Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוחות מעניינת אותי, באיזה רכב הכי נוח יצא לכם לנהוג/לנסוע?

idan10
שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס, בגדול כיום הרכבים הנוחים ביותר הם הספינות האמריקאיות. בזמנו נסעתי על שברולט טרילבלייזר נפח 4000 בנזין. כאשר עולים על באמפר ויורדים ממנו מרגישים כמו על עננים. בלי שום קשר בקלות מבצעים אותי דריפטים. (-:

• רעיון טוב! 1

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרכבים במשפחה -

האוונסיס היתה מאוד נוחה ושקטה.

הB4 2010 שאני נוהג עליה היום היא הרכב הכי נוח שהיה בבעלותי ואני יודע, אמנם רכב יפני - אבל לאחר פרוייקט בידוד רעשים מקיף היא שקטה כמו שהיא גם נוחה - והיא נוחה, מאוד!

מושבים נהדרים, תומכים, חובקים ורכים.

מתלים טובים - מערכת AWD שמקנה לרכב הזה תנודות מרכב רגועות ויציבות מאוד.

הרכב שהכי הפתיע אותי עד היום לטובה במובן הנוחות הינה קיה ספורטאז' 2016 עם הג'אנטים הרגילים (הרבה בשר בצמיגים!) - לא ציפיתי לכזה שקט וכזו רכות.

סיטרואן C5 דור ראשון - בהחלט מרשים.

מרכבים שיצא לי לשהות\לנהוג בהם

אינפיניטי X35 - היתה נוחה מאוד ושקטה מאוד אבל לא ברמה שהרכב יצדיק את עצמו (באספקטים אחרים כן, בזה לא)

מרצדס E CLASS של תחילת שנות ה2000 - E220 - מרשים!

אהבתי מאוד פג'ו 307 - המושבים פשוט עונג.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שהכי הפתיע אותי עד היום לטובה במובן הנוחות הינה קיה ספורטאז' 2016 עם הג'אנטים הרגילים (הרבה בשר בצמיגים!) - לא ציפיתי לכזה שקט וכזו רכות.

זה למה עדיף קורולה סאן על gli

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 6 דור שני, יושבת כמו טנק על הכביש.

אם טנק זה הדימוי שלך לנוחות, לא נסעת בטנק מימיך...8)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי גטס אמרו כבר?

מבחינת נוחות נסיעה אציין לטובה את האימפלה

מבחינת בידוד רעשים אני מרוצה בקיה מגנטיס שלי.

אבל זה מהנסיון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי פה שירשור בזמנו כשקיבלתי E200 ליומיים כרכב חלופי. השנה היתה 2015. הרכב היה 2013 נדמה לי. פשוט מדהים!!

התלהתי בטירוף. באמפים כאילו לא קיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי גטס אמרו כבר?

נוחה היא בטח לא. אבל לזכות הגטס יש לציין שהיא מאוד מרווחת ביחס לגודל שלה. הונדה ג'אז חדשה יותר דחוסה ממנה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאנשים מציינים את ה-C4 כמכונית נוחה ואתה מגלגל עיניים, סימן שאתה זקן.

ברצינות, חבר׳ה, האוטו הזה נוח בדיוק כמו פוקוס/גולף/לאון/you name it -

מתלים על הצד הקשיח, גנריים לחלוטין, בדיוק כמו כל אוטו מודרני,

שום קשר בשום צורה לנוחות ה״מסורתית״ של סיטרואן.

נכתב בלי שמץ של נוסטלגיה.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...