Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואנית טויוטה חושפת מחירים ומפרטים של הדגמים החדשים

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה שיש לך חוש שמיעה מאוד מעודן, כי אני לא שמעתי כלום

אחרי נסיעה בקורולה כנס לגטה \ אוקטביה , שקט מוחלט שלא לדבר על איכות החומרים והגימור.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולחכות לגרר בכלל חוויה לא מהעולם הזה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך זה באסה. לחובבי רכב זה באסה

לרוב צרכני הקורולה זה לא באסה, מבחינתם שבלול זו חיה, טורבו זה מלה של מכוניות ספורט, בקרת שיוט זה משהו שיש באמריקאיות מפוארות ואחיזה זה משהו שיש לנהג מרוצים.

אם מישהו מחפש מוצר בסיסי ואמין שיביא אותו מא' לב', מבחינתו זה לא Yawn

זה מדהים איך בכל שרשור שעוסק בקורולה, תמיד עולות אותן התגובות של כמה האוטו הזה בסיסי ומשעמם. גולשי הפורום לפעמים לא קולטים שאת האנשים שבחוץ זה פשוט לא מעניין.

(אין קשר בין מה שכתבתי לעובדה שגם אני נוהג בקורולה. אני לא בא להגן על כבודה של הקורולה, בשביל זה יש את אושריקו :-D)

טוב יש משהו במה שאתה אומר, אז אני אסתום בהקשר הזה מעכשיו :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבעתיד כל ההיצע של יוניון מוטורס יהיה היברידי.

הקאמרי כבר שני דורות משווקת רק בגרסה היברידית, האוריס בנזין וה-CHR בנזין כבר ירדו מההיצע לפני כמה חודשים, עם הקורולה בנזין צויין שהדגם יהיה בשביל מכרזים שונים, היאריס היבריד הוזלה למחיר קרוב לגרסת הבנזין (כיום עולה 105 אלף ובתחילת השיווק הוצעה ב-118 אלף) בעוד הייבואנים המקבילים מוכרים אותה במחיר זהה לבנזין, מה שרומז שימיה של גרסת הבנזין ספורים, הורסו כבר לא מיוצרים ובסגמנט ה-7 מקומות הקומפקטי יש את פריוס פלוס.

בלקסוס המצב זהה - IS ו-GS משווקות בארץ גם בגרסאות היברידיות (נראה שזה ימשיך עם המחליפה של ה-GS).

אני חוזה שבעתיד גם שייפסק הייצור של הלנד קרוזר פראדו כמו שקרה לפג'ארו (לקשוחים יישאר ה-v8 וה-70) וכנראה המחליף שלו יחליף גם את ההיינלנדר הנוכחי - שגם מוצע בגרסה היברידית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה האצ'בק הוא הדגם הראשון של טויטה (והיחיד כרגע) שנמכר עם מערכת אקטיבית לשמירה על מרכז הנתיב.

מעניין האם תגיע כך גם לארץ ובאיזה מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולחכות לגרר בכלל חוויה לא מהעולם הזה

שנתים עם הרכב , לא יודע על מה אתה מדבר אבל אם זה מה שעושה לך את זה .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה הרציפה של קורולה הרבה יותר מוצלחת מהשיקוץ הקוריאני שיש ביונדאי, שיש לו דפיקות בהעברת הילוכים, ולא תורם לביצועים בשום צורה.

אמנם הניסון שלי עם התיבה הרובוטית הנ"ל מסתכם רק ב-1000 קילומטר עם קיה סיד, אבל חייב לציין שהרגשתי איתו משמעותית פחות דפיקות בהילוכים נמוכים לעומת DSG למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתים עם הרכב , לא יודע על מה אתה מדבר אבל אם זה מה שעושה לך את זה .

לחבר שלי היה אוקטוביה מהעבודה, אחרי שנתיים ופעמים שהרכב נתקע בגלל הDSG הוא ביקש להחליף לקורולה, אומנם פחות מהיר אבל לא נתקעת.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה נחותה מצמד הקוראניות איוניק / נירו בעיקר בגלל תיבת ההילוכים הרציפה לעומת כפולת מצמדים בקוראניות, בקרת שיוט אדפטיבית שאינה מופיעה בקורולה והקורולה פחות שימושית בגלל מרכב הסדאן לעומת 5 דלתות בקוראניות.

תהיה גם קורולה 5 דלתות (לשעבר אוריס).

לגבי התיבה הרציפה אני לא בטוח שזה באמת חיסרון יחסית לרובוטית כפולת מצמדים.

לגבי בקרת השיוט - כתוב שיש.

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה הרציפה של קורולה הרבה יותר מוצלחת מהשיקוץ הקוריאני שיש ביונדאי, שיש לו דפיקות בהעברת הילוכים, ולא תורם לביצועים בשום צורה.
נהגת פעם בנירו או איוניק?

או שאתה כותב מניסיון עם תיבה כפולת מצמד בדגם אחר של קיה או יונדאי?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה החדשה תיוצר גם עם יחידה היברידית עם מנוע 2 ליטר ו- 180 כ"ס, תאוצה ב- 7.9 שניות.

כנראה לא תימכר בישראל.

הראב 4 ההיברידי שיימכר בישראל מוצע עם יחידת הנעה עם 218 כ"ס! ותאוצה של 8.4 שניות.

והביצועים לא באים על חשבון צריכת דלק מצויינת.

מי צריך טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איוניק
ואתה מרגיש חבטות בהחלפת הילוכים?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...