Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוחות מעניינת אותי, באיזה רכב הכי נוח יצא לכם לנהוג/לנסוע?

idan10
שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבין הרכבים העממיים הפתיעה אותי מאוד לאחרונה סובארו אימפרזה החדשה.

שילוב ממש מוצלח בין ריסון לשיכוך טוב, לא הצטיינה רק מעל גלים אכזריים אבל אני מאמין שאין הרבה רכבים שהיו עושים את זה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חיי אני נוסע על קוריאניות מתרסקות. כשנהגתי על הC4 החדשה קיבלתי הלם, הרגשתי שאני מרחף.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פאסאט 2008, רכב נוח ומושלם מבחינת הנדסת אנוש. זכורים לטוב המושבים שלה, נוחים, רחבים, מפנקים.

ועכשיו יש לי ביואיק לה קרוס, עם מושבי עור מתכווננים כמובן, ואני מתחיל להתגעגע למושבי בד של הפסאט. (עם החום בארץ כדאי להשאר עם בד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתיעה אותי מאוד הC4 החדשה - נהגתי על אחת מודל 2016 עם 1.2 טורבו והנוחות שלה הייתה מדהימה, יותר מ508 שיצא לי לנהוג לפני.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק. לא מצאתי משהו רע לומר על הרכב למעט צריכת הדלק ורעשי רוח.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה - מגאן 2+3 במשפחתיות, בSUV's - קשקאי דור נוכחי, בסופר מיניז - קליאו דור 3.

בתור נוסע - C5.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב ממש מוצלח בין ריסון לשיכוך טוב, לא הצטיינה רק מעל גלים אכזריים אבל אני מאמין שאין הרבה רכבים שהיו עושים את זה יותר טוב.

מחזק גם כן, הייתה אצלי שבוע לאחר פוקוס סטיישן הקבועה שהחזירה את גירה (הגיר שלה) לבורא.

אגב היא איפשהו (הסובארו) הזכירה לי את הDL הישנה בריחוף ובהתנדנדות שלה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי בתור ילד שלשכן היה רכב שנראה כמו עוף מוזר ולפחות לטעמי ומעיניים של ילד בסוף שנות ה70 זה היה נראה רכב מכוער במיוחד. זה רנו היה 16 ואבי החליט האמין סיבוב על הרכב אני אשנה את דעתי לגבי רכבים. (מן הסתם קישרתי מראה של רכב עם איכויות נסיעה).

הרנו 16 זכורה לי כרכב הכי נוח שחוויתי בחיי (למרות שבהמשך היו לנו במשפחה רכבים מאד נוחים: רנו 14, רנו 9, סיטרואן BX, סיטרואן ZX , והרכב הכמעט ראשון שלי פג'ו 309 )

בכלל כל הצרפתיות של התקופה היו נוחות במיוחד בהשוואה לכל שאר המתחרים, כאשר היום רמת הנוחות היא די מקבילה כשמסתכלים על קטגוריה מסויימת.

הקקטוס כמובן יוצאת דופן לטובה בנוחות אל מול הקטגוריה אבל מדובר על מקרים בודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...