Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון לסטודנט

Aviv Kissin
שימו לב! השרשור הזה בן 1871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מחפש רכב בתקציב של עד 30K,

חסכוני, אמין ואם אפשר גם מהנה ויפה לעין!

חשבתי על רנו קליאו 0.9 טורבו וקראתי לא מעט על בעיות במוח גיר (אשמח לשמוע את דעתכם).

כמו כן אני אמור לסוע כ200ק"מ בשבוע מחוץ לעיר ושאר הנסיעות הן נסיעות קצרות בתוך העיר.

חשוב לי גם שבעוד כמה שנים אצליח למכור את הרכב במחיר סביר ולא אצטרך להגרר איתו תקופה ארוכה מעבר למצופה(חסרון של רנו לדעתי).

אבל בכל מקרה, משהו ברכב הזה מאוד עושה לי את זה, במיוחד בדגם קולקשן.

טיפים ברכישת רכב ראשון יתקבלו בברכה,

אשמח לשמוע מכם!

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שזה אוטו של שלושים אלף שקל, עוד כמה שנים הוא יהיה שווה מעט מאוד. הרכב שלעצמו הוא טוב, המזגן שלו מאוד חלש, בימים חמים, בפקק, קשה לו לקרר. לגבי בעיות אמינות, אין משהו בולט, חוץ ממח גיר אוטומטי שקצת רגיש, אבל אני חושב שיש רק 1.2 אוטומטי.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה0.9 טורבו מגיע רק ידני, אז אין את הבעיה של מוח הגיר. באופן כללי הרכב מעולה ונראה שמתאים לדרישות שלך. המזגן באמת קצת חלש, ויש רעשי רוח חזקים במהירות גבוהות -לא דיל ברייקר.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...