Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתוני ביצועים במאזדה 2 (הכותרת נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה לא בסדר פה ?

מאזדה 2

מנוע :

111 כ"ס ב 6000 סלד

14.8 קג"מ ב 4000 סלד

0-100 ב 10.3 שניות

יונדאי איי 25

מנוע :124 כ"ס ב 6300 סלד

15.9 קג"מ ב 4200 סלד

0-100 ב 11.1 שניות

איך זה יכול להיות ? על הנייר האיי 25 1.6 הרבה יותר חזקה מהמאזדה מישהו יכול להסביר את זה ?

כח סוס עדיף מומנט עדיף משקל רכב קל יותר , רק הגיר 4 הילוכים .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא גם רגישה כמו הדור הקודם? (מתלים ומערכת קירור?)

קטע מעניין, דווקא לא.

מבחינת אמינות די שקט מופתי .

הקודמת היית זוועה , מנסיון אישי רחב מאוד.

גם ככלי תחבורה הייתה זוועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע נוסע על האיי 25 עם המנוע 1.4 הרכב סבבה אבל בנסיעה עם עליות הוא כבד וקצת חלש , ובעיר מדי פעם התיבה נחנקת אולי מעביר מהר מדי לרביעי , השאלה שלי אם המנוע 1.6 יותר חזק משמעותית ? ואיזה בחירה תהיה טובה יותר איי 25 מנוע 1.6 או מאזדה 2 עם מנוע 1.5 ? על הנייר המאזדה מהירה יותר 10.3 שניות למאה והאיי 25 פחות מהירה 11.1 שניות למאה למרות שלפי המפרט הטכני היא חזקה הרבה יותר מה עדיף מבחינת ביצועים וסחיבה בעליות וכו'

תודה על העזרה :roll:

עזרה SOS SOS SOS !!!!! :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי לא הבנתי מה אתה רוצה , באמת,

המזדה 2 יותר זריזה מהיונדאי, נסעתי על שתיהן, על תשכח שהמזדה בנויה אחרת, מתנהגת אחרת והדברים האלה תורמים לתחושת הנסיעה בפועל, אתה שואל למה יש הבדלים בתאוצות? יש כלכך הרבה משתנים, אתה גם מסתכל על נתון יבש שנבדק בתנאים מאוד מסוימים שספק אם אתה תימצא בהם אם תחליט לגזגז באיזה רמזור

תחושת כח היא סובייקטיבית, מנועים אטמוספרים בגדלים המקובלים לא חזקים כלכך, גם במישור, צריך לאמץ אותם כדי לשמור על קצב, מנועים אטמוספרים גדולים נהנים מכח סוס גבוה ומומנט עדיף, ברכב עם הטורבו הדברים משתנים כי המומנט עדיף בהרבה על מנוע כמו של יונדאי או מזדה.

אני אגיד לך דבר כזה, נסעתי איזה יום על מזדה 3 ספיריט 2018, לי היא הרגישה עגלה, אני ביום יום נוסע בפורד שלי, מנוע 2 ליטר טורבו, 40 קגמ עם תוכנה.

לאחד אחר המזדה היא מטוס, לראייה , הבוס שלי קיבל מזדה 3 1.5 בעסקת הליסינג הקןדמת, נסעתי איתו איזה יום למרכז, הוא נתן גז הרכב בקושי זז והוא מתלהב "איזה מטוס".

מבין לאן אני חותר?

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים גאה של מאזדה 2 פיור וויט שנת 2017, מבפנים היא פשוט נראית מדהים, אמנם קצת צפוף אבל מסתדרים, ובאשר המראה חיצונית, יש לה פשוט מראה ספורטיבי, ממש יפה, וטכנית, היא ממש מהירה, יחסית להונדה ג'אז שהייתה לי עגלה אך חסכונית בטירוף (יכולה לנסוע 23 ק"מ לליטר, אם אתה עדין), וכמובן אין מה להשוות ביניהם, פשוט תענוג לנהוג על מאזדה 2, יש לה את הכוח, יש לה את היכולת לתת הנאה מהנהיגה בה. ואני פשוט מצפה בקוצר רוח לקונספט של קאי, מאזדה 3 2019 או 20, מתי שהיא תגיע, קונה אותה אחרי ביקורות ברשת (אני פשוט לא רוצה לקנות חתול בשק לפני שבודקים שהכל בסדר איתה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה , לכל אחד מדד אחר לכח, המזדה רכב קטן, מנוע 1.5 מספיק לה, רחוקה מלהיות מטוס, אבל זריזה היא כן.

ומסכים עם מי שמעליי, המזדה ממש מאובזרת ויפה בפנים, היונדאי זולה מאוד ומקרקשת.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כח בשבילי שיש עליה ואני לוחץ על הגז הרכב מגיב לגז , כח בשבילי שאני מתחיל נסיעה ברמזור כביש מהיר ואני לוחץ על הגז הרכב מאיץ ולא נתקע אחרי 40 קמש ושוב צריך ללחוץ על הגז , ביונדאיי איי 25 1.4 יש חוסר ברור שדל כח בעליות וגם ברמזור אם לא נותנים קיק ממש בהתחלה נסיעה צריך כל הזמן לפמפם בגז שהרכב יסע מתחיל מ 0 ל 40 ואז שוב גז שיסע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים גאה של מאזדה 2 פיור וויט שנת 2017, מבפנים היא פשוט נראית מדהים, אמנם קצת צפוף אבל מסתדרים, ובאשר המראה חיצונית, יש לה פשוט מראה ספורטיבי, ממש יפה, וטכנית, היא ממש מהירה, יחסית להונדה ג'אז שהייתה לי עגלה אך חסכונית בטירוף (יכולה לנסוע 23 ק"מ לליטר, אם אתה עדין), וכמובן אין מה להשוות ביניהם, פשוט תענוג לנהוג על מאזדה 2, יש לה את הכוח, יש לה את היכולת לתת הנאה מהנהיגה בה. ואני פשוט מצפה בקוצר רוח לקונספט של קאי, מאזדה 3 2019 או 20, מתי שהיא תגיע, קונה אותה אחרי ביקורות ברשת (אני פשוט לא רוצה לקנות חתול בשק לפני שבודקים שהכל בסדר איתה)

קראתי תגובה של בעל רכב מאזדה 2 שיש לה השהייה בתחילת נסיעה זה נכון ? שהיא מתחילה לאט ואז נפתח המנוע במכה ? , אם זה ככה אני אוותר עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים גאה של מאזדה 2 פיור וויט שנת 2017,

אני לא כל כך מבין את כל הנושא של "אני בעלים גאה" או "אני גאה שאני..." כאילו מה זה אומר?

זה מה שיכלת לקנות, זה מה שהצרכים שלך צריכים או שזוהי מגבלת המחיר וכו'.

כל אחד שמח ברכישתו במידה וזה התאים לו לאחר מבחני נסיעה, בדיקה, חוות דעת - רכישה מושכלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והתרגלתי כבר לאיי 25 1.4 החלטתי להישאר איתה סה"כ זה רכב טוב , עדיין לא לפתוח שמפניות אבל הכיוון חיובי

סה"כ רכב קל 1080 קילו אני אוהב את זה שונא רכבים כבדים , מנוע סביר 100 כ"ס , מומנט סביר 14 קג"מ , מאחור יחסית יש מקום , מזגן סבבה יש מצלמה אחורית , יש מולטימדיה מזגן נחמד לא צריך להיות חזירים ברור שהייתי מעדיף את המנוע החזק יותר 1.6 .

ברוב הזמן יש לרכב כח חוץ מכמה מקרים בודדים של עליות חדות או שלפעמים התיבה קצת " חנוקה " בתחילת נסיעה יש לי את המחלה הזאת גם במאזדה 3 עם הגיר 4 הילוכים .

סה"כ כמו שאמר המנהל פה " אין מושלם " חוץ מזה הרכב לא חדש " 2016 " ויש עליו הרבה שריטות וקצת מעיכות עדיף ככה מאשר רכב חדש שחברת ההשכרה יחפשו לזמבר אותי אחרי כל שריטה קטנה.

מה שבטוח שהאיי 25 1.4 לא עגלה למרות שעל הנייר היא עושה 13 שניות למאה בוודאות היא לא עגלה היא מרגישה הרבה יותר מהירה זה לא איי 10 !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...