Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום להרגע בו

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק לזה התכוונתי. יש גם וריאציה שמקבילה לתמרורים המוצבים אצלנו בכניסות לכבישים מהירים, כאשר הכביש ה"ראשי" מסומן בפס או חץ עבה וה"משני" בפס דק.

התמרור התחתון בצילום שקישרת יכול להיות עצמאי, לא מחייב את המעויין.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא חושב שהתמרור התחתון יכול להיות עצמאי. בחוברת הוא נמצא בפרק תמרורי "מידע נוסף". כמו למשל כשיש תמרור איסור חנית ומתחתיו תמרור 9:00-17:00 שמסיבר באילו שעות חל איסור חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי - כנראה תלוי באיזו מדינה. בהרבה מקומות ראיתי אותו כעצמאי או כצמוד לתמרור המורה מה היעד או צירופים דומים, ולא למעויין.

עצם הקוים הרחבים והצרים מציגים למי זכות הקדימה.

החוברת הישראלית לא רלוונטית כיון שחוברת ההנחיות להצבת תמרורים נכתב בפירוש שאין להציבו עד החלטה חדשה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, רוצה להירגע ובזול? טיסה לפאפוס דרך רייאנאייר עולה כמה עשרות דולרים(בקלות גם מגיע ל30-40 דולר)

בינואר לפני שנה או שנתיים היו כרטיסים לפאפוס ב 20 יורו (עם רייאנאייר). זה באמת מחיר מצחיק רק שבינואר בגלל חג המולד הרבה מקומות סגורים, אין מה לעשות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי, אני הזמנתי בחגים טיסה פולקוסט של טארום(החברה הלאומית של רומניה) כולל מזוודה כולל הכל ב980 שקל הלוך חזור.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

הביטוי שאני מכיר הוא full service carrier, ובקיצור FSC. בניגוד ל-low cost carrier הקרוי בקיצור LCC.

אני חיפשתי טיסות הלוך ליאש וחזור מבוקרשט, עלו קרוב ל-4000 ש"ח לזוג כרטיסים בויז. טיסות לבוקרשט וחזרה עם אלעל או טארום סביב 1300-1600 דולר ארה"ב לזוג, בתלות בתאריך המדוייק. אם נחשוב על כך שזוג כרטיסים לקנדה ליוני - יולי האחרונים (בבריטיש אירוויז, הלוך לוונקובר וחזור מטורונטו, שתי הטיסות דרך הית'רו) עלו לי 1700 דולר זה נראה מוגזם מאד. מחירי חג - חוגגים עלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר רומניה, זה נראה כמו מקום שכדאי לבקר בו:

http://salinaturda.eu/?lang=en

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוי שאני מכיר הוא full service carrier, ובקיצור FSC. בניגוד ל-low cost carrier הקרוי בקיצור LCC.

אני חיפשתי טיסות הלוך ליאש וחזור מבוקרשט, עלו קרוב ל-4000 ש"ח לזוג כרטיסים בויז. טיסות לבוקרשט וחזרה עם אלעל או טארום סביב 1300-1600 דולר ארה"ב לזוג, בתלות בתאריך המדוייק. אם נחשוב על כך שזוג כרטיסים לקנדה ליוני - יולי האחרונים (בבריטיש אירוויז, הלוך לוונקובר וחזור מטורונטו, שתי הטיסות דרך הית'רו) עלו לי 1700 דולר זה נראה מוגזם מאד. מחירי חג - חוגגים עלי.

את האמת? אני טס בכיפור בדיוק וזה יכול להסביר את המחיר היותר נמוך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות רנדומליות מאזור גראובונדן, חודש ספטמבר:

[ATTACH=CONFIG]490752[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]490753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]490754[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]490755[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]490756[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]490757[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]490758[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]490759[/ATTACH]

אמיתי לגמרי, לא מפרוספקט, צולם בטלפון והוקטן בווצאפ :wink:

חשוב לסייג שאחת לכמה שנים אתה עלול ליפול על קיץ דפוק וגשום,

כך שכדאי להיות מעודכן בתחזיות מז״א.

יש שם אפשרות לכלי שטח ממונע?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לטייל ולהעביר שבוע עד 4 חודשים באתר/י סקי באירופה, לחגוג, לגלוש, לשתות, לעשן, לעשות מסאג'ים וספא ולהנות. (ולהזהר מפציעות.)

אם יש לך עבודה שאתה יכול לעשות מרחוק (עם מחשב) או שאתה יכול לעבוד עבור חברה ישראלית וללוות קבוצות ואז בכלל תוכל למממן את הטיול

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם אפשרות לכלי שטח ממונע?

נסיעה מחוץ לדרכים כבושות עם כלי מנועי אסורה על פי חוק בשוויץ, בדומה למיליון ואחת דברים שאסורים שם (ספורט מוטורי, למשל). מה כן מותר? שלל שבילי אופניים אתגריים עבור משוגעים לדבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר רומניה, זה נראה כמו מקום שכדאי לבקר בו:

http://salinaturda.eu/?lang=en

בדיוק הייתי שם אתמול.

המקום די מיוחד ומעניין. הילד ממש נהנה מהפעילויות שיש שם כמו מיני גולף, גלגל ענק וסירות משוטים.

די עמוס שם והתור למעליות די ארוך, בסוף ירדנו ועלינו ברגל כ 26 קומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...