Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר/אלטרנטור, חוות דעת

Nivz92
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

צריך את חוות הדעת שלכם.

אמא שלי ״לקחה״ לי את הרכב היום ונסעה בערך 5-7 דק מהבית, אחרי שחנתה היא באה להניע והרכב לא מניע.

הנעתי את הרכב עם כבלים מרכב אחר ושמתי לב שהנורות חיווי בלוח שעונים מהבהבות.

חיכיתי 10 דק בערך שיטען המצבר אבל ללא הצלחה.

שמתי לב שגם כאשר אני מנסה לפתוח את הרכב עם השלט רק הצד של הנהג מגיב.

חשוב לציין שהרכב אצלי בערך שנתיים וחצי וקרה שהרכב לא הניע פעמיים אבל אחרי כבלים הכל עבד חלק, בנוסף לפי מה שאני זוכר שראיתי על המצבר הוא ״בן״ 4 .

מה לדעתכם הבעיה?

מצבר/אלטרנטור/אולי חיזוק פלוס מינוס?

תודה רבה וסליחה על הניסוח.

(ד״א מדובר על יאריס 05)

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר בן 4 כנראה סיים את חייו.

מדוע פעמיים הנעת עם כבלים ? אורות שנשכחו או סיבה אחרת ?

באופן אישי, אם פעם אחת הנעתי עם כבלים ולא כי שכחתי אורות , אני נפרד מהמצבר.

לא שווה לי לקבל טלפון עצבני מאשתי שהאוטו לא מניע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעתי פעם אחת חיכיתי שיטען כיביתי וניסיתי להניע אבל לא הניע אח״כ שוב הנעתי עם כבלים חיכיתי 10 דק חיכיתי לטעינה הדלקתי אורות ומכבה הרכב.

בכל אופן תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי המצבר מחזיק שנתיים. בפעם הראשונה שהרכב לא מניע וגיל המצבר שנתיים או קרוב, אני מיד מחליף מצבר. זה מצבר של 95A שמחירו כ 1000 שקל. עדיף לקנות מצבר חדש בתכיפות רבה יותר מאשר להיתקע עם הרכב בלילה רחוק מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה המצבר המקורי בניסאן נוט שלי בן יותר מ4 שנים גמגם קלות בהנעה.

אמרתי לעצמי "נחכה עד שימות לגמרי".

לאחר כשבועיים אשתי היתה בדרך לפגישה ואז הוא שבק חיים ואמרתי לה להזמין מונית ובנוסף , הגיעו אלי להחלפת המצבר מה שעוד קצת ייקר.

הרווחתי כביכול שבועיים והפסדתי כ150 שקל.

עשה לעצמך טובה והחלף את המצבר עכשו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המצבר תצטרך להחליף, אבל בנוסף, תיכנס לחשמלאי רכב שיבדוק טעינה - אם אלטרנטור פגום, הוא מהר מאוד יכול להרוס גם את המצבר החדש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...