Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי A3 ואני מאושר עד הגג

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 2175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי המעבר הטבעי לבעלי ספייס סטאר זה למיצובישי איוו, די דומה רק פחות חיסכוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!

אני רוצה להבין החלפת תוך פחות מחצי שנה 3 רכבים?

תתחדש!

לא לכולם יש את האפשרות הזאת ובטח שמעדיפים לבזבז על משהו אחר כמו דירה, טיסה ארוכה וכדומה

למה החלפת משברולט ספארק 2013 LTZ למיצובישי ספייס סטאר בכלל? :roll:

הספארק קניתי מכספי האישי לאחר שנכנסתי לקבע כדי שתהיה לי דרך התניידות. הספייס סטאר הייתה שייכת לאחי שקנה אותה במימון, ואז הוא קנה את ה-A3 והספייס סטאר עמדה למכירה. העדפתי לקחת את הספייס סטאר מכמה סיבות - ברובן העובדה שהיא אוטומטית והפקקים על 40 בדרך לבסיס הרגו אותי בבקרים.

חווית הנהיגה שלך רשומה אחד לאחד כמו הנאום של חבר שלי לאשתו בחופה :roll:

כיף לשמוע. מקווה שגם אעמוד תחת החופה ואשתי תשמח לשמוע את כל הללולי.

סע ותהנה זה קודם כל !

אם תהיינה בעיות - אלוהים גדול - אל תתעסק בזה עכשיו ולא בכל ההפחדות של החבר'ה פה, (כי הרכב כבר אצלך - אז מה שנותר לך הוא להנות ממנו).

מזכיר לי בזמנו מעבר לגולף חדשה (אחרי איביזות, 127, ודהייטסואים למיניהם) - עולם אחר.

תודה רבה! ללא ספק נהנה ממנו, וההפחדות באמת מיותרות כי אני מכיר את העולם הזה. הייתה לנו פאסאט בעבר שהלך לה הגיר אבל האוטו באמת ממש כחדש. מקווה שלא אתקל במשהו הזוי בזמן הקרוב ועד אז אהנה ממנו כמה שיותר=.

תודה רבה לכולם! :)

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא נהגת אף פעם ביפנית טובה.

חלילה, שוב - הכוונה שלי לא הייתה לזלזל ביפניות. אני פשוט מתעב ערסים שמתלהבים מהונדות אקורד למניהן/מאזדות 3 ומשחירים חלונות/שמים אור דמוי קסנון שמסנוור לך את החיים וכו'.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשוות בין ספייסטאר (שמיוצרת בתאילנד וגם תוכננה שם) ולעבור לA3 הכי קל להגיד אוטו גרמני רמה אחרת.

מה זה אוטו גרמני קודם כל? מונח של פעם. סע קודם כל במותגים כמו לקסוס ואינפיניטי ותרגיש את ההבדל באיכות לאורך השנים.

תתחדש.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה, שוב - הכוונה שלי לא הייתה לזלזל ביפניות. אני פשוט מתעב ערסים שמתלהבים מהונדות אקורד למניהן/מאזדות 3 ומשחירים חלונות/שמים אור דמוי קסנון שמסנוור לך את החיים וכו'.

ואפשר להגיד ההפך לצערך או לא יש עוד סקאלה של "ערסים" אחרים שנוהגים בA3 עם מנוע 2.0 או קופרות ושאר רכבי VAG וחושבים שיש להם אוונטדור משופרת.

פשוט במקום להחפיש ולהקניט סתם, הייתי מתרכז בלהנות ממה שרכשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הערס נוהג באאודי, אז אתה רוכש לו כבוד?

מה הבעיה עם הונדה אקורד? רכב נהדר.

הלוואי ויום יבוא ובסדר עדיפויות שלי יהיה לקנות אקורד (כמובן שקודם צריך שיתחילו למכור אותה בארץ).

מה לעשות שלא כל אחד שמקבל משכורת ראשונה בחייו הבוגרים רוצה/יכול לקנות אאודי.

מה רע במאזדה 3 ?

זה שקנית אאודי לא הופך אותך אוטומטית לאנין טעם או מבין יותר מאלה עם המאזדה.

יתכן ואלה שהבחירות המוקדמות שלהם בחיים מאופקות יותר, מצביע על תובנות שקולות וסדר עדיפויות.

בקיצור, תתרכז בעצמך ותהנה מהרכב.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
להשוות בין ספייסטאר (שמיוצרת בתאילנד וגם תוכננה שם) ולעבור לA3 הכי קל להגיד אוטו גרמני רמה אחרת.

מה זה אוטו גרמני קודם כל? מונח של פעם. סע קודם כל במותגים כמו לקסוס ואינפיניטי ותרגיש את ההבדל באיכות לאורך השנים.

תתחדש.

גם אם היה עובר לסתם קורולה או מזדה 3 חדשה הוא היה מרגיש ברמה אחרת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר סע ותהנה

הפכתם את הדיון הזה לערסים עם חלונות שחורים

וקסנון.

:-D

בתור אחד שיש לו קסנון וחלונות שחורים

אני לא ערס, רק נראה D:

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמניה זו תמיד חוויה. אכן פרטים קטנים ובדיוק מדובר על איכות ההרכבה והחומרים

תהנה וסע בדרכים טובות !

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חובב יפניות מושבע, מקווה שאת הקפיצה שלי מהספייסטאר אעשה לtype R

זאת קפיצה מאד חדה. הטייפ R מכונית עם המון יכולות, שמגיעה די בקלות לקצב מאד גבוה. בשפה פשוטה יותר, אם אתה לא יודע מה אתה עושה, הצרות יגיעו יותר מהר ממה שאתה חושב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...