Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחור במסירת דירה - קבלן מסרב לשלם פיצוי בהתאם לחוק המכר

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מצב הקבלן איתן אל תעמוד על תשלום מיידי, אבל סכמו על גובה תשלום שכ"ד של דירה דומה + 50% כפי שהחוק קובע.

והרי יהיה לך סכום אותו תצטרך לשלם עם קבלת המפתח , ממנו תקזזו את המגיע לך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ישה, ומה עם ריבית פיגורים/הצמדה על התשלומים האלה? אם פותח השרשור היה חלילה מפספס מועד תשלום נראה לך שהקבלן היה מוותר על מה שמגיע לו.

לדעתי אתה תראה את הכסף אבל לא את כל מה שמגיע לך. הקבלן מושך זמן כדי להגיע לרגע המסירת המפתח. רוב האנשים מהלחץ לסיים את הסאגה מוכנים לוותר/להתגמש.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגילי ובנסיוני עדיף ציפור אחת ביד מאשר קבלן לא מרוצה על הגג.

בהנחה שהתשלום האחרון לקבלן גם הוא צמוד , אז נחשב קרן מול קרן או כל נוסחה טובה אחרת.

ובוא נניח כי מגיע לו 50,000 ש"ח כמה הצמדה וריבית יש להוסיף.

מוטב לפעמים להיות חכם ולא צודק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התשלום האחרון כבר העברתי, ככה שאני לא חייב לו יותר כלום.

מבחינתי החישוב פשוט, יש חוק מכר שקובע שכ''ד של דירה דומה באיזור + 50% עבור 8 החודשים הראשונים. את זה אני מצפה לקבל.

ממה שאני מכיר, השכ''ד דירה באיזור עומד על כ 4000 ש''ח וכנראה שאף יותר, אם הקבל יחליט ששכ''ד דירה באיזור הוא 3000 ש''ח ולפי זה הוא משלם, אקח את הכסף ואתבע אותו על היתרה.

אם הוא יחליט ששכ''ד דירה הוא 3900 ש''ח ולפי זה הוא משלם, אני אקח את הכסף ואחשוב טוב טוב האם בשביל סכום כזה אני רוצה התעסקות בתביעה.

העניין של הריבית הוא יחסית שולי בכל הסיפור, אבל אם אגיע למצב של תביעה אוסיף לשם כל אגורה.

ותכלס , אני מסכים עם מה שכתב ישה בהודעה מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אנחנו כבר באפריל ולפי ההערכות שלך היית צריך לקבל מפתח. האם זה קרה? נשמח לקבל עדכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתף את המקרה הפרטי שלי

איחור של 5 חודשים

היה משא ומתן בפרוטוקול המסירה

היזם היה ועודנו סופר מפרגן נדיב ושירותי לאורך כל התהליך. נתן לנו לא מעט דברים מעבר למה שהיה כתוב בחוזה

לבסוף קיבלנו במעמד המסירה פיצוי של 120%

רואה סביבי 3 מקרים כעת של חברים שגם בתהליך, מושכים אותם עוד הרבה לאחר המסירה ומציעים להם הרבה פחות

אני סהכ מרוצה

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עדכון:

הדירה נמסרה לפני כחודש.

בסה''כ מדובר על כ 11 חודשי איחור.

הקבלן הציע לשלם סכום מגוכך (כ 50% מהסכום שאותו הוא צריך לשלם) וגם זאת תחת תנאי שאחתום על מסמך "העדר תביעות", אשר טרם נמסר לידי אבל עיקרו הוא שאני מצהיר שקיבלתי תמורה מלאה ובלה בלה , בקיצור כובל אותי מלתבוע אותו על ההפרש.

כמובן שאיני מתכוון לחתום עליו, החומר מועבר בימים אלו לעו''ד וכנראה שלא יהיה מנוס, אלא להגיש תביעה.

טחנות הצדק טוחנות לאט, כך שאני מניח שעדכון הבא יהיה עוד 2-3 שנים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בעוד שנתיים זה יכלול ריבית על הסכום, אז פתחת קופת חיסכון עם תשואה שאפשר לחלום עלייה:-D

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק הסיבה שאמרתי לך לשלוח מכתב מעו"ד עוד בקרות המקרה.

הקבלן יטען בבית משפט שלא התנגדת להסכם בניכם שהוא לא ישלם חודש בחודשו (גם על זה מגיע לך ריבית).

אם הוא היה מבין בזמנו שאתה בחור "בעייתי" שעומד על שלו, אולי לא היה מדלג על שלב שיטת המצליח הזה.

בנוסף אם היית מקבל את עניין התשלומים החודשיים לא הייתה לך בעיה לטפל בה עכשיו.

עריכה אחרונה על ידי redroze

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים, הקבלנים עושים מיליונים ומתנהגים כמו אחרוני העבריינים, מגרדים כל שקל שרק יכולים כאילו זה מה שישנה להם.

כל הנושא בארץ פשוט פרוץ בלי שום אכיפה או בקרה...מבאס.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שנות ניסיון יש לך כקבלן?

לקבלנים יש המון הוצאות שאתה אפילו לא יכול לדמיין ולתמחר. קח בחשבון שאין ואקום ואם יש תחום רווחי מיד יקומו עוד 100 מתחרים עד שיפסיק להיות רווחי.

קל מאוד לראות אנשים שעובדים קשה, משקיעים מליונים מכספם הפרטי ולבוא אליהם בטענות. אם מרוויחים מליונים למה אתה לא קבלן?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להסכים עם נייט דרייב, כמות הקבלנים שפושטים את הרגל בשנים האחרונות הינה גדולה מאוד.

לא מגן עליהם, לדעתי הם צריכים לדעת למה הם נכנסים ולעבוד בצורה הוגנת, מי שלא יודע איך להתנהל מקצועית שיחפש עבודה אחרת.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שנות ניסיון יש לך כקבלן?

לקבלנים יש המון הוצאות שאתה אפילו לא יכול לדמיין ולתמחר. קח בחשבון שאין ואקום ואם יש תחום רווחי מיד יקומו עוד 100 מתחרים עד שיפסיק להיות רווחי.

קל מאוד לראות אנשים שעובדים קשה, משקיעים מליונים מכספם הפרטי ולבוא אליהם בטענות. אם מרוויחים מליונים למה אתה לא קבלן?

אותי בתור לקוח לא מעניין הצרות של הקבלן.

יש חוזה, שיעבוד לפיו, אחרת שלא יתחייב על משהו שיתקשה לקיים. זה בכל מקצוע, לא קשור לקבלנות.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...