Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום להרגע בו

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסה להירגע באולם מכירות של אופל. תוכל להעביר שם שבועות בדממה מוחלטת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה מחפש את הקטע ההתנדבותי, אני יודע שבאירופה (איטליה אבל בטח עוד מקומות) ישנן חוות חקלאיות שמתקיימות בזכות מתנדבים, שבאים ונשארים כמה שבא להם ועוזרים עם העבודות. כמובן, נותנים לך אוכל ומקום לישון בו, אבל אם לעבוד בשדה מהבוקר ועד הערב זה מרגיע - זה כבר לשיקולך :)

אם היה לי את הזמן והכסף לשלושה שבועות - כנראה שהייתי טס לאסיה. ישנם טיולים מאורגנים שונים לדרך המשי, אזורים שונים בסין, מונגוליה. טיולים מאורגנים יכולים להיות בעייתיים לפעמים, אבל למקומות נידחים כאלו אולי זה דווקא נחמד שיש מי שדואג להכל. כמובן, אלו הם לא טיולים קלים פיזית, מכיוון שהם כוללים הרבה מעברים ממקום למקום ושהייה באזורים פחות מפותחים באסיה, בהם אין בהכרח את כל מה שהורגלנו אליו במערב. ואם לא טיול כזה, אז פשוט חוזר ליפן. נכון שטוקיו היא סופר אורבנית, אבל אפשר גם לצאת ממנה ולהגיע לאזורים כפריים ונידחים יותר. היתרון הגדול של יפן, זה שמדובר במדינה שמאוד נעים, קל וכיף לטייל בה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקשת הקהל, בתקווה שהקישור יחזיק מעמד - https://g.co/kgs/Mh6Y1i

Edgadinerhof שב-Potresina.

החדרים בסגנון צימר אירופאי מצוי, האוכל משמין ומזמין. משום מה מוגדר כשני כוכבים אבל לי שמץ של מושג מה ההיגיון בדירוג הזה. יש עוד עשרות צימרים / בתי מלון זעירים מהסגנון הזה, גוגל יעזור.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות רנדומליות מאזור גראובונדן, חודש ספטמבר:

IMG-20150801-WA0004.jpgIMG-20150801-WA0006.jpgIMG-20150802-WA0001.jpgIMG-20150804-WA0008.jpgIMG-20150806-WA0024.jpgIMG-20150807-WA0015.jpgIMG-20150809-WA0004.jpgIMG-20150809-WA0007.jpg

אמיתי לגמרי, לא מפרוספקט, צולם בטלפון והוקטן בווצאפ :wink:

חשוב לסייג שאחת לכמה שנים אתה עלול ליפול על קיץ דפוק וגשום,

כך שכדאי להיות מעודכן בתחזיות מז״א.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חיסונים - יש מסמך מפורט של משרד הבריאות. כמוכן, כפי שכבר נאמר, כדאי להתייעץ עם מרפאת מטיילים - ורצוי מספר שבועות לפני הנסיעה, שכן זה הזמן שאורך עד שחיסון מפעיל את המערכת החיסונית ברמה שנותנת הגנה, וכן יתכן שינתנו המלצות רפואיות שמעבר לחיסונים.

הוזכרו הפיליפינים - מדובר בטיסה ארוכה מאד. צריך לשים לב שיש שם גם אזורי מלחמת אזרחים שכדאי להתרחק מהם.

לגבי מלונות - במרבית מערב אירופה 2-3 כוכבים בהחלט מספקים. צריך לודא שיש שירותים צמודים לחדר (באכסניות ומלונות זולים עתים שירותים משותפים, תענוג שעליו אני מוותר) וכמובן לקרוא ביקורות באתרים המוכרים, עם דגש על הביקורות השליליות והרלוונטיות שלהן לגביך.

חייב לומר שהשרשור הזה מדהים - הצעות ממרכז עולם התרבות המערבית ועד המקומות הנידחים ביותר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזכרו הפיליפינים - מדובר בטיסה ארוכה מאד. צריך לשים לב שיש שם גם אזורי מלחמת אזרחים שכדאי להתרחק מהם.

המלחמה מתנהלת באי הדרומי,

זה הוא אי שמאוכלס במוסלמים וגם בזמן שלום אין מה לחפש שם. לכן הוא בכלל לא בתודעה שלי.

היופי הוא שהמצב שם לחלוטין לא משפיע על שאר האיים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע. פשוט צריך להיות ערני למקומות הבטוחים ולמקומות המסוכנים. זה נכון להרבה מקומות בעולם, ולא רק בגלל מלחמות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.worldpackers.com/en/discover

תוכל לתת שירותים בעבור לינה, כביסה, שיעורי גלישה, טיולים עם מקומיים ועוד (כל מקום עם הדרישות שלו ומה שהוא נותן),

החל ממפתח אתרים וצלם או עורך מדיה, מורה, או סתם לסדר חדרים בגסטהאוס, יש שם מקומות מגניבים שלא יצא לך ללכת ביום יום.

תוכל להגיע כך לדרא"מ או אסיה.

אם לא בא לך, הייתי הולך על מרכז או דרום מזרח אסיה, תוכל לעשות שבוע וחצי של טיול בגאורגיה, משם להמשיך לארמניה, או לטוס ישירות לקזחסטן ומשם למונגוליה,

הודו-נפאל נשמע לי גם רעיון טוב שתוכל להרגע.

קח בחשבון שאם אתה הולך לטיולים צריך כושר - ולהזהר ממחלת גבהים!

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות רנדומליות מאזור גראובונדן, חודש ספטמבר

הנס, באיזו מידה יש עם מי לדבר שם בספטמבר? עד כמה שחוויתי, באזורים האלה החל מאמצע-סוף ספטמבר והלאה מילת המפתח היא "Geschlossen". או שהייתם שם מוקדם יחסית?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האי נקרא מינדנאו, וכמו שהזכירו- גם ככה אין מה לחפש שם בכלל. יש במדינה הזו משהו לכולם בערך, רוצה לישון במלון מודרני ולעשות סיורים מרוכזי תרבות? יש. רוצה להיזרק בחושה הכי נידחת ולגדל בננות? גם יש. יש גם מטעי אבטיחים שיעסיקו בכיף מטיילים, גם אם רק ל 3-4 ימים.

ביליתי שם 19 יום, אחד הטיולים הכי מוצלחים בחיים שלי, כמו שאמרו- גן עדן לצוללים.

"טיסה ארוכה"- אז טסים עם טורקיש :-D

ובכלל, ממליץ מאוד על המקום בעיקר כי לא חייב להיתקע במקום אחד וטיסות הפנים זולות מאוד. ב 3 שבועות אפשר להספיק הרבה מאוד גם בלי להתרוצץ יותר מדי. אתה יכול לשלב קצת נתינה עצמית עם קצת טיולי נוף וקצת בטן/גב להירגע אם בא לך.

אם תחליט בסוף שזה הכיוון, תעשה לעצמך טובה וצא לטייל על אופנוע בצפון פאלאוואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שוויץ , מומלץ לבדוק לפני, שבוע הבא. מתחיל החופש הגדול כאן, ואז זה הזמן הכי פחות מומלץ לטייל.

ספטמבר אמור להיות עוד יחסית טוב, שנה שעברה היה מזג אוויר מעולה.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנס, באיזו מידה יש עם מי לדבר שם בספטמבר? עד כמה שחוויתי, באזורים האלה החל מאמצע-סוף ספטמבר והלאה מילת המפתח היא "Geschlossen". או שהייתם שם מוקדם יחסית?

שאלה מצוינת. 8-18 בספטמבר. היה גשם ביום-יומיים האחרונים, כל השאר, כמו שניתן לראות, מזג אוויר בהיר בצורה יוצאת דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מקומות מוזרים ושוממים (מתפלא שעוד לא הציעו לו לעשות טרק לקוטב הדרומי) - מה עם לטוס לקייב, אוקראינה, ומשם לקחת טיול אוטובוס לאיזור צ'רנוביל?

https://chernobyl-tour.com/english/

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי רשיון על אופנוע/קטנוע.

אשקול באמת להוציא רשיון לפני טיול כזה.

נהייה לי קצת סלט בראש - אחשוב טוב טוב עם עצמי, מה אני רוצה ולאיזו מטרה אני טס.

אין לי אפילו קצה חוט להתחיל ממנו.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WWOOF (World Wide Opportunities on Organic Farms) - ארגון (בכל מדינה זה נפרד) שמחבר בין "מתנדבים" לחוות שונות, תוכל לעזור שם כמה שעות ביום ולטייל או סתם להרגע בסופ"ש. התמורה היא בדמות לינה ואוכל. אתה יכול להגיע ככה למקומות אקזוטיים, אם זה חווה בנמיביה או בפיורד בנורבגיה, אתה מוצא את המקום שמתאים לך עם האופי שמתאים.

איי יואנינה ביוון גם היו מאוד נחמדים (כמו Lefkas). מסיבות כמו בכרתים ורודוס זה פחות הכיוון שם. לנסוע בספטמבר ולא קודם.

שלושה שבועות זה מספיק כדי לעשות רודטריפ נחמד בארה"ב. אותי נסיעות ארוכות בכבישים מבודדים מרגיעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...