Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הקורסה 2016

lze22
שימו לב! השרשור הזה בן 1900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לקבל תגובות איך הרכב ולא שיציעו לי רכבים,שאסון להתקרב אליהם כמו צרפתיות

אתה לא רוצה תגובות לרכב, אתה רוצה חיזוקים להחלטה שלך.

אז בוא אגיד לך באופן ברור. העסקה המוצעת לך - גרועה מאוד.

כמו שאמרו לך כבר כמה פעמים באשכול (אבל עושה רושם שאתה בכלל לא קורא), אפשר לקנות קורסה חדשה ממישהו שזכה בלוטו באזור ה-68 אלף שקל, אז למה למען השם אתה רוצה לקנות רכב שחוט ב-60? ועוד לתת את השברולט שלך.

אתה גם ממשיך לברבר על האמינות של פג'ו שזה גם מגוכח בעיני (בטח לעומת אופל קורסה או בכלל). אגב, הידעת שאופל שייכת לפג'ו? אז אתה בעצם קונה פג'ו עם לוגו אחר...

קיבלת עכשיו תמצית של הדברים, רוצה לרוץ עם ההחלטה שלך? בכיף. אבל אל תצפה לחיזוקים.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מתקרב למתכון לצרות שנקרא רכב צרפתי מעדיף רב קו, רק לא להכניס ראש בריא במיטה חולה אני רוצה מידע רק לגבי הקורסה

לא נראה לי שמתישהו החזקת רכב צרפתי, אז כל מה שאתה כותב הוא על סמך סטיגמות ותו לא.

חוץ מזה אתה נוסע בעצמך ברכב שסובל מסטיגמות לא פחות גרועות מאלו של הצרפתיות, ולטענתך כאן בפורום הסטיגמות עליו לא נכונות, תבין לבד מה זה אומר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שמתישהו החזקת רכב צרפתי, אז כל מה שאתה כותב הוא על סמך סטיגמות ותו לא.

חוץ מזה אתה נוסע בעצמך ברכב שסובל מסטיגמות לא פחות גרועות מאלו של הצרפתיות, ולטענתך כאן בפורום הסטיגמות עליו לא נכונות, תבין לבד מה זה אומר.

שמע מסכים איתך באמת לא נהגתי אבל כן נסעתי על ה406, וכן לי יש רכב שבאמת כל הפורום נגדו ואני עם.0 תקלות,אבל כנראה ירדתי מזה הייתי היום במגרש יש להם הונדה טורר סיוויק 2015 עם 75 אלף ק"מ ליס בכללי הרכב 75 אבל הוא הוריד לי על השברולט אז מבקש עלייה 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסה הנוכחית היא לא פיגו עם סמל אחר, זה קרה רק בשנה שעברה. זו 100 אחוז GM (הפלטפורמה העתיקה שלה הגיעה מהפונטו)

ברור אני מכיר את זה.

פשוט הוא כתב שהוא לא מתקרב לפג'ו וזו סוג של הוכחה שבתעשיית הרכב של היום זה בכלל לא משנה.

בדיוק כמו אנשים שקונים אייגו ולא 108 או C1...

או אנשים שקונים יאריס שגם מיוצרת בצרפת.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מסכים איתך באמת לא נהגתי אבל כן נסעתי על ה406, וכן לי יש רכב שבאמת כל הפורום נגדו ואני עם.0 תקלות,אבל כנראה ירדתי מזה הייתי היום במגרש יש להם הונדה טורר סיוויק 2015 עם 75 אלף ק"מ ליס בכללי הרכב 75 אבל הוא הוריד לי על השברולט אז מבקש עלייה 55

מה רלוונטי זה שנסעת על 406? רכב שפותח לפני יותר מ-20 שנים? מה הקשר בין הרכב הזה לבין 208 שפותחה לפני כמה שנים? שום דבר.

מילא היית נוהג ומקבל איזשהו רושם, אבל רק נסעת, מה זה רלוונטי בכלל אני לא יודע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רלוונטי זה שנסעת על 406? רכב שפותח לפני יותר מ-20 שנים? מה הקשר בין הרכב הזה לבין 208 שפותחה לפני כמה שנים? שום דבר.

מילא היית נוהג ומקבל איזשהו רושם, אבל רק נסעת, מה זה רלוונטי בכלל אני לא יודע.

שמע זה לא סתם סטיגמות אלה ראיתי אנשים שהלכו להם המכוניוצ , הנה היום גם הציעו לי ג'טה 1200 טורבו פחדתי מהגיר דווקא קילומטראז נמוך שנת 2014 עם 46000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע זה לא סתם סטיגמות אלה ראיתי אנשים שהלכו להם המכוניוצ , הנה היום גם הציעו לי ג'טה 1200 טורבו פחדתי מהגיר דווקא קילומטראז נמוך שנת 2014 עם 46000
ראית אנשים שהלכו להם המכוניות. וואלה. יש פה גם אנשים שראו קרוז לא מי יודע כמה אמינים, אבל זה נראה לך מוזר.

וזה שאתה פוחד מהגיר של וואג, מוצדק או לא מוצדק, זה הוכחה למשהו?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית אנשים שהלכו להם המכוניות. וואלה. יש פה גם אנשים שראו קרוז לא מי יודע כמה אמינים, אבל זה נראה לך מוזר.

וזה שאתה פוחד מהגיר של וואג, מוצדק או לא מוצדק, זה הוכחה למשהו?

אז בוא אני רוצה שתספר לי איך גיר הdgs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהפחד שלך כן או לא מוצדק, אין לי סטטיסטיקה. אמרתי שזה שאתה מפחד מהגיר לא אומר שאסור לגעת בצרפתיות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ו..? מה רלוונטית 406 ל-208? שתי מכוניות שונות לגמרי מבחינה מכאנית, מיוצרות בתקופות שונות לגמרי, הדבר הרלוונטי היחיד שנשאר זה היצרן של הרכב.

ומה רלוונטי הפחד שלך מ-DSG ל-208 שמגיעה עם גיר אוטומטי סטנדרטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ו..? מה רלוונטית 406 ל-208? שתי מכוניות שונות לגמרי מבחינה מכאנית, מיוצרות בתקופות שונות לגמרי, הדבר הרלוונטי היחיד שנשאר זה היצרן של הרכב.

ומה רלוונטי הפחד שלך מ-DSG ל-208 שמגיעה עם גיר אוטומטי סטנדרטי?

בעיות חשמל, התחממות , ועכשיו לנושא איך הdgs של הג'טה הפחד שלי באמת נכון או סתם אני חושש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה רלוונטי? זה רכב שפותח לפני יותר מ-20 שנים! אתה ממשיך בשלך ואין לי כוונה להמשיך ולחזור על הדברים שלי. שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות חשמל, התחממות , ועכשיו לנושא איך הdgs של הג'טה הפחד שלי באמת נכון או סתם אני חושש?

אני לא הייתי הולך על הרכב הזה אם אין לך איזו הדלקות מיוחדת עליו, במיוחד אם יש לך טראומות מכל תקלה ובעיה שעלולה לצוץ אז הרכב לא מומלץ ועדיף לך להתפקס על רכבים פשוטים יותר מהמזרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי הולך על הרכב הזה אם אין לך איזו הדלקות מיוחדת עליו, במיוחד אם יש לך טראומות מכל תקלה ובעיה שעלולה לצוץ אז הרכב לא מומלץ ועדיף לך להתפקס על רכבים פשוטים יותר מהמזרח.

הטראומה היא מהגיר ששמעתי שהוא בעייתי, לדעתי ההונדה עדיפה עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...