Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיטרואן C5 איירקרוס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר לנחש שזה קשור למחירים שהיבואן מקבל מהיצרן ולא בהכרח מדיניות תמחור של היבואן

לא אמרתי של היבואן. מדיניות תמחור יכולה להיות אצל היבואן או אצל היצרן וזה לגיטימי.

השאלה שלי היא אם יש משהו שגורם להפרש ואנחנו מפספסים (אבזור שונה שלא מופיע כמו תאי אחסון שונים או משהו אחר).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לנו הרבה סיטרואן מהשנעם האחרונות. ים של בעיות חשמל. שומר נפשו ירחק

2003 Polo 9N 1.4 75hp

על מה אתה מדבר? איזה חשמל? אין שום בעיות חשמל בסיטרואן דה שבו שלי מהשנים האחרונות, אין אפילו חשמל, בקושי פנסים.

כנראה אתה מתבלבל עם יצרן אחר, אולי פג'ו??? זה זבל צרפתי אמיתי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה עיצובית, הפיג'ו הרבה יותר מעניינת. הסיטרואן נראית פשוטה יותר, עם פלסטיקים שחורים וגדולים.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

מסכים לגמרי. מרגיש קצת כמו קקטוס על סטרואידים.

מאכזב, בפרט שהרפרנס הוא הקוקפיט של האחות הבכורה שנותן תחושה אוונגרדית כמו שהייתי מצפה מסיטרואן דווקא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון עלה.

המחיר לסגירה בפועל אחר לגמרי.

זה נעשה לדעתי מסיבה אחת. שווי מס.

וזה בכל החברות

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

מחירון גבוה גורר שווי מס גבוה וזה דווקא חיסרון.

שווי מס גבוה מייקר את עלות הרכב לכל המגזר העסקי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כולם מרוויחים מזה. היבואן שומר על מחיר גבוה למשומשות (לכאורה), חברות הביטוח מזמברות אותך בשווי גבוה, שווי שימוש מזבר אותך במשכורת וכולם נהנים.

חוצממך.

לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קפצתי לסוכנות סיטרואן בתל אביב לראות את האוטו. נראה מרשים מאוד, אך צפוף. פחות או יותר כמו ה 3008 (אולי טיפה יותר מרווח). אני 1.9 ולשבת מאחורי היה לי בלתי אפשרי. הגג גם די נמוך.
גם אני 1.9 ויושב מאחורי עצמי בלי בעיה ב 3008.

אם האייר מרווחת מעט יותר מה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר ההגיוני לפערי המחירים נעוץ ברצון היבואן להציג גירסת כניסה במחיר של פחות מ-150 כדי לישר קו עם טוסון ושות...

לגבי המרחב הפנימי, גם אני הופתעתי ממימד בסיס הגלגלים הנדיב. אבל הוא מנוצל בעיקר לנפח תא המטען.

הרכב מרווח ונוח לשבת מאחור,. זאת הודות לגובה המושב, תנוחת הישיבה מאוד גבוהה במושב האחורי.

סה"כ מתמודדת ראויה מאוד בפלח המאוד מבוקש.

כאשר לדעתי גירסת הכניסה (דיזל ב 148900) היא הגירסה המשתלמת ביותר.

(אישית חושב שחובה להחליף את הג'אנט לגדול יותר ולהכהות את החלונות האחוריים).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? איזה חשמל? אין שום בעיות חשמל בסיטרואן דה שבו שלי מהשנים האחרונות, אין אפילו חשמל, בקושי פנסים.

כנראה אתה מתבלבל עם יצרן אחר, אולי פג'ו??? זה זבל צרפתי אמיתי.

על איזו דה-שבו מדובר חבר יקר?

אני מדבר על סיטרואן מהשנים האחרונות, סיטרואן ג'אמפי חדש שרק יצא מהסוכנות וכבר בבוקר אחר לא מניע, או ברלינגו 6 דלתות שאפילו לרכב אינך יכול להיכנס, ומהצד השני קסרה, וbx של פעם עם מערכת שרגישה לנזילות (ולנסיעות).

מנועים מתחממים, הנדסת אנוש לקויה, רק צרות עברנו איתן

2003 Polo 9N 1.4 75hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין לכותב מעלי.

מי שלא מרוצה מרכבים של יצרן מסוים (סיטרואן),

לא ממשיך לקנות רכבים של יצרנים אחרים - שוק חופשי.

אולי הכותב לא היה מרוצה מהרכב סיטרואן האחרון שהיה ברשותו

ולכן מכפיש את היצרן על כל דגימי הרכב שבארסנל שלו

כולל רכבים חדשים שלא היו ברשות הכותב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזו דה-שבו מדובר חבר יקר?

אני מדבר על סיטרואן מהשנים האחרונות, סיטרואן ג'אמפי חדש שרק יצא מהסוכנות וכבר בבוקר אחר לא מניע, או ברלינגו 6 דלתות שאפילו לרכב אינך יכול להיכנס, ומהצד השני קסרה, וbx של פעם עם מערכת שרגישה לנזילות (ולנסיעות).

מנועים מתחממים, הנדסת אנוש לקויה, רק צרות עברנו איתן

2003 Polo 9N 1.4 75hp

ברשותך אתעלם מהקסארה והBX, מה להן ולסיטרואן של היום? בערך כמו הקשר בין הדה שבו לסיטרואן של היום. רק אציין שלאבי הייתה פעם קסארה דיזל ידנית מטעם העבודה. סוס עבודה.

לא החזקתי ברלינגו, לכן אני לא יכול לתת את דעתי על הדגם. מצד שני אתה החזקת אחת? אז זה נותן לך קצת יותר לגיטימציה מלי, אבל לא הרבה יותר. יש המון ברלינגו שמסתובבות בכבישים, חלקן עברו חיים לא קלים בכלל. לא שמעתי הרבה תלונות על הרכב ביחס לק"מ העצום שהוא צובר בדרך כלל אצל הבעלים שלו אם היה משהו קונקרטי אני מניח שהוא כבר היה עולה מזמן...

ג'אמפי - כנ"ל.

חוץ מזה השאלה לא אם לרכב הייתה תקלה לאחר יממה. השאלה מה קרה לרכב לאורך חייו. אם לא הפסיק להתקלקל לרגע, עצוב. אולי יש בעיה באמת בדגם (או ברכב הספציפי, מה שקוראים "רכב לימון"). אם היו תקלות שתוקנו ומאז גילה אמינות ממוצעת+- קורה.

בכל מקרה מה לדגמים שהבאת ולC5 איירקרוס? אתה יכול להצביע על חלק אחד שהרכבים האלה חולקים פרט לסמל אולי? כנראה שלא, כי סיכוי סביר שהם לא חולקים כלום!, אז כן ההשוואה שלי לדה שבו הייתה לחלוטין במקום.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...