Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתמודד מול כלמוביל (בעיות בקונקטד)?

MaxN
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי - אתה בעל יונדאי i30? אתה עובד באולם מכירה / מרכז שירות של כלמוביל, לאן לבוא לראות?

Nakamichi, אני מדבר על היחידה של Odroid c2 עם usb splitter שגיל קאר הוסיפו בנוסף למערכת מקורית של יונדאי התומכת ב Android Auto, דרך הממשק הזה.

עד כמה שידוע לי, יש את זה ב i30 ובקונה. ב i20 זה מערכת 2din אנדרואיד בהתקנה מקומית. נכון?

אגב, לגבי ההזזה והאיחוד הודעות שהיו פה - מי המנהל שאפשר לשלוח אליו הודעה לגבי זה?

יש לי את כל זה בלנסר בת שנתיים, לא צריך ללכת רחוק.

אתה רוצה להגיד לי שברכב חדש לא יהיה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קצת מוזר מה שאתה אומר. ראיתי את המערכת הזאת באאוטלנדר 2018, ושם הכל עובד.

לי זה חשוב באופן אישי, כי אני אמור עוד שבוע לקבל איוניק חדשה בליסינג מאוויס, ואם המצב כל כך נורא, אני מעדיף לחסוך לעצמי את העצבים ולשלם 100 ש"ח למתקין שינתק את זה.

זה לא אותה מערכת- בקונה וב- i30 זה מערכת שמולבשת על המערכת של היצרן.

בגלל זה הבעיות.

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לכם על הרצינות, אבל מה באמת היתרון שלכם? כשיש פתרונות של היצרן ושל מערכות הפעלה, למה צריך את גיל קאר?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Guy.a - יש דברים שלא קשורים ספציפי למערכת עצמה, יש דברים נסתרים.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את כל זה בלנסר בת שנתיים, לא צריך ללכת רחוק.

אתה רוצה להגיד לי שברכב חדש לא יהיה את זה?

בלנסר שלך יש קונקטד בלבד!!

ב- i30 יש 2 מערכות. ברגע שהאנדרואיד עולה, הוא מנתק את העברת השירים מנייד

ועוד אפשרויות.

זה לא בדיוק אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
אין במערכת הזאת התקנת אפליקציות, רק מה שכולמוביל שולחים בעדכונים. אין חיבור לשליטה מההגה - מה שמחייב התעסקות והורדת מבט. אין חיבור bt. אין wifi. אין הזרמת מוזיקה מהנייד. קליטה סלולרית לא טובה - וכשאין אינטרנט כלום לא עובד. משהו עם השעון דפוק לגמרי ובמהלך היום הוייז מציג בצבעי לילה.

האפליקציות שיש שם:

וייז - עובד מוזר וללא חיפוש קולי, 100fm, רדיו אינטרנטי כלשהו, עמוד ענן, פנגו, סלופרק - לא עובד.

לי יש מיצובישי ולא יונדאי, אבל הבנתי שהמערכת היא אותה מערכת. וכמעט כל מה שאתה מתאר, לא קיים אצלי. זה לא שאין תקלות; יש תקלות, אבל לא ברמה שאתה מציג.

אולי פשוט נפלת על מוצר לא תקין?

המערכת היא מצוינת באופן כללי: בעברית, תפריטים ברורים, 100FM עם להיטים ברצף, בלוטוס קל לחיבור ושליטה מההגה על כל המערכת, כולל החלפת שירים ב100FM, וויז נוח לשימוש שמנמיך את המוזיקה כשהוא מדבר, סלופארק ועוד אפליקציות שימושיות, טלפון עם אנשי קשר בעברית, נקודה חמה שאפשר להתחבר אליה ולגלוש, בקיצור כל מה שבנאדם צריך כדי להיות מרוצה.

אני פרצתי את המערכת והוספתי חנות אפליקציות, הדבר היחיד שהיה שימושי זה החלפת מסך בתמונה נחמדה (סתם קשקוש) וצפיה ביוטיוב (כמעט לא שימושי). בעדכון האחרון נעלמה לי הפריצה, ואני לא מרגיש שחסר לי משהו.

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מיצובישי ולא יונדאי, אבל הבנתי שהמערכת היא אותה מערכת. וכמעט כל מה שאתה מתאר, לא קיים אצלי.

אולי נפלת על משהו דפוק?

המערכת היא מצוינת באופן כללי; בעברית, תפריטים ברורים, 100FM עם להיטים ברצף, בלוטוס קל לחיבור ושליטה מההגה על כל המערכת, כולל החלפת שירים ב100FM, וויז נוח לשימוש שמנמיך את המוזיקה כשהוא מדבר, סלופארק ועוד אפליקציות שימושיות, טלפון עם אנשי קשר בעברית, נקודה חמה שאפשר להתחבר אליה ולגלוש, בקיצור כל מה שבנאדם צריך כדי להיות מרוצה.

אני פרצתי את המערכת והוספתי חנות אפליקציות, הדבר היחיד שהיה שימושי זה החלפת מסך בתמונה נחמדה (סתם קשקוש) וצפיה ביוטיוב (כמעט לא שימושי). בעדכון האחרון נעלמה לי הפריצה, ואני לא מרגיש שחסר לי משהו.

כפי שכבר מישהו הסביר בעבר - לא מדובר על אותן מערכות.

ברכבים שבהן מותקנת מערכת 2DIN סטנדרטית (כל מיצובישי, חוץ מהאקליפס קרוס), היבואן מחליף את המערכת המקורית במערכת אנדרואיד סינית, תואמת מקור - מוציא לגמרי את המקורי, שם סיני. זה אמנם נראה תואם מקור, כי הסינים עשו את זה ככה עם כל קישוטי הפלסטיקים הנכונים, אבל החבר'ה במיצובישי לא מכירים את המערכות הללו בכלל.

ברכבים החדשים, התחילה מגמה של מערכות לא בגודל סטנדרטי, כמו כל המערכות שיש בהן מסך בצורת טאבלט שבולט מעל הדשבורד. ברכבים אלה כלמוביל לא יכלו להחליף את המערכת בצורה פשוטה (כמו באאוטלנדר שלך). מה שהם עשו זה הוסיפו מערכת אנדרואיד נוספת שמדברת עם המערכת המקורית דרך ממשק Android Auto, עם USB Splitter ועוד הרבה חיווט פנימי.

הראיון הוא שהמערכת המקורית מתעוררת, אח"כ מתעוררת היחידה של כלמוביל, והממשק AA מראה מסך אנדרואיד.

היו עם זה מלא בעיות - חלק תיארתי כאן, חלק הם פתרו, חלק לא, לא אפרט שוב...

בשורה התחתונה למשתמש הממוצע מינוס, המערכת החדשה (אחרי החלפת חומרה) עובדת בסדר, לא מושלם. ניסיתי לתת אינסוף צ'אנסים למערכת הקונקטד, בסוף נשברתי והמערכת עפה.

אני כל כך מרוצה היום, אין מילים. כשאני לא צריך ניווט - אני מזרים מוזיקה מספוטיפיי, מדיזר או מיוטיוב דרך BT. כשאני צריך ניווט, אני מחבר את הנייד לכבר USB ומקבל ממשק Android Auto מעולה עם WAZE, חיוג קולי, כל שירותי המוזיקה הנ"ל ועוד.

אני חייב להגיד שכלמוביל נתנו שירות מעולה, המוקד שלהם דאג לחזור אלי שוב ושוב עד שלבסוף הייתי מרוצה. אני גם מבין מדוע כלמוביל מתעקשים להתקין את המערכת שלהם - כי הם צריכים לתת פתרון ללקוח הממוצע שלא דובר אנגלית ולא יודע או רוצה להתקין Android Auto (בישראל מחוץ לגוגל פליי).

זהו, הסאגה של הקונקטד מאחוריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הבעיה במערכת של יונדאי עם האפליקציה של כלמוביל וביונדאי i30 היא אכן מתחת לכל ביקורת. ציינתי זאת גם בכתבה שפרסמנו כאן בפורום:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3162/יונדאי-i30---מבחן-דרך---הקרב-בקאזאן

לכלמוביל, כל הכבוד על הסיוע לחבר פורום! משמח לראות זאת

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
כפי שכבר מישהו הסביר בעבר - לא מדובר על אותן מערכות.

ברכבים שבהן מותקנת מערכת 2DIN סטנדרטית (כל מיצובישי, חוץ מהאקליפס קרוס), היבואן מחליף את המערכת המקורית במערכת אנדרואיד סינית, תואמת מקור - מוציא לגמרי את המקורי, שם סיני. זה אמנם נראה תואם מקור, כי הסינים עשו את זה ככה עם כל קישוטי הפלסטיקים הנכונים, אבל החבר'ה במיצובישי לא מכירים את המערכות הללו בכלל.

ברכבים החדשים, התחילה מגמה של מערכות לא בגודל סטנדרטי, כמו כל המערכות שיש בהן מסך בצורת טאבלט שבולט מעל הדשבורד. ברכבים אלה כלמוביל לא יכלו להחליף את המערכת בצורה פשוטה (כמו באאוטלנדר שלך). מה שהם עשו זה הוסיפו מערכת אנדרואיד נוספת שמדברת עם המערכת המקורית דרך ממשק Android Auto, עם USB Splitter ועוד הרבה חיווט פנימי.

הראיון הוא שהמערכת המקורית מתעוררת, אח"כ מתעוררת היחידה של כלמוביל, והממשק AA מראה מסך אנדרואיד.

היו עם זה מלא בעיות - חלק תיארתי כאן, חלק הם פתרו, חלק לא, לא אפרט שוב...

בשורה התחתונה למשתמש הממוצע מינוס, המערכת החדשה (אחרי החלפת חומרה) עובדת בסדר, לא מושלם. ניסיתי לתת אינסוף צ'אנסים למערכת הקונקטד, בסוף נשברתי והמערכת עפה.

אני כל כך מרוצה היום, אין מילים. כשאני לא צריך ניווט - אני מזרים מוזיקה מספוטיפיי, מדיזר או מיוטיוב דרך BT. כשאני צריך ניווט, אני מחבר את הנייד לכבר USB ומקבל ממשק Android Auto מעולה עם WAZE, חיוג קולי, כל שירותי המוזיקה הנ"ל ועוד.

אני חייב להגיד שכלמוביל נתנו שירות מעולה, המוקד שלהם דאג לחזור אלי שוב ושוב עד שלבסוף הייתי מרוצה. אני גם מבין מדוע כלמוביל מתעקשים להתקין את המערכת שלהם - כי הם צריכים לתת פתרון ללקוח הממוצע שלא דובר אנגלית ולא יודע או רוצה להתקין Android Auto (בישראל מחוץ לגוגל פליי).

זהו, הסאגה של הקונקטד מאחוריי.

מה עשית בסוף?

אני גם מתמודד כרגע איך אני מנתק את המערכת הזאת בצורה הכי פשוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשית בסוף?

אני גם מתמודד כרגע איך אני מנתק את המערכת הזאת בצורה הכי פשוטה

התווכחתי ורבתי עם כלמוביל, בסוף הועילו בטובם לנטרל את המערכת.

הורדת המערכת עלתה לי אינסוף עצבים, איומים, טלפונים, ימי עבודה ובסוף גם קיבלתי מזכרת בדמות שריטות על הפלסטיק ליד ידית ההילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התווכחתי ורבתי עם כלמוביל, בסוף הועילו בטובם לנטרל את המערכת.

הורדת המערכת עלתה לי אינסוף עצבים, איומים, טלפונים, ימי עבודה ובסוף גם קיבלתי מזכרת בדמות שריטות על הפלסטיק ליד ידית ההילוכים.

עכשיו כשהמערכת מנוטרלת, אתה יכול לחבר את הפלאפון? מה בדיוק אתה יכול לעשות? אתה יכול להשתמש בוייז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשהמערכת מנוטרלת, אתה יכול לחבר את הפלאפון? מה בדיוק אתה יכול לעשות? אתה יכול להשתמש בוייז?

כמו המערכת המקורית. Android auto ו Apple car play. הכל עובד מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...