Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני קניה Mazda 2 VS Audi A1 (תקציב 110 אלף)

Ben7800
שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את המונח שופוני אני מכיר משירים של סאבלימינל,

אבל מה הקשר בין שופוני לבין נהיגה בaudi בגרסאת הבסיס ?

למה חבר הפורום פסל את האאודי מסעיף של "a1 בסיסית = שופוני" ? לא הבנתי כלום.

חבר הפורום הספציפי שהגיב שאודי A1 ברמת גימור בסיסית היא שופונית מוכר כאחד שנותן חוות דעת מה שנקרא "מהמותן" גם היא חסרת כל לוגיקה או בסיס אינפורמטיבי אמין מאחוריה.

לפותח השירשור, אישית בתור אחד שנוסע כבר למעלה משנה נסיעות בין עירוניות יום-יום. לא הייתי ממליץ מנוע 1.0 לנסיעות בין עירוניות (הרכב נועד לחיסכון ובגלל גודלו הקטן, כאשר הרכב מגיע למהירויות מסויימות הוא עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה, הוא שותה. אני מדבר על 130 ומעלה). אבל כמובן שהכל תלוי בכמה ולמה הרכב ישמש אותך.

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור ה 113K אפשר לקנות מאזדה 3 מנוע 2.0 מליסינק 0 ק"מ, אם כבר היא עדיפה בהרבה לדעתי על המאזדה 2 (דעתי בלבד).

אבל כבודו לא רשם מה הדרישות שלו מהרכב לפי סדר עדיפויות, אז הבחירה שלי כמובן לא תואמת את הבחירה שלו.

אני למשל בתקציב הזה הייתי חושב על סיאט לאון 1.2 ידנית.

מי שרוצה סופר מיני - מזדה 3 היא חסרון בשבילו.

גם הלאון גדולה ובנוסף ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המונח שופוני אני מכיר משירים של סאבלימינל,

אבל מה הקשר בין שופוני לבין נהיגה בaudi בגרסאת הבסיס ?

למה חבר הפורום פסל את האאודי מסעיף של "a1 בסיסית = שופוני" ? לא הבנתי כלום.

האדם אומר לך את מה שכבר רמזת בעצמך - הaudi a1 אינה מתעלה על המאזדה 2 בכמעט דבר (בגרסאות גימור המדוברות), ועם זאת עדין קיימת משיכה משמעתותית לכיוון האוודי.

רכב יוקרה לרוב מתקשר לתכונות כגון איכות נסיעה גבוה, ביצועים גבוהים או פינוקים אחרים (לא דווקא כל אלה יחד) - לכן ניתן להבין אנשים שיגידו "שופוני" על רכב עם סמל שמשדר בדיוק את התכונות שמניתי קודם, אך בפועל לא באמת מספק אותן (נהפוכו, הוא מספק פחות).

יכול להיות שהמשיכה אצלך היא עיצובית גרידא, עם זאת אצל רובנו (בני האנוש) המותג מאוד משפיע על הרגשות כלפי העצם שנמצא מולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הפורום הספציפי שהגיב שאודי A1 ברמת גימור בסיסית היא שופונית מוכר כאחד שנותן חוות דעת מה שנקרא "מהמותן" גם היא חסרת כל לוגיקה או בסיס אינפורמטיבי אמין מאחוריה.

לפותח השירשור, אישית בתור אחד שנוסע כבר למעלה משנה נסיעות בין עירוניות יום-יום. לא הייתי ממליץ מנוע 1.0 לנסיעות בין עירוניות (הרכב נועד לחיסכון ובגלל גודלו הקטן, כאשר הרכב מגיע למהירויות מסויימות הוא עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה, הוא שותה. אני מדבר על 130 ומעלה). אבל כמובן שהכל תלוי בכמה ולמה הרכב ישמש אותך.

מה קרה נפגעת? לקחת את זה אישית?

ממש עושה לך את זה לספר לחברים שקנית אוודי חדשה כשבפועל היא נותנת בהכל פחות מהמאזדה פרט לסמל השופוני מקדימה?

אין לי שום בעיה עם אנשים שקונים אוודי איכותית כדי לפנק את עצמם. אבל אוודי A1 החדשה זהו רכב שנועד נטו לצרכני השופוני שרוצים להראות לאנשים לא מביני עניין שיש להם יותר כסף ממה שיש להם בפועל. חוץ מזה אני לא רואה שום סיבה שבעולם לקנות אותה.

וכל זה עוד מבלי לדבר על עלויות הטיפולים והצניחות ראש של המחירון שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...