Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לחוות דעת bmw 118 שנת 2011

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי בחור צעיר טס לחו"ל והזדמנות של מנוע 0 ק"מ, תזהר, נשמע על פניו כמו הונאה קלה...

לגבי מנוע חדש מיבוא 0 ק"מ, בעייתי. הרבה מאוד מנועים מיבוא מגיעים עם כשלים כאלו או אחרים. מנוע חדש זה בטוח לא, אחרת זה היה עולה לו 40 אלף.

הייתי מתרחק.

בכל אופן, האוטו הוא הנעה אחורית וזה הכיף שלו. גם עם 70 כ"ס אתה יכול להנות איתו מאוד. ב170 כ"ס תהנה ++.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, כמה באמת אמינים המנוע והגיר שלה אחרי 130K+?

(מדובר על 118i 1.6T 170hp). תודה מראש!

זה כבר דגם אחר מזה שפות"ח התכוון אליו.

תיבת ההילוכים האוטומטית שלה היא הטובה ביותר שקיימת (ZF 8 הילוכים). היא בנויה להרבה יותר ממה שהמנוע הזה מסוגל לספק והאמינות שלה טובה מאוד.

ה1.6T גם צריך להיות בסדר (זה מנוע מפיתוח משותף עם פיז'ו והדגמים שיוצרו על ידי פיז'ו בעייתים למדי אבל המנוע שיושב ברכבים של ב.מ.וו הוא מייצור עצמי שלהם ולא עושה בעיות מיוחדות) רק שהמון אנשים דוחפים למנוע הזה צ'יפים בשביל לסחוט ממנו יותר סוסונים. אין בזה סגולה לחיי מנוע ארוכים ואם זה היה המצב אז העסק בהחלט יכול להסתבך.

מה שכן, כמו כל ב.מ.וו, היא לא זולה לאחזקה. ביטוחים, טיפולים וחלפים במחירים כפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז ראיתי את הרכב, נהגתי בו.

האמת חווית נהיגה שונה מהמיני, לטוב ולפחות.

המיני שלי הרבה יותר זריזה בנסיעה ובטח בתחילתה, מבלי לסחוט את הדוושה.

אבל חווית ותחושת הנהיגה ב118 נראה שמדברת אליי נעימה, למרות הכבדות ואולי בגללה.

זה באשר לרכב והמראה הכללי.

העניין עכשיו מבחינתי, הוא נטו המנוע. יש ניירת יבוא והכל אבל אין לי שמץ של מושג מאיזה רכב הוא פורק

איזו סוג של תאונה הוא עבר, האם חזיתית, האם יש מצב שאפילו אם הבלוק לא סדוק וחיצונית נראה מעולה

המנוע לא חטף איזה בומבה בקרנק או באיזה מכלול פנימי שיכול להתגלות אחרי כמה חודשים?

מי ערב לכך?

קצת מרתיע, ובטח אם דורשים עליו מחירון כמעט..

ושאלה שמופנית לעומר, האם המנוע הזה שברישוי N42 או משהו דומה מהסדרה הזו של ה2.0 ליטר, הוא

מנוע נטו של BMW ? ורמת אמינות, למרות שכאן ציינו שאמינותן מעולה?

ודבר נוסף שעכשיו נזכרתי, התחושה של ההגה מאוד כבדה שמסובבים בעמידה, או בנסיעה

מאוד איטית כמו יציאה/כניסה לחניה.

הגנטים שיושבים שם הם 205 במידה אחת יותר מהמקורי ואולי זה מה שתורם כבדות,

גם מהניסיון שלי עם המיני להחליף למידה רחבה יותר, כך הרגשתי

והחזרתי מיד למידה המקורית..

יצויין כי יש גם את הגלגלים המקוריים עם צמיגים במצב חדש.

עריכה אחרונה על ידי nimo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה חושבים שהמנועים של BMW אמינים יותר? בסקר אמינות (מספר תקלות ל 100 רכבים) האחרון שהיה באירופה BMW היו במקום האחרון. לא בסוף, לא במקום גרוע, באחרון. אישית הייתי סומך יותר על המנועי 1.6 המעודכנים שפיג'ו ממשיכים להשתמש בהם שלי אישית יש ניסיון טוב מאוד איתם.

לגבי המנוע ברכב שפות"ש רוצה - הייתי נמנע... משהו שם נשמע לא כשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

N42 זה מנוע ישן.

N46 המחליף שלו.

מנועים יותר אמינים מ1.6 המזעזע של הצרפתים .

רק בביצועים ירידה דרסטית, מנוע 2000 אטמוספרי קטן על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה שמופנית לעומר, האם המנוע הזה שברישוי N42 או משהו דומה מהסדרה הזו של ה2.0 ליטר, הוא

מנוע נטו של BMW ? ורמת אמינות, למרות שכאן ציינו שאמינותן מעולה?

ודבר נוסף שעכשיו נזכרתי, התחושה של ההגה מאוד כבדה שמסובבים בעמידה, או בנסיעה

מאוד איטית כמו יציאה/כניסה לחניה.

הגנטים שיושבים שם הם 205 במידה אחת יותר מהמקורי ואולי זה מה שתורם כבדות,

גם מהניסיון שלי עם המיני להחליף למידה רחבה יותר, כך הרגשתי

והחזרתי מיד למידה המקורית..

יצויין כי יש גם את הגלגלים המקוריים עם צמיגים במצב חדש.

הדברים שרשמתי למעלה לא מכוונים לרכב שאתה מסתכל עליו אלא על הדגם החדש יותר (F20). אני מכיר את הדגם החדש יותר כי נסעתי על כזה במשך לא מעט שנים אבל לא מכיר את הדגם הישן שאתה מחפש לקנות.

באופן עקרוני אני בדיעה של מורנינגסטאר. אישית, לא הייתי נוגע ברכב בגלל סיפור הרקע שמריח כמו סיפורי סבתא. לטעמי החששות שלך במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...