שלך רועי, מזכיר לי את הימים שלי עם הספיריט 2008 שרציתי לדרדר מאיזה צוק.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מקרי שיש כל כך הרבה הונדות בכבישים שנת 2006 ומעלה ,קשה מאוד להגיד את זה על רכבים רבים שנעלמו.

האתר מוצף בתקלות על רכבים ממותגים שונים אחרי שנתים שלושה של חיים אבל עובדה היא שרכבי הונדה לא סובלים מאותם תלונות.

לא מכיר את הסטטיסטיקה לפיה יש יותר הונדות ישנות על הכביש מאשר מכוניות אחרות, וגם אם כזו קיימת כדאי לזכור שהונדות נמכרו היסטורית במספרים גדולים יחסית ללא מעט מותגים אחרים ובאופן טבעי נשארו יותר מאלו, לא אומר כלום, ודאי לא יכול להביא למסקנה שעבורך היא כנראה עובדה שהמותג הזה אמין מאחרים. ורק בכדי לסבר את ההיגיון, אני מחזיק בבורה 2001 מאז יומה הראשון על הכביש, חושב שהאוטו מאוד מוצלח ואמין, מכאן אני נדרש להסיק שהוא בנוי חכם וחזק יותר מאחרים ? ממש לא, לא רואה סיבה לחשוב על הונדה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי טבלה שהיתה באתר הזה נמכרו שנה שעברה מעל 2500 יחידות של ה1.5.זה כמות מאוד גדולה של רכבים לשנה אחת לדגם אחד ,אם באמת היו מחליפים מנועים אז האתר המצויין הזה היה מפוצץ תלונות.

אמינות של רכב זה מושג מאוד כללי לפעמים , פעמים רבות מדברים על תקלות מנוע /גיר ,לפעמים מדברים על תקלות של מיזוג או חשמל,לפעמים על בעיות של פנים הרכב ועוד ,רכבי הונדה במהלך השנים הוכיחו אמינות יוצאת דופן בכל קנה מידה בכל הפרמטרים ולכן מיותר להכפיש מוצר על תקלה שאולי קיימת .

יש כאן בעלי פזו/רנו/סיטרואן שמדברים על תקלות פשוטות ואחידות אצל כולם כמעט שברכב כמו הונדה מעולם לא שמעו אז בו ניתן למותג קרדיט.

יש לי הונדה 10 שנים (הרכב בן 11),הנסיעה שלי מאוד רחוקה מלהיות רגוע ,אין רחמים על רכב ועדיין הרכב אמין בכל המכלולים שלו,לא היו חלונות שהפסיקו לתפקד ,או מזגן שמחליט לא לעבוד לפעמים,הרכב מעולם לא התחמם,לא היו בעיות של רצועות שונות שנקרעות,לא היתה תקלת חשמל אחד.

את כל התקלות שלא היו לי ב10 שנים כן היו לי בעבר עם רכבים חדשים יותר ,זה לא ממש מזל ,הסיבה היא שהמוצר נבנה טוב ועבדו על הפרטים הקטנים.

תודה רבה אחי על התגובה המרגיעה חח

מעודד לשמוע שנמכרו באמת 2500 שזה יחסית הרבה, כי הדגם לא כזה נפוץ.. ואין עליו בפורומים בארץ דיבור על תקלות או משהו לא תקין.

גם מבדיקה מול כמה אנשים שיש להם את הרכב הם מאוד מרוצים, אך כמובן לכל אוטו פלוס ומינוס

התלוננו שהוא נמוך מדי למשל שזה קצת פוגע ביציאה וכניסה מהאוטו

מעבר לזה תגובות מצוינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלך לא רלוונטי,

אתה לא יכול לקחת את הניסיון שלך עם רכב אחד מדגם אחר לגמרי, מדור ישן יותר, עם מנוע אחר וגיר אחר ולהשליך אותו על הדגם הנוכחי.

פשוט אין שום קשר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלך לא רלוונטי,

אתה לא יכול לקחת את הניסיון שלך עם רכב אחד מדגם אחר לגמרי, מדור ישן יותר, עם מנוע אחר וגיר אחר ולהשליך אותו על הדגם הנוכחי.

פשוט אין שום קשר.

האמת שצודק

צריך לקוות שהרכב באמת אמין

כרגע הוא נראה כאמין לפי דיווחים בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה הזו?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

הגעתי למסקנה הזו לא בקלות, עשיתי סקר שוק גדול מאוד לאנשים שיש להם את הרכב מעל שנה.. ואצל 99% מהאנשים, אמינות לגמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שלא באמת אתה רוצה לקבל ייעוץ אלא הצדקה. יכול להיות שהרכב יראה אמינות ללא שום בעיוצ ויכול להיות שהמנוע יחזיר נשמתו לבורא. אני הייתי עובר הלאה, יש עוד אופציות מעניינות בתקציב בלי בעיה קונקרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שלא באמת אתה רוצה לקבל ייעוץ אלא הצדקה. יכול להיות שהרכב יראה אמינות ללא שום בעיוצ ויכול להיות שהמנוע יחזיר נשמתו לבורא. אני הייתי עובר הלאה, יש עוד אופציות מעניינות בתקציב בלי בעיה קונקרטית.

אממ כן זה התחיל כייעוץ אבל אחרי זה החלטתי שאני כנראה כנראה הולך לכיון הזה.

הכל יכול להיות כמו בכל רכב, זה גם עניין של מזל.

לא באמת נשמע על בעיית מנוע בארץ ובטח לא משהו גורף , אז הכל בסדר, אבל תודה לכולם על העזרה והכוונה, באמת!

רוב התגובות באמת היו ענייניות ועזרו לי מאוד

שיהיה סופ"ש נעים ושבת שלום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא תבחר- תתחדש.

כמי שמכיר את ההונדה מקרוב (עובד אצל היבואן), חלק מהתגובות כאן ממש מוזרות (ואני עדין).

למרות שאין שום מנוע 1.5 שהוחלף, למרות שהוסבר שהתקלה המדוברת לא רלוונטית לשוק שלנו (בגלל השוני בין המנועים), אנשים כאן מציעים לא לבחור ברכב בגלל אמינות בעייתית של המנוע (ללא כל הוכחה לכך בארץ).

יכול להיות שהחלפת שמן שלא במסגרת טיפול לא מתאימה לבנאדם, יכול להיות שרכבים אחרים יותר איכותיים מבחינת איכות החומרים, אב לפסול רכב בגלל ״בעיה במנוע״ (שלא קיימת בארץ מאז תחילת השיווק) זה פשוט מוזר

מה מציעים לך כאן במקום?

רנו גראן קופה שהחלפת מחשבי תיבת ההילוכים היא תקלה ידועה.

טויוטה קורולה היברידית- אין כל מידע על האמינות (סביר מאוד שתהיה אמינה אבל הנבואה ניתנה ל...)

רכבי קבוצת vag- רצועות תזמון ב-1.2 תצרוכת שמן במנועי 1.8 וחלק ממנועי ה-2.0 ליטר. נושא התיבה עדיין לא נפתר לחלוטין

מאזדה 3- דשבורדים מנתפחים.

מנועי 1.2 של פיג׳ו- רצועות טיימינג שהתפוררו (שופר בדגמים החדשים).

אפשר להמשיך ולתת עוד לא מעט דוגמאות, וייתכן שיש רכבים יותר טובים/ מתאימים לדרישות של אנשים, אבל לפסול רכב בלי שום הוכחה לקיום התקלה בארץ? זה כבר מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא תבחר- תתחדש.

כמי שמכיר את ההונדה מקרוב (עובד אצל היבואן), חלק מהתגובות כאן ממש מוזרות (ואני עדין).

למרות שאין שום מנוע 1.5 שהוחלף, למרות שהוסבר שהתקלה המדוברת לא רלוונטית לשוק שלנו (בגלל השוני בין המנועים), אנשים כאן מציעים לא לבחור ברכב בגלל אמינות בעייתית של המנוע (ללא כל הוכחה לכך בארץ).

יכול להיות שהחלפת שמן שלא במסגרת טיפול לא מתאימה לבנאדם, יכול להיות שרכבים אחרים יותר איכותיים מבחינת איכות החומרים, אב לפסול רכב בגלל ״בעיה במנוע״ (שלא קיימת בארץ מאז תחילת השיווק) זה פשוט מוזר

מה מציעים לך כאן במקום?

רנו גראן קופה שהחלפת מחשבי תיבת ההילוכים היא תקלה ידועה.

טויוטה קורולה היברידית- אין כל מידע על האמינות (סביר מאוד שתהיה אמינה אבל הנבואה ניתנה ל...)

רכבי קבוצת vag- רצועות תזמון ב-1.2 תצרוכת שמן במנועי 1.8 וחלק ממנועי ה-2.0 ליטר. נושא התיבה עדיין לא נפתר לחלוטין

מאזדה 3- דשבורדים מנתפחים.

מנועי 1.2 של פיג׳ו- רצועות טיימינג שהתפוררו (שופר בדגמים החדשים).

אפשר להמשיך ולתת עוד לא מעט דוגמאות, וייתכן שיש רכבים יותר טובים/ מתאימים לדרישות של אנשים, אבל לפסול רכב בלי שום הוכחה לקיום התקלה בארץ? זה כבר מוזר.

הו, תודה רבה..

בדיוק על הדברים האלה דיברתי

החלפת שמנים מסכים חלוטין לא כל בן אדם רוצה רוצה להגיע למוסך לעיתים קרובות יותר.

אך בשאר הדברים מדובר ברכב איכותי מאוד.

אם זה בביצועים ואם זה בבטיחות.. ששניהם ברמות הגבוהות ביותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...