Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת ווייז ל- BMW 330e

orimal
שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לאחרונה רכשתי BMW 330e - ההיברידי-חשמלי. אגב, רכב מעולה ואני מאוד מרוצה.

בסוכנות טענו שהפיתוח של הווייז עבור BMW עומד להסתיים בשבועות הקרובים ואז יהיה ניתן להתקין אותו באוטו ויהיה בו גם כרטיס סים עבור הווייז (כמובן בעלות חודשית נוספת).

מצד אחד זה מאוד מפתה מכיוון שבדגם הזה המסך של האוטו די גדול (8.8 ויהיה מאוד נוח להשתמש בווייז בהשוואה למסך האייפון.

מצד שני שמעתי שכשמדובר בהתקנה מקורית בחברה בגרמניה - זה משהו אחד אבל אם מדובר בהתקנה בחברה מקומית בארץ עדיף שלא לנסות ולהתעסק עם עם התקנות כאלה גם אם מדובר בחברה מוכרת מכיוון שזה עלול גם לפגוע במערכות החשמליות של הרכב כך שמדובר בסיכון מסויים.

מה דעתכם? האם באמת יהיה מסוכן בכלל להיכנס לזה?

תודה

עריכה אחרונה על ידי orimal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמהחה שמדובר גם בהתקנת חומרה, לא הייתי מאפשר התקנה מקומית שבדרך כלל אינה מקצועית. לגבי תוכנה, זה יותר פשוט. למיטב ידיעתי צריך להתקין מחשב מבוסס אנדרואיד ולכן זה דורש התערבות כירורגית שהייתי מוותר עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד גם אני חושש מזה, ומצד שני BMD שהם המתקינים של ב.מ.וו פה אמורים להיות מקצועיים מאוד ככל הידוע לי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, לאחרונה רכשתי BMW 330e - ההיברידי-חשמלי. אגב, רכב מעולה ואני מאוד מרוצה.

בסוכנות טענו שהפיתוח של הווייז עבור BMW עומד להסתיים בשבועות הקרובים ואז יהיה ניתן להתקין אותו באוטו ויהיה בו גם כרטיס סים עבור הווייז (כמובן בעלות חודשית נוספת).

מצד אחד זה מאוד מפתה מכיוון שבדגם הזה המסך של האוטו די גדול (8.8 ויהיה מאוד נוח להשתמש בווייז בהשוואה למסך האייפון.

מצד שני שמעתי שכשמדובר בהתקנה מקורית בחברה בגרמניה - זה משהו אחד אבל אם מדובר בהתקנה בחברה מקומית בארץ עדיף שלא לנסות ולהתעסק עם עם התקנות כאלה גם אם מדובר בחברה מוכרת מכיוון שזה עלול גם לפגוע במערכות החשמליות של הרכב כך שמדובר בסיכון מסויים.

מה דעתכם? האם באמת יהיה מסוכן בכלל להיכנס לזה?

תודה

ראה ערך יוסי אלפיין

ecaudio.co.il

כל מילה נוספת מיותרת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי אבל למרות שבספר ה- apple car play מופיע, במוו חסמו את האפשרות הזאת באוטו... אז זה לא רלוונטי

בקיצור, אוותר על העניין, רק חבל שבמוו חסמו את המודול הזה שאמור להגיע עם האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי שירותי connectedDrive services לא זמינים בארץ ולמעשה זה עובד דרך שם.

יש אנשים שעושים כל מיני קומבינות עם כרטיסי סים ומספרי שלדות ממכוניות מחו״ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנות של bmd בפתח תקווה טובות למדי. היום גם ההתקנה הפיכה מבחינת חיווט וכו. תמיד תוכל לנתק ללא סימנים.

מבחינת ההתעסקות ברכב ?כבר "בתלו" אותו בבונדד עם התקנת האיתורן ושאר השטויות .

המערכות עצמם בסדר. לעיתים הן זקוקות לאיפוס כמו הטלפון וכו.

אני לא הייתי מוותר על הנוחות שבעניין אלא אם כן ישנו פיתרון מקורי מהיצרן.

ניתן לעשות אנלוגיה לתחום הסאונד.

מתעסקים בכל הרכב . חשמל. פלסטיקה ודיפונים אך התוצאה הסופית משביעת רצון

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לשמור על האחריות אתה חייב להתקין רק ב- BMD, המתקין הרשמי של דלק מואורס עבור רכבי BMW, ולספוג את המחיר המופרז שהם גובים.

אני התקנתי אצלם מערכת אנדרואיד המתממשקת למערכת הרכב. ההתקנה הייתה טובה (תחת השגחה צמודה), וההתממשקות היא סבירה - מופעל באמצעות מסך מגע ולא דרך החוגה של ה- iDrive, וכן תופס את שקע ה- AUX של הרכב.

א. לאחר ההתקנה יש לך אנדרואיד מלא, ולכן אתה יכול להתקין וויז ו/או כל דבר אחר.

ב. במקום לרכוש סים נוסף עם חבילת גלישה, בדוק את אפשרותך לרכישת סים נוסף על אותו המספר מהספק הנוכחי שלך (דו קווי). אצלי זה חינם במסגרת הסכם קיבוצי.

קנית רכב משתלם מאד בשל זיכוי המס שתיכף יתבטל בארץ. בוחני הרכב מהללים, אך אין טוב יותר מחוו"ד של אדם מן השורה. בעוד מספר שבועות נשמח אם תשתף אותנו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי והרכב אצלי ממאי.

תכננתי לכתוב כמה מילים עליו היום מחר בכל מקרה אז watch this space מה שנקרא... [emoji4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...