Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוב המזגן לא מקרר (אימפרזה 2001) - אולי שפשפתי משהו למטה?

-MaoR-
שימו לב! השרשור הזה בן 2182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

שנה שעברה לא עבד לי המזגן (תקופה דיי ארוכה האמת) אז הלכתי למוסך, הצליחו לאתר דליפה בצינורות מתחת למכסה מנוע ואכן המזגן החזיק כמעט שנה.

לפני כחודש וחצי עשיתי טיול עם חברה שלי ומעט לא הערכתי נכון את הגובה הנמוך של האימפרזה ושפשפתי מעט את החלק התחתון על סלע שטוח (שנראה ששופשף הרבה ע"י מבקרים קודמים). אני לא בטוח כמה באמת חמור שפשפתי את החלק התחתון של הרכב אבל בעין הכל נראה תקין ולא זיהיתי דליפות.

המזגן המשיך לקרר אחרי אותו מקרה עד שלאחרונה שמתי לב שהוא מקרר פחות, וכעת, אפשר להגיד שאינו מקרר כלל.

יכול להיות שיש קשר בין השניים?

יכול להיות שלקח לגז להתנדף כל כך הרבה זמן אחרי המקרה?

מה כדאי לעשות?

אני רוצה לנסוע מחר כדי שיטפלו במזגן.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גז לא מתנדף כשהמערכת סגורה.

יתכן שיש לך דליפת גז \ המדחס לא נכנס לפעולה.

תגיע לממסר של המדחס וקצר אותו (תגרום לממסר לסגור מעגל),אם המזגן חוזר לעבוד זה לא בעיה של דליפה.

החלק התחתון איפה? הצינורות של המזגן לא עוברים מתחת לרכב,מלבד במאדה שהוא צמוד לרדיאטור בקדמת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גז לא מתנדף כשהמערכת סגורה.

יתכן שיש לך דליפת גז \ המדחס לא נכנס לפעולה.

תגיע לממסר של המדחס וקצר אותו (תגרום לממסר לסגור מעגל),אם המזגן חוזר לעבוד זה לא בעיה של דליפה.

החלק התחתון איפה? הצינורות של המזגן לא עוברים מתחת לרכב,מלבד במאדה שהוא צמוד לרדיאטור בקדמת הרכב.

מסכים איתך, פשוט נשמע לי מוזר שלא הייתה דליפה כל החורף ועד הזמן האחרון.

ואחרי האירוע שבו שפשפתי מעט את החלק התחתון של הרכב (שאגב, מראש חששתי לשלומו של המזגן בגלל שככה גם אבא שלי הרס את המזגן בטרנטה שלו - שהוא מעולם לא תיקן כי העלות תיקון עולה על עלות הרכב...) דווקא תקופה יחסית קצרה אחרי, המזגן נדפק..

בנוגע לעניין ההתעסקות עם המדחס\ממסר. אני לא מבין בזה ואין לי שמץ. יש לי ידיים טובות והבנה מהירה אבל אשמח להסבר יותר פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרה

אהלן,

במידה ולא תסתדר אני אשמח לעזור לך לפחות בדיאגנוזה.. יש לי כל הציוד הנדרש.

דבר איתי בפרטי....בהצלחה

נמצא בפסילה האמת כבר 7 חודשים מתוך 3 :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...